کلم سیر سوخاری | ویکتوریا


این هست کلم سیر تفت داده شده این یک غذای گیاهی خوشمزه است. خوشمزه با زغال سبک، این طعم های خوشمزه را دوست خواهید داشت و بافت ها

کلم تفت داده شده روی قاشق

کلم سوخاری سیر آنقدر ساده و خوشمزه است که تعجب خواهید کرد که چرا سال ها پیش آن را درست نکردید. با استفاده از چند ماده خوب انتخاب شده می توانید یک غذای خوشمزه و دلچسب را تهیه کنید. تفت دادن بهترین راه برای تهیه دستور پخت کلم است زیرا سطح زغال چوب و لطافت کاملی به آن می دهد. این غذا را دوست خواهید داشت!

من مطمئن هستم که می دانید، گنجاندن سبزیجات بیشتر در رژیم غذایی خانواده شما کمی چالش برانگیز است. اما این کلم سرخ شده با سیر واقعا می تواند کمک کند. این غذای سبزی با ترکیبی خوشمزه از ادویه جات، به خوبی با بسیاری از غذاهای دیگر جفت می شود. همچنین به نظر می رسد شایان ستایش است، با الگوی گل رز برگ کلم – مناسب برای سرو به مهمانان! و از همه بهتر؟ شرط می بندم که شما تا به حال همه یا بیشتر این مواد را در آشپزخانه خود دارید. بیا شروع کنیم!

فیلم آموزشی: کلم سوخاری با سیر

محتویات اصلی

 • کلم. از کلم متوسطی استفاده کنید که خیلی سنگین نباشد (برگها باید سفت باشند) و نه خیلی شل.
 • گیلاس من از مارگارین برای تهیه نسخه گیاهی استفاده کردم، اما اگر کره ساده را ترجیح می دهید، این نیز اشکالی ندارد. روغن زیتون نیز قابل استفاده است.
 • ادویه ها. پودر سیر، نمک و چاشنی تاکو. چاشنی تاکو را می توان جایگزین چاشنی های دیگر مانند پاپریکا، زرشک، آویشن، گیاهان خشک ایتالیایی یا هر یک از چاشنی های مورد علاقه خود کرد.

طرز تهیه کلم کبابی با سیر

1. کبودی خارجی را از کلم بردارید. با استفاده از یک چاقوی تیز، آن را به آرامی به صورت دایره هایی به ضخامت 1 اینچ برش دهید.

کلم را به صورت ورقه ای برش دهید

2. کره ذوب شده را روی برگ های کلم بمالید و با نمک، چاشنی تاکو و پودر سیر مزه دار کنید.

روی کلم کره بمالید

3. یک سینی فر بزرگ را با کاغذ روغنی بپوشانید. حلقه های کلم را به سمت پایین روی کاغذ بچینید. حالا دوباره روی حلقه ها کره می پاشیم و روی آن ها ادویه می پاشیم.

کلم را روی ورقه پخت قرار دهید

4. به مدت 20 دقیقه در دمای 450 درجه فارنهایت بپزید. کلم ها را از فر خارج کرده و با احتیاط برگردانید و دوباره 15 تا 20 دقیقه دیگر بپزید. بعد از اتمام باید تفت داده و خوب بپزند.

کلم برشته شده روی یک ورقه پخت

نکاتی برای تهیه کلم سوخاری سیر

 • کلم مناسب را انتخاب کنید. هنگام انتخاب کلم، باید مطمئن شوید که برگ ها سفت و شل نیستند. برگ های بیرونی حذف خواهند شد، بنابراین اگر کامل نباشند اشکالی ندارد. یکی با ساق پای ثابت و وزنی متناسب با اندازه آن پیدا کنید.
 • آنها را تا نیمه برگردانید. می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که اجازه دهید کلم در تمام مدت پختن کباب شود، اما مطمئناً می‌خواهید آن را تا نیمه برگردانید. انجام این کار باعث می شود ادویه ها و کره مخلوط شوند و بین برگ های کلم نفوذ کنند و حلقه ها را از هر دو طرف ترد شیرین و خوش طعمی ایجاد کند.

با چی سرو میکنی

 • همانطور که هست این کلم سوخاری سیر بسیار خوشمزه و سیر کننده است که می توانید آن را به عنوان میان وعده یا میان وعده در طول روز میل کنید.
 • به عنوان یک طرف این غذای سبزیجات را در کنار برخی از پروتئین های مورد علاقه خود سرو کنید. گوشت (گوشت خوک پخته شده)، مرغ (سینه مرغ پر شده با اسفناج) یا نخود یا توفو (سرخ شده در روغن).
 • بیش از نان با ترکیب کامل ادویه ها و سیر، این کلم برشته را می توان روی یک تکه نان روستایی سرو کرد تا سیر کننده تر شود، اما برای یک وعده غذایی کوچک یا میان وعده به اندازه کافی سبک باشد.
 • با پوره سیب زمینی. ممم… این کلم سیر با مقداری پوره سیب زمینی نرم بسیار خوشمزه خواهد بود.
کلم سوخاری از نزدیک

این کلم تفت داده شده با سیر یک غذای همه کاره است. چاشنی را به دلخواه تغییر دهید یا تنظیم کنید و آن را با غذاهای مورد علاقه خود سرو کنید. متوجه خواهید شد که با بیشتر چیزها خوب پیش می رود. و چه بخواهید آن را به تنهایی بخورید یا به عنوان بخشی از یک وعده غذایی بزرگتر، طرز تهیه آن را دوست خواهید داشت. امیدوارم از گنجاندن این غذای سالم و خوشمزه گیاهی در وعده های غذایی خود لذت ببرید. این بهترین راه برای چاشنی سبزیجات در سفره خانواده شما است!

شما همچنین عاشق این دستور العمل های کلم خوشمزه خواهید شد:

کلم سیر تفت داده شده

تانیا سرآشپز

این هست کلم سیر تفت داده شده این یک غذای گیاهی خوشمزه است. خوشمزه با زغال سبک، این طعم های خوشمزه را دوست خواهید داشت و بافت ها

زمان آماده سازی 10 دقیق

زمان پخت و پز 40 دقیق

کل زمان 50 دقیق

یک مسیر صفحه جانبی

ظرف ها آمریکایی

سهمیه ها 6 بریدن

کالری 97 کالری

عناصر

 • 1 کلم متوسط
 • 4 قاشق سوپخوری. کره گیاهی یا معمولی من از Country Croc استفاده کردم® کره گیاهی
 • 1 قاشق چایخوری. نمک یا طبق سلیقه
 • 2 قاشق چایخوری. چاشنی تاکو* یا طبق سلیقه
 • 1 ½ قاشق سوپخوری. پودر سیر یا طبق سلیقه

دستورالعمل ها

 • برگ های بیرونی کبود شده را از کلم جدا کنید. با استفاده از یک چاقوی تیز، آن را به آرامی به صورت دایره هایی به ضخامت 1 اینچ برش دهید.

 • کره ذوب شده را روی چیپس کلم بمالید و با نمک، چاشنی تاکو و پودر سیر مزه دار کنید.

 • روی یک سینی فر بزرگ یک کاغذ کره قرار دهید. حلقه های کلم را به سمت پایین روی کاغذ بچینید. حالا دوباره روی حلقه ها کره می پاشیم و روی آن ها ادویه می پاشیم.

 • به مدت 20 دقیقه در دمای 450 درجه فارنهایت بپزید. کلم ها را از فر خارج کرده و با احتیاط برگردانید و دوباره 15 تا 20 دقیقه دیگر بپزید. بعد از اتمام باید تفت داده و خوب بپزند.

یادداشت

* چاشنی تاکو را می توان با چاشنی های دیگری مانند پاپریکا، زرشک، آویشن، گیاهان خشک ایتالیایی یا هر یک از ادویه های مورد علاقه خود جایگزین کرد.

چه چیزی باید ارائه شود؟

 • همانطور که هست این کلم سوخاری سیر بسیار خوشمزه و سیر کننده است که می توانید آن را به عنوان میان وعده یا میان وعده در طول روز میل کنید.
 • به عنوان یک طرف این غذای سبزیجات را در کنار برخی از پروتئین های مورد علاقه خود مانند نخود یا توفو سرو کنید. اگر گیاهخوار نیستید، می توانید آن را با گوشت مانند مرغ یا گوشت گاو نیز سرو کنید.
 • بیش از نان با ترکیب کامل ادویه ها و سیر، این کلم برشته را می توان روی یک تکه نان روستایی سرو کرد تا سیر کننده تر شود، اما برای یک وعده غذایی کوچک یا میان وعده به اندازه کافی سبک باشد.
 • با پوره سیب زمینی. ممم… این کلم سیر با مقداری پوره سیب زمینی نرم بسیار خوشمزه خواهد بود.

خوراک

کالری: 97کالریکربوهیدرات ها: 12gپروتئین: 3gچربی: 5gچربی های اشباع شده: 1gسدیم: 481میلی گرمپتاسیم: 301میلی گرماساسی: 4gقند: 5gویتامین A: 302IUویتامین سی: 56میلی گرمکلسیم: 63میلی گرماهن: 1میلی گرم

آیا این دستورالعمل را امتحان کرده اید؟نظر خود را در زیر بنویسید، من بی صبرانه منتظر شنیدن شما هستم!
رژیم لاغری سریع