کتی کوریک در بازی های المپیک اشلی بانفیلد را مورد آزار و اذیت قرار داد


بد اخلاقی های دختر کتی کوریک حتی فراتر از آن چیزی است که در خاطرات آینده زمین سوخته اش فاش کرده است.

یک خودی ظاهر شده است تا میزان کاملی را که کوریک 64 ساله ، همکار اشلی بانفیلد را در المپیک 2000 در سیدنی تحقیر کرده است ، به اشتراک بگذارد.

یک منبع داخلی NBC در گفتگو با دیلی میل از رفتار مجری سابق برنامه “امروز” در برابر بانفیلد 53 ساله در آن زمان گفت. “کتی کوریک این مشکل را در سیدنی ایجاد کرد و از آن برای حذف آشلی بانفیلد در شبکه استفاده کرد. ننگ آور بود. »

هر دو زن زن مصاحبه ای با مایکل جانسون ، بانوی دونده المپیک رزرو کرده بودند – بانفیلد برای NBC Nightly News به جای مجری تام بروکاو و کوریک برای “امروز”. در حالی که کوریک مصاحبه خود را انجام می داد ، او بانفیلد را وادار کرد تا بیرون منتظر بماند و سپس منتظر ماند تا زمانی که دختر نه ساله کوریک با جانسون برای مقاله مدرسه اش مصاحبه کرد.

در واقع ، طبق گزارشات ، Couric اطمینان حاصل کرد که بانفیلد از لحظه ورود به سر صحنه ناراحت است ، زیرا یکی از تهیه کنندگانش با فریاد زدن “تو قرار نیست اینجا باشی” (خودی همه جا پرواز می کرد) که خودی افزود) قبل از دستور دادن به او خوش آمد گفت. او می نشیند بیرون ، در حالی که اجازه می دهد دستیار تولید وارد استودیو شود. “امیدوارم خیلی بدرفتاری اش از اینجا نبوده باشد. هههههه ، “گفته می شود کوریک قبل از اعلام این خبر از داخل استودیو خندید:” من فکر می کنم مایکل [Johnson] قبل از رفتن مصاحبه دیگری دارد ، اما قبل از انجام این کار ، دخترم الی باید ابتدا با او برای یک مقاله مدرسه مصاحبه کند. “

هنگامی که بانفیلد سرانجام فرصتی برای مصاحبه با جانسون پیدا کرد ، مصاحبه وی به دلیل نقض توافق نانوشته مبنی بر عدم پرسش از جانسون در مورد استفاده خود از داروهای تقویت کننده عملکرد ، متوقف شد. (المپیکی بعداً مدال طلای خود را برای مسابقات رادیوی سیدنی پس از اعتراف به اینکه هم تیمی اش – هرچند خودش نبود – در واقع از استروئیدها استفاده کرده بود ، پس می دهد.)

“اوو که اشلی ناجور بود. اوو ناخوشایند است. “کوریک هنگام ترک صحنه به بانفیلد گفت.

در پاسخ به درخواست دیلی میل برای اظهار نظر در این مورد ، بانفیلد از انتقاد از Couric خودداری کرد. او در عوض پاسخ داد: “من نمی خواهم دوباره زخم های قدیمی را باز کنم ، اما سیدنی مطمئناً یک چالش حرفه ای برای من بود.”

در “رفتن به آنجا” ، خاطرات بمب کوریک ، او در مورد سیدنی بدون ذکر بنفیلد صحبت می کند.

چگونه می توانم دختران را به المپیک سالت لیک سیتی ، سیدنی ، آتن نیاورم؟ آنها با برندگان مدال طلا ملاقات کردند. الی برای یک مقاله در مدرسه با مایکل جانسون دوومیدانی مصاحبه کرد و او یکی از کفش های دویدن طلایی خود را برای او ثبت نام کرد. “

کتی-کوریک-بانفیلد
کتی کوریک و مت لاور از NBC News در المپیک تابستانی 2000 در سیدنی استرالیا.
NBC Newswire/NBCUniversal از طریق Ge

دیدگاهتان را بنویسید