کمتر از یک چهارم بچه های مدرسه دولتی نیویورک برای آزمایش کووید -19 در مدرسه شرکت کرده اند


مقامات آموزش و پرورش در جلسه چهارشنبه شورای شهر فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده برای شرکت در برنامه آزمایش کووید -19 در سیستم مدارس دولتی نیویورک رضایت داده اند.

192،705 دانش آموز در کلاس های دوازدهم K-12 که رضایت داده اند امسال در آزمایشات تصادفی هفتگی مدارس خود شرکت کنند ، کسری از کل جمعیت واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جلسه استماع گفت: سیستم مدرسه تقریباً 500000 دانش آموز مقطع ابتدایی دارد که همه آنها زیر 12 سال واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. تعداد ثبت نام کنندگان امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کرده بودند.

به علاوه ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سراسر شهر ، 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله واکسینه شده اند ، اگرچه این اطلاعات دانش آموزان مدارس دولتی را فاش نمی کند. دونالد کونیرز ، معاون آموزشی رئیس جمهور در جلسه استماع.

تریگر در مورد درصد کودکانی که رضایت آزمایش داده اند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو با قاطعیت از بازگشایی مدارس برای آموزش حضوری در پاییز امسال بدون هیچ گزینه ای از راه دور دفاع کرد و اعتقاد خود را مبنی بر اینکه مدارس شهر نیویورک از نظر آزمایش ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون “استاندارد طلایی” ایمنی بودند ، تکرار کرد. پس از چالش های حقوقی متعدد ، این شهر دستور واکسیناسیون خود را روز دوشنبه برای همه کارکنان DOE با معافیت های محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

اما این شهر واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد و در عوض هفته ای 10 درصد از دانش آموزان بدون واکسینه هر مدرسه ای که فرم رضایت نامه را تکمیل کرده اند ، به صورت تصادفی آزمایش می کند.

این یک قدم عقب تر از پروتکل تست سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از جمعیت دانش آموزی و کارکنان خود را به صورت حضوری آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانشجویانی که به صورت حضوری شرکت می کردند (در آن زمان ، کمتر از 20 of از 960،000 دانشجوی ثبت نام شده در سیستم) با آزمایش هفتگی موافقت کرده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راهنمایی هایی را صادر کردند که توصیه می کند دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده هر هفته مورد آزمایش قرار گیرند و خاطرنشان می کند که مناطق محلی مدارس می توانند جزئیات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان را تعیین کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما در حال کار است و با 100 of پرسنل شخصی واکسینه شده ، مدارس ما یکی از امن ترین مکان ها در شهر هستند.” “ما با جدیت در حال جمع آوری فرم های رضایت هستیم ، بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری می کنیم و هر والدین دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم تا فرم رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کند.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در واقع در همه مدارس به آستانه آزمایش 10 درصد خود رسیده است یا خیر ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 of از دانش آموزان برای آزمایش رضایت داشته اند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که قدم بردارند و والدین نیز این رضایت نامه را امضا کنند. این چیزی نیست که ما آن را نادیده بگیریم. ما هر روز فشار می آوریم ، ”Conyers گفت ، و افزود:” ما به کمپین رضایت خود در کنار کمپین واکسیناسیون خود ادامه می دهیم تا بتوانیم یکی از ستون ها را در رویکرد چند لایه خود رعایت کنیم. ”

تریگر گفت که DOE باید اطلاعات اولیه ای مانند ثبت نام ، حضور و میزان واکسیناسیون را در بین دانش آموزان داشته باشد.

او گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اولیه ای را در اختیار کمیته و مردم ندارید … این فقط قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید