کمبا واکر در پیش فصل نیکس از پیسرز تاثیر بسزایی دارد


آزمایش کمبا واکر با سرعتی زیاد آغاز می شود.

پس از یک فروپاشی تهاجمی بدون حضور او در مرحله پلی آف مقابل آتلانتا ، حمله نیکس تحت رهبری کمبا به نظر می رسد که به نظر می رسد مهاجم تیم برانکس در اولین بازی پیش فصل خود برای تیم شهرش در گاردن تیز بود.

پس از دریافت تشویق گرم سه شنبه شب ، واکر 12 امتیاز و 4 پاس گل را در 21 دقیقه به دست آورد و 5 گل از 10 را از زمین شوت کرد ، زیرا نیکس در اولین بازی پیش فصل خود ، پیسرز را 125-104 شکست داد. واکر از فاصله 3 نقطه 2 به 5 بود.

پیروزی انفجاری که در آن 27 امتیاز بیشتر را از آن خود کرد ، پس از نمایش نادرست در نظرسنجی سالانه GM توسط NBA.com انجام شد که باعث شد پیسرها پیش از نیکس در کنفرانس شرق رتبه بندی شوند.

نیکس پس از خرید واکر پس از خرید او توسط اوکلاهاما سیتی ، پس از خرید و فروش بوستون به دلیل نگرانی از آرتروز زانوی چپ ، دست به معامله زد. اما او در مقابل پیسرز تند به نظر می رسید.

تام تیبودو قبل از بازی درباره واکر گفت: “این برای او فرصتی است.” “او بازی در اینجا را دوست دارد ، از اینجا آمده است بنابراین برای او معنی دار است. اما او همچنین درک می کند که ما به عنوان یک تیم کجا هستیم. بنابراین این یک امر فردی نیست ، بلکه یک کار تیمی است. “

کمبا
کمبا واکر سه شنبه شب در اولین بازی پیش فصل نیکس 12 امتیاز کسب کرد.
کوری سیپکین

با 9 امتیاز واکر و دو پاس گل در نیمه ابتدایی ، نیکس در زمان وقفه 67-55 پیش افتاد. جولیوس رندل (20 امتیاز ، 9 ریباند) پشت ضربه هجومی را با 14 فوت پای اعتراض آمیز در زنگ اول بازی زد.

اما بسیاری از نکات برجسته متعلق به واکر بود ، که دو ضربه اول خود را به عنوان یک نیک زد.

واکر در اوایل کار با مالکوم بروگدون برای چیدمان در کوارتر اول کار کرد. او این حرکت را با یک پا 8 پا در داخل خط و جهش کششی از آرنج انجام داد و چین و چروک های دفاع پیسرز را پیدا کرد.

بازیکن برجسته 31 ساله رایس High نیمه اول خود را با یک عقب رفت 3 برگدون پشت سر گذاشت و در نیمه اول 4 بر 7 شد.

در اولین بازی خود در نیکس ، ایوان فورنیر اولین شوت خود را با ضربه 3 امتیازی از جناح راست خرد کرد. او 12 امتیاز (3 از 8 ، 1 از 4 از 3) کسب کرد ، و در کنار واکر در محوطه پشتی جدید خود شروع کرد.

بهترین پاس شبانه واکر حتی پاس گل هم نداشت. گارد سریع سابق UConn خط را رانندگی کرد و پاس تند برگشتی را به سمت تاج گیبسون ، که راه اندازی آن توسط Domantas Sabonis مسدود شده بود ، زد.

نیکس در کوارتر اول 36 امتیاز کسب کرد و نشان داد که در یک جنایت زندگی می کند که آخرین باری که در زمین به میدان رفت ، شکست خورد-شکست مرحله اول پلی آف مقابل آتلانتا.

وقتی ریک کارلایل ، مربی سال اول پیسرز ، قبل از بازی از او پرسید آیا فکر می کند نیکس مانند نسخه 41-31 فصل گذشته قوی به نظر می رسد ، گفت: “خوب ، آنها کمبا واکر و [Evan] Fournier ، بنابراین به نظر می رسد آنها روی کاغذ بهتر شده اند. من انتظار دارم – این یک تزریق بسیار خوب از استعداد ، مهارت ، بازی سازی و گلزنی است. بنابراین آنها را سخت تر می کند. “

آر جی بارت علاوه بر واکر و فورنیر ، 17 امتیاز اضافه کرد ، بازیکنان سال دوم نیکس ، امانوئل کوئیکلی و اوبی تاپین با اشتیاق بازی کردند-و همچنین جریکو سیمز ، مرکز تازه کار ، که در دو کوچه به گل رسید.

دیدگاهتان را بنویسید