کانیه وست و مایکل کوهن در نیویورک قهوه می خورند


کوهن برای این همکاری میله های اشتباهی دارد.

مایکل کوهن ثابت کننده ترامپ در حال خوردن قهوه با کانیه وست در سنت آمبروئوس در قسمت فوقانی شرق پنجشنبه دیده شد ، با وجود اینکه هنوز به طور رسمی در حبس خانگی به دلیل محکومیت وی به دلیل کلاهبرداری مالی ، فرار مالیاتی و دروغ گفتن به کنگره بود.

مایکل کوهن و کانیه وست
مایکل کوهن و کانیه وست در سنت آمبروئوس در قسمت فوقانی شرقی.
فاقد اعتبار

یکی از جاسوسان Page Six قهوه کنیه را با دوربین گرفت. آخرین باری که کوهن دیده شد و در آنجا مشغول غذا خوردن در بیستروی لوکس فرانسوی Le Bilboquet (همچنین در UES ؛ حداقل او سازگار است) ، وکیل وی ، Jeffrey K. Levine ، به ما گفت که “اجازه ویژه ای از BOP گرفته است” [Bureau of Prisons} and RRM [Residential Reentry Management] بیرون غذا خوردن. ”

ایمیل های وکلای کوهن جمعه شب بلافاصله بازگردانده نشد.

مایکل کوهن و کانیه وست
قرار کوهن با وست سومین باری است که او در نقض حصر خانگی اش دیده می شود.
فاقد اعتبار

کوهن ، 55 ساله ، در ماه دسامبر 2018 به دلیل انواع مختلف جنایات خود به سه سال محکوم شد. او در ماه مه 2020 به دلیل نگرانی از COVID-19 از زندان آزاد شد و باقیمانده دوران محکومیت خود را سپری می کند ، که در ماه نوامبر در خانه فرضی به پایان می رسد. دستگیری. اما او همچنین در جولای 2020 در Le Bilboquet در حال غذا خوردن دیده شد ، همانطور که در آن زمان به طور اختصاصی گزارش شد.

کانیه وست در سنت آمبروئوس.
کانیه وست در سنت امبروئوس در 8 اکتبر 2021.
فاقد اعتبار

در مورد آنچه که او می توانست با کانیه صحبت کند ، ما در تاریکی هستیم. (آه ، مگس بودن روی آن دیوار.)

وست 44 ساله قبلاً اظهار تمجید از کارفرمای سابق کوهن کرده است یا شاید در حال برگزاری جلسات اکتشافی در مورد نامزدی ریاست جمهوری خود در سال 2024 است که در ماه مه بلاتکلیف بود.

مایکل کوهن در سنت آمبروئوس
مایکل کوهن در سنت آمبروئوس
فاقد اعتبار

این خواننده رپ نهایت استفاده را از سفر خود به ساحل شرقی می برد ، که صفحه شش به طور اختصاصی گزارش داد که او برای کمک به کیم کارداشیان سابق خود در میزبانی او در “شنبه شب زنده” این آخر هفته استفاده کرده است. گفته می شود که وست “بی سر و صدا به او در مورد عملکرد خود توصیه می کند [and] مونولوگ آغازین او ، “بنابراین مطمئن شوید که طرف شما به طور مناسب برای تقسیم شدن آماده شده است.

وست همچنین در کانکتیکات در حین پرسه زدن مشاهده شد و جمعه از مزرعه ای به مساحت 80 هکتار در نیوه کنان ، کنتیکت دیدن کرد که خود را “مرکز بشردوستانه و فرهنگی” می داند ، که بر “طبیعت ، هنرها ، عدالت ، اجتماع و اقدامات ایمانی” تمرکز دارد. ، “طبق سایت آن.

دیدگاهتان را بنویسید