کاردی B یک عروسی همجنسگرایانه را با Raven-Symoné اداره می کند


Cardi B همه چیز درباره “WAP” – عروسی و غرور است.

و قافیه برنده گرمی در حالی که در آخرین قسمت از مجموعه پیام رسان فیس بوک خود به نام “کاردی تلاش می کند” به عنوان مسئول مراسم عروسی لزبین “pop-up” ثابت کرد.

کاردی ، 28 ساله باردار ، در حالی که عروس های برندی تیلور و شانون هربرت عهد خود را با یک بوسه بسته بودند ، فریاد زد: “با قدرت واگذار شده توسط ایالت کالیفرنیا و دوره آنلاین من ، من شما را زن و همسر می دانم.” این زوج از سال 2018 با هم هستند.

مراسم ویژه عروسی آنها در ماه ژوئیه فیلمبرداری شد ، درست چند هفته قبل از اینکه رونالد “زرد بوداک” ، بلکالیس آلمانزار ، دومین فرزند خود و همسرش آفست ، پسر را در 4 سپتامبر به دنیا آورد.

اما اولین نمایش دیجیتالی این قسمت همزمان با تعطیلات آگاهی LGBTQ+ روز ملی بیرون آمدن – جشن مردمی است که با افتخار از گرایش ها و ترجیحات جنسی خود رونمایی می کنند – که در 11 اکتبر مشاهده می شود.

Cardi B (سمت چپ) با Raven-Symone ، که در جشن بزرگ عشق به عنوان زنگ زن فعالیت می کرد.
کاردی بی (سمت چپ) با ریون سیمون ، که در جشن بزرگ عشق به عنوان حامل حلقه خدمت می کرد.
فیس بوک

بازیگر زن Raven Symonè ، 35 ساله ، که به همراه کاردی میزبان جشن باشکوهی بود ، نقش حلقه دار تیلور و هربرت را بر عهده داشت و اهمیت این تعطیلات را توضیح داد.

Symonè ، که در ژوئن گذشته با همسر میراندا مدای ، 32 ساله ازدواج کرد ، گفت: “این روز ملی است که همه می دانیم یک سفر چند لایه برای بسیاری از افراد LGBTQ+ است.”

“عضویت در ازدواج همجنسگرایان مهم است تا مردم متوجه تفاوتهایی شوند [from heterosexual unions]، بدیهی است ، اما شباهت هایی نیز وجود دارد ، “سیمون ادامه داد.

ستاره و کاردی “That So Raven” و کاردی به تیلور ، مادر و مربی رقص در لس آنجلس کمک کردند تا به طور مخفیانه مراسم را به عنوان یک سورپرایز برای هربرت ، خالق محتوای غنایی از Little Rock ، آرکانزاس ترتیب دهد.

تیلور (راست) هربرت را با آنها شگفت زده کرد "ظاهر می شود" ازدواج پس از سه سال آشنایی
تیلور (راست) هربرت را با عروسی پاپ آپ خود بعد از سه سال آشنایی شگفت زده کرد.
فیس بوک

تیلور هربرت را به باغهای سرسبز محل عروسی در فضای باز آنها در کالیفرنیا دعوت کرد تحت این عنوان که آنها جشن نامزدی خود را بر این اساس برگزار می کنند. او سپس از هربرت ، اولین زنی که با او رابطه داشت ، خواست تا آن روز با او ازدواج کند. هربرت گفت “بله” ، و بلافاصله او را ترک کردند تا قبل از رد و بدل کردن “من انجام می دهم” او را سرزنش کنند.

کاردی و سیمون سپس تیلور را برای انتخاب دکور جشن عروسی و لباس عروسش بردند.

اما شرکت در آماده سازی های روز بزرگ باعث شد تا خواننده “دوست دارم” با عروسی کمتر مجلل خود با افست ، 29 ساله ، نام واقعی کیاری سفوس ، آشنا شود.

او در سپتامبر 2017 در رختخواب خود با خواننده رپ “باد و بوجی” به صورت خصوصی ازدواج کرد.

کاردی در حالی که او و سیمون برای تزئینات تیلور و هربرت تزئین زرد ملایم را انتخاب می کردند ، گفت: “من می خواهم دوباره ازدواج کنم.” او می خندد: “اما این به من مربوط نیست.”

مجری “Up”-که می گفت مادرش “واقعاً عصبانی شده است” که به مراسم عروسی خود و افست دعوت نشده بود-بعدها تیلور را بالا برد وقتی عروس در هنگام خرید لباس عروسی احساساتی شد.

تیلور با گریه گفت: “مادرم امروز هم اینجا نیست.” “او با سبک زندگی موافق نیست … اما به من پیام داد و آرزوی سلامتی کرد.”

تیلور توضیح داد که او و مادرش به درک قابل احترامی در مورد جنسیت او رسیده اند و او “هیچ احساس بدی نسبت به نبودن او ندارد”.

کاردی ، خواهرش هنسی کارولینا ، 25 ساله ، با دوست دخترش میشل دیاز رابطه همجنس دارد ، با یک کلمه تشویق به تیلور دلداری داد.

کاردی و سیمون در سفر خرید لباس احساسی به تیلور چند کلمه تشویق کردند.
کاردی و سیمون در سفر خرید لباس احساسی به تیلور چند کلمه تشویق کردند.
فیس بوک

“مادرم واقعاً روزهای سختی داشت [with my sister and her girlfriend] در ابتدا ، “خواننده” پرس “گفت.

وی ادامه داد: اما چه کسی می داند ، شاید روزی بتوانید همسر خود را به مادر خود معرفی کنید و بگذارید اوقات خود را بگذرانند. “چون به من اعتماد کن ، وقتی به تو می گویم مادر – من فکر می کنم دوست دختر خواهرم را بیشتر از ما دوست دارد. این چنین دوستی شده است و بسیار روان است. “

با این حال ، سیمون با این واقعیت تلخ که برخی از والدین “برای تصویب شیوه زندگی فرزند خود” دور هم نمی آیند “سنجیده شد. اما او به تیلور توصیه کرد که برای حمایت و پذیرش به مادر حامی هربرت ، سیسیلیا ، “تکیه کند”.

پس از توافق زنان بر روی لباس تیلور ، او و هربرت قبل از پیاده روی در راهرو ، در کنار یکدیگر ، در لباسهای خود سلام کردند.

هربرت (سمت چپ) هیچ سرنخی نداشت که تیلور او را با عروسی ای که توسط کاردی بی قضاوت شده بود شگفت زده کرد.
هربرت (سمت راست) هیچ سرنخی نداشت که تیلور او را با عروسی که توسط کاردی بی قضاوت می شود شگفت زده می کند.
فیس بوک

یکبار در محراب ، کاردی – که پیش از مراسم ، کارت خود را برای اثبات حقانیت دستگیری خود نشان داد – با برداشتن میکروفون و اعلام این خبر ، هربرت و مهمانان ناشناس عروسی را شگفت زده کرد: “بچه ها احتمالاً می پرسید چرا من اینجا – من این دو خانم زیبا را ازدواج می کنم. “

جمعیت مات و مبهوت در حالی که کاردی ادامه داد ، کف زد و گفت:[It’s] نه تنها یک روز خاص برای شما ، بلکه یک روز خاص برای من است و من می خواهم از شما تشکر کنم که مرا در سفر زیبای شما قرار دادند. “

سپس خواننده “شایعات” هربرت و تیلور را دعوت کرد تا نذر خود را مبادله کنند.

تیلور شروع کرد: “شانون ،” من شما را همسر ، شریک زندگی و هم تیمی ام در زندگی و در عشق می دانم. من اتحاد ما را گرامی می دارم و هر روز بیشتر از قبل دوستت خواهم داشت. “

او در ادامه قول داد که “در دوران خوب و بد بدون توجه به موانعی که ممکن است با هم روبرو شویم” همیشه به عروس خود احترام می گذارد.

کاردی از هربرت و تیلور تشکر کرد که به او اجازه دادند در روز ویژه آنها شرکت کند.
کاردی از هربرت و تیلور تشکر کرد که به او اجازه دادند در روز ویژه آنها شرکت کند.
فیس بوک

هربرت متعجب ، که هیچ نذری مکتوب تهیه نکرده بود ، گفت: “براندی عشقی را که من به تو دارم نمی توانم با کلمات بیان کنم.”

“من به پدرم می گفتم:” من تو را خیلی دوست دارم! ” هربرت ادامه داد و بازوهایش را از این طرف به آن طرف دراز کرد. “اگر بتوانم بازوهایم را حتی دورتر بکشم ، این برای شما خواهد بود. من نمی توانستم تصور کنم که زندگی ام را با کس دیگری به جز تو بگذرانم. ”

هربرت وعده خود را بسته است ، هرچند تأثیرگذار ، “من را با هم دوست داریم ، رشدمان را دوست دارم ، جایی را که می رویم دوست دارم و نمی توانم صبر کنم تا این کار را با تو انجام دهم عزیزم”.

کاردی سپس Symonè را به عنوان “دوست ویژه من که بسیار او را تحسین می کنم و بخشی از این روند بود” معرفی کرد. این بازیگر زن با حلقه ها روی صحنه رفت و با تشویق های زیادی روبرو شد.

بعد از اینکه عروس ها گفتند “من انجام می دهم” و کاردی صف بوسیدن خود را به آنها داد ، زن و شوهر گیج به عنوان همسر و همسر از راهرو عقب رفتند در حالی که عزیزانشان دست می زدند و تشویق می کردند.

بعد از گفتن "انجام میدهم" هربرت و تیلور مورد استقبال مهمانان شاد عروسی خود قرار گرفتند.
پس از گفتن “من انجام می دهم” هربرت و تیلور مورد استقبال مهمانان شاد عروسی قرار گرفتند.
فیس بوک

روز ویژه با رپر “حلقه” که دسته گل عروس را گرفت و به سیمون گفت که این تجربه به او انگیزه داده است که “عروسی-عروسی” داشته باشد به پایان رسید.

Symonè با خوشحالی پیشنهاد کرد که اگر او و Offset واقعاً این رویداد را ترتیب دهند ، تجدید عهد کاردی را قضاوت کند.

کاردی گفت: “بعد از انجام این کار امروز احساس می کنم که واقعاً باید با شوهرم نشسته باشم.” آی تی.

کاردی گفت: “اما من این احساس را می خواهم.” “من عروسی عجیب و غریبم را می خواهم! شنیدی که [Offset]به همین الان به من بده. »

روز جمعه ، هربرت در فیس بوک آشکارا از حامی خود و تیلور خبر داد.

وی در بخشی از کلیپ مراسم خود عنوان کرد: “می توان گفت که شما توسط کاردی بی ازدواج کردید و ریون سیمونè حامل حلقه خیلی خوب است.” “مدتی است که این کار را انجام می دهید ، رسمی است که ما ازدواج کرده ایم.”

دیدگاهتان را بنویسید