کنیا مور به خروج “RHOA” پورشا ویلیامز واکنش نشان داد


کنیا مور به خاطر خروج اخیر ویلیامز از “خانه دارهای واقعی آتلانتا” از حضور پورشا ویلیامز خوشحال است.

مور ، 50 ساله ، پس از رقابت در قسمت دوشنبه “رقص با ستاره ها” به “Entertainment Tonight” گفت: “من فکر می کنم مردم باید کاری را انجام دهند که آنها را خوشحال می کند ، و اگر این باعث خوشحالی او می شود ، برای او مفید است.”

همچنان که شایعات در مورد بازیگران بزرگتر RHOA در حال پیچیدن است ، مور به این احتمال اشاره کرد که مارلو همپتون “دوست قدیمی خانه دار” می تواند جای خالی ویلیامز یا سینتیا بیلی را که از Bravo کنار رفته است پر کند. اصابت.

“اوه ، من هرگز نمی گویم هرگز. من فقط احساس می کنم ، شما هرگز هرگز نمی گویید هرگز. من آن را در آنجا خواهم گذاشت. “هرگز نگو هرگز. اگر این درست باشد ، من نیز برای او خوشحالم. “

مور همچنین به شایعاتی مبنی بر اینکه به او گفته شده بود بین “DWTS” یا “RHOA” یکی را انتخاب کند ، گفت و گفت: “خوب ، من حدس می زنم اگر یک اولتیماتوم وجود داشته باشد ، من حدس می زنم که ما می دانیم کدام را انتخاب کرده ام.”

او افزود: “من همیشه می خواستم این نمایش را انجام دهم. من اینجا هستم. من هر دقیقه آن را دوست دارم من آن را با هیچ چیز در جهان تغییر نمی دهم. البته من عاشق انجام “زنان خانه دار” و داشتن این فرصت هستم ، بنابراین فکر می کنم این کار به خودی خود کار می کند. “

پورشا ویلیامز
ویلیامز به مدت 10 فصل در نمایش براوو حضور داشت.
ویلفورد هاروود/براوو

ویلیامز 40 ساله ماه گذشته اعلام کرد که پس از بازی در 10 فصل از برنامه خارج می شود.

وی در آن زمان گفت: “این تصمیم دشواری بود که نه تنها گرفته شد ، بلکه با آن کنار آمد.” “این موردی است که من به آن بسیار فکر کرده ام و به همین دلیل ، می دانم که این گزینه مناسب است. من می خواهم از براوو ، ترولی اورجینال و اندی کوهن به خاطر این فرصت و همه تهیه کنندگان ، ویراستاران و دستیاران برنامه که هر روز خستگی ناپذیر برای ایجاد نمایش ما تلاش می کنند ، تشکر کنم. “

خبر جدایی وی بلافاصله پس از آن منتشر شد که بیلی ، 54 ساله ، اعلام کرد که پس از 11 فصل حضورش در هلو ، در حال خرید هلو است.

بیلی در ماه سپتامبر گفت: “من بسیار خوشحالم که این سفر شگفت انگیز را پشت سر گذاشتم و بی صبرانه منتظر شروع ماجراهای جدید هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید