کنیا مور تصور کرد که او در هفته دیزنی “DWTS” دنده های خود را شکست


کنیا مور مطمئن بود که دنده هایش را شکسته است زیرا دوشنبه شب در “رقص با ستارگان” خطا بالا رفت.

در پی رویداد دو شب هفته دیزنی ، ستاره “خانه داران واقعی آتلانتا” در مطبوعاتی پس از نمایش فاش کرد که روز دوشنبه “حالش خوب نبود” و روز سه شنبه مجبور به رقص “به دلیل مصدومیت” شد.

“دیشب وقتی روی زمین پریدم [pro Brandon Armstrong]، من فکر می کنم فقط اشتباه فرود آمدم و روی دو دنده پایینی خود فرود آمدم و فکر کردم آنها را شکسته ام. در واقع ، در هوا مطمئن بودم که دنده هایم را شکسته ام. ”

مور ادامه داد که “نمی تواند نفس بکشد” و “دردناک” بود.

“من فکر می کردم حالم خوب است و بعداً گفتم:” براندون ، من باید بروم. باید به اورژانس بروم و اشعه ایکس بگیرم. فکر می کنم دنده هایم را شکسته ام. “

خوشبختانه دکتر به او گفت که حالش خوب است و او فقط نیاز به استراحت دارد.

او همچنین گفت که “زانوی او بد است” ، اما بیشتر توضیح نداد.

کنیا مور و براندون آرمسترانگ در
مور فاش کرد که مطمئن است دنده هایش را “بعد از رقص” با آهنگ “چقدر دور می روم” از “Moana” با شریک برندون آرمسترانگ در روز دوشنبه “شکست”.
ABC

در حالی که Bravolebrity توضیح داد که “این هفته” رقصیدن از طریق “درد جسمی و روحی” دشوار بوده است ، او دوشنبه آینده منتظر “Grease Night” است پس از نجات از دو زوج پایینی در حذف دوگانه.

در قسمت سه شنبه شب ، شارنا برگس و دوست پسرش برایان آستین گرین به دلیل داشتن کمترین نمرات ترکیبی از داوران و طرفداران به خانه فرستاده شدند. مت جیمز و لیندسی آرنولد نیز پس از انتخاب قاضی داور لن گودمن برای نجات مور و آرمسترانگ ، بسته بندی فرستاده شدند.

“در تجربه تماشای نمایش در 30 فصل گذشته ، 16 سال. من نمی دانم که آنها مردم را بیش از یک بار نجات می دهند یا نه. “بنابراین من تازه فهمیدم ،” بله ، ما می رویم خانه. اگر دوباره به انتها برسیم ، آنها دیگر نمی توانند مرا نجات دهند. ‘ بنابراین من تازه تصور کردم که آنها مرا به خانه می فرستند. “

کنیا مور و براندون آرمسترانگ والس وین را رقصیدند.
مور از طریق درد می رقصید و سه شنبه شب با آرمسترانگ والس وینی را اجرا کرد.
ABC از طریق Getty Images

مور اضافه کرد که روز سه شنبه که وارد این برنامه شد ، در گلزنی و آنچه در مطبوعات درباره خودش می خواند “مطمئن” نبود.

“وقتی لن ما را نجات داد ، من گفتم:” خدای من! ” “این مردی که در این زمینه و در این نمایش بسیار به او احترام می گذارم ما را نجات داد تا نتوانیم خوشحال تر باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید