کتی کوریک برای ترویج خاطرات بمب در برنامه “امروز” بازگشت


کتی کوریک خاطرات بمب خود را در برنامه “امروز” ترویج می کند-با وجود اینکه تعدادی از بازیگران و تهیه کنندگان سابق را مورد انتقاد قرار داد ، صفحه شش می تواند فاش کند.

کوریک ، که به مدت 15 سال در کنار مت لاوئر شرم آور ، برنامه صبحگاهی شاخص NBC را اجرا کرد ، در 19 اکتبر ظاهر می شود.

ظاهر او پس از آن صورت می گیرد که ما فاش کردیم CBS برنامه برنامه ریزی شده Couric را در “This Morning” با Gayle King پس از آنکه فهمید Couric شبکه را در قسمت جدید خود ، “Going There” ، محکوم کرده است ، لغو کرد.

کوریک به ساوانا گاتری و هدی کوتب در استودیو 1A ملحق می شود ، جایی که از سال 1991 تا 2006 در صندلی داغ نشسته بود.

یک منبع تلویزیونی گفت: “با همه هیاهوهایی که پیرامون کتاب وجود دارد ، شنیدن صحبت های خود کتی در تلویزیون جالب خواهد بود.”

خودی ها معتقد بودند که کوریک احتمالاً پس از مصاحبه با NBC به شبکه CBS رفته است.

همانطور که ما به طور انحصاری فاش کردیم ، کوریک در جزئیات مسیر خود از طریق روزنامه نگاری پخش شده هیچ سنگی باقی نگذاشته است.

او به رقیب سابق خود “صبح بخیر آمریکا” دایان ساویر حمله کرد ، اعتراف می کند که سعی کرده است زمان اشلی بانفیلد در NBC را خراب کند و همچنین دبورا نورویل را که او را در “امروز” جایگزین کرده بود مورد انتقاد قرار داد. به طرز عجیب و غریبی ، او اعتراف می کند که “زمزمه” در مورد رفتارهای سوء استفاده لاور شنیده است و با او آرام رفتار می کند.

کوریک در مورد خروج خود از “امروز” گفت که تا سال 2005 “من بی قرار بودم. من مشتاق بودم که برای روزنامه نگاری هایم احترام بگذارم ، و اگرچه صبح ها مصاحبه های جدی زیادی انجام داده بودم ، اما کارهای سرگرم کننده ای که من انجام دادم – مانند پرواز در عرض میدان با لباس پیتر پن در حالی که پرتوهای فسفری رنگی پرتاب می کردم ، و کارهایم را برآورده می کردم. رویای تبدیل شدن به یک خواننده پشتیبان برای Darlene Love ، پرتاب کردن خودم به دیوار Velcro – چیزی بود که مردم به خاطر داشتند.

“من احساس می کردم که برنامه نرم تر می شود ، مصاحبه های خبری سخت کوتاه تر می شوند ، و قسمت ها جذاب تر می شوند. به نظر می رسید داستان لاچی پترسون هر روز ساعت 7:35 ساعت کار می کند و شوهر کم سن و سال او ، اسکات ، مظنون اصلی قتل او است ، نه به این دلیل که تحولات جدیدی رخ داده است ، بلکه به این دلیل که داستان “رتبه بندی شده” است.

خاطرات کتی کوریک "دارم میرم اونجا"
خاطرات کتی کوریک “رفتن به آنجا” دنیای پخش را روشن کرده است.
گتی ایماژ

یک روز صبح مجریان مجبور بودند برای قسمتی درباره نمایش امروز آینده از لباس “Jetsons” استفاده کنند-که باعث شد دوست پسر او در آن زمان ، تام ورنر ، توجه داشته باشد: “من فکر نمی کنم که شما را پیروز کند. پیبادیس. “

او می نویسد که کوریک نمی خواست تبدیل به جین پولی شود ، که توسط نورویل جایگزین شد و می خواست قبل از تحت فشار قرار گرفتن بپرد – و بعداً به CBS Evening News رفت.

او همچنین به جف زاکر ، تهیه کننده اجرایی سابق “امروز” و رئیس فعلی CNN حمله می کند – به ویژه پس از آنکه وی در کارش در این شبکه موفق نشد.

این زن و شوهر در NBC در دوران حضور کوریک در “Today” همکاری نزدیکی داشتند و سپس زاکر پیش از اخراج از وی برای تهیه برنامه چت بدشانسی ABC با او حرکت کرد.

کوریک می نویسد که زاکر سپس از او خواسته است تا با جف بوکس ، مدیرعامل سابق تایم وارنر ، در CNN صحبت خوبی کند. این واقعا آخرین شانس من برای داشتن چنین شغلی بزرگ است. و البته ، اگر می خواهید ، برای شما نیز شغلی وجود خواهد داشت. “

“در آن هشت ثانیه زمانی که او منتظر پاسخ من بود ، زمان مشترک ما در مقابل چشمانم ظاهر شد: هیجان و سرگرمی ، کار گروهی ، صعود غیرقابل توقف. بله ، او یک ناامیدی بزرگ بود. اما با وجود همه چیز ، ما خیلی چیزها را با هم گذرانده ایم. من همچنین می دانستم که اخبار همیشه نقطه شیرین او بوده است و CNN بسیار بهتر خواهد بود.

“البته من می خواهم ، به او گفتم. در 29 نوامبر ، جف رئیس CNN شد. “

با این حال ، او افزود: “اوه ، و من هرگز در مورد آن شغل از او چیزی نشنیده ام.”

دیدگاهتان را بنویسید