چگونه یک شهرک دره هادسون یک زندان منقرض را به مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد


فقط یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از آن شهرهای دره هادسون است که برای بازدید از بوتیک های پر از شمع های معطر پس از پیاده روی برای دیدن شاخ و برگ پاییزی مناسب است. این شهر بر اساس مزارع ، مشاغل کوچک و تا حدود یک دهه پیش ، یک زندان با امنیت متوسط ​​ساخته شده بود.

محوطه تعطیل شده مرکز اصلاحات نارنجی میانه ، که زمانی افراد زندانیان خود را در زمینه جرایم مواد مخدر محصور می کردند ، اکنون توسط شرکت های شاهدانه که وعده داده اند فعالیت اقتصادی را در این منطقه زنده کنند ، پر شده است. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به عنوان یک داستان تمام عیار در نظر گرفته است ، فرصتی برای جبران برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در یک صنعت که زمانی تمسخر می شد. این که آیا این عدالت توسط شرکت هایی که نمای سفیدپوستان و شرکت های بزرگ علف های هرز قانونی را دارند قابل دستیابی است یا خیر ، محل بحث و جدل طرفداران است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است ، آخرین مستاجر است که به پارک صنعتی تبدیل شده در زندان ، واقع در 10 دقیقه از جاده پیچ در پیچ ، نقل مکان کرد. از خیابان اصلی وارویک

ماه گذشته ، این شرکت در یک مرکز کشت و پردازش 155 میلیون دلاری به مساحت 450،000 فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک وارد عمل شد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه های خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این مرکز همچنین می تواند محصولات را برای شرکت های دیگر که وارد بازار تفریحی جدیدی که این ایالت در حال توسعه آن است ، وارد کند. Green Thumb متعهد شده است که حداقل 175 شغل در سایت Warwick ایجاد کند و حقوق آنها در 50 سال در 50 سال آغاز می شود.

مقاماتی که در 9 سپتامبر در ابتدای راه سخنرانی کردند ، Green Thumb را دقیقاً همان شرکتی دانستند که امیدوار بودند بتوانند همچنان در این منطقه فریب دهند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که در میان قانونگذاران بود که در ابتدا در مورد قانونی شدن ماری جوانا تفریحی در نیویورک ، که در پایان ماه مارس اتفاق افتاد ، نگران بود. اما مارتوچی گفت که از آن زمان به عنوان صنعت “سازنده و مثبت برای منطقه ما” این صنعت را پذیرفته است. او با وعده کار ساختمانی تحت رهبری اتحادیه در تأسیسات جدید و مشاغل طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی برنده شد.

مارتوچی اظهار داشت که در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوش بین است و پیشنهاد کرد که “خاک حاصلخیز ، نیروی کار تحصیل کرده و نزدیکی به شهر نیویورک ما را به عنوان دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه” معرفی می کند.

Green Thumb در حال راه اندازی سیتیوا مدیکال ، زیرمجموعه iAnthus Holdings است-یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه تجاری چند دولتی با مجوز ماری جوانا پزشکی موجود در نیویورک که به آن برتری نسبت به متقاضیان تفریحی جدید می دهد. همسایگان آنها عبارتند از آزمایشگاه های Phyto-Farma ، که محصولات حشیش را آزمایش می کند-یکی از اجزای حیاتی یک صنعت تحت کنترل-و Urban Xtracts ، یک مرکز پردازش عظیم شاهدانه که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، عصاره شاهدانه غیر القایی که در طیف وسیعی از مصرف کنندگان استفاده می شود. محصولات

میراث جدید

پارک صنعتی که شرکت ها اشغال می کنند ، که در سال 2014 تکمیل شد ، لزوماً با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه نیافته است. ایده ایجاد یک جایگزین جذاب برای مرکز اصلاحات نارنجی بود ، که زمانی 450 مورد شغل و نیروی کار ارزان از زندانیان را برای پروژه های خدمات عمومی محلی به این منطقه ارائه می داد. مید اورنج یکی از هفت زندان فرماندار سابق اندرو کوئومو بود که تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول در یک سال بودجه محدود بسته شود.

سرپرست شهر Michael Sweeton در ابتدای راه ، Mid-Orange را به عنوان “شریک بزرگ جامعه در شهر ما” مورد ستایش قرار داد و در مورد شوک تعطیلی آن و تاثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این رویداد ، او به WNYC/Gothamist گفت که او قدرت اقتصادی حشیش را در نظر گرفت هنگامی که شاهدانه-گیاهی که با داشتن مقدار بسیار کمی از ترکیبات THC با ماری جوانا از ماری جوانا متمایز شده بود-در سال 2018 به صورت فدرال قانونی شد و به یک محصول محبوب تبدیل شد. محوطه.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb ، به دنبال تصدیق طنز اشغال سایتی بود که زمانی افراد زندانی به جرم مواد مخدر در آن اقامت داشتند. این زندان با اجرای شدیدتر قوانین مواد مخدر در دهه 1980 از 750 به 1000 مرد افزایش یافت. برخی از ساختمانهای زندان که هنوز پابرجا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb Industries ، در زمینه راه اندازی جدیدترین کارخانه کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb Industries ، در راه اندازی ساختمان جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb Industries ، در راه اندازی ساختمان جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که با جنگ علیه مواد مخدر چه اتفاقی افتاده است.” “ما در حال برنامه ریزی برای چرخاندن آن در اطراف ، برای به دست آوردن اعتبار ، اعتبار صنعت هستیم. تغییر واقعاً در هوا است. تغییر در کشور اتفاق می افتد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد.”

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام بی عدالتی های تاریخی مرتبط با این مکان را برطرف نمی کند. اکثر افرادی که به اتهام ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند سیاه و اسپانیایی هستند ، در حالی که C-suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند-بازتاب جمعیتی از صنعت قانونی حشیش تا کنون.

گرین تامب نمی گوید که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند آن در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما تعهد خود را به “تنوع ، برابری و مشارکت” اعلام کرد و گفت که حدود 30 درصد از کارکنان “از نظر قومی متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکت برداشته است. در ماه ژوئیه ، این شرکت مبلغ 1.3 میلیون دلار از خط تولید Good Good خود برای تأمین کمک های بلاعوض به سازمان های غیر انتفاعی متعهد شد که از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها به آسیب های جنگ علیه مواد مخدر می پردازند. این شرکت همچنین در 90 to Zero شرکت می کند ، ابتکاری که شرکت ها را راهنمایی می کند که چگونه می توانند شکاف ثروت نژادی کشور را برطرف کنند.

سبز بیشتری برای دادن؟

با این حال ، برخی از حامیان قانونی می گویند Green Thumb باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Orange County دریافت می کند ، قول بیشتری بدهد ، یا باید به طور کلی برای حمایت از بازیکنان دارای مزیت کمتر در صنعت حشیش محروم شود. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را در جهت استقبال از Green Thumb طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که به دنبال آوردن شرکت هایی به این منطقه است ، بسته ای از تخفیف های مالیاتی برای اقامت در وارویک به Green Thumb اعطا کرد – به ارزش حدود 27 میلیون دلار در 15 سال. این شرکت همچنین از کنارگذاشتن موانع نظارتی که این حرکت را به تاخیر می اندازد ، کمک گرفت.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست وی مبنی بر انتقال مقر تولیدی خود به Warwick از محل اصلی Schenectady را رد کرد. دولت Cuomo می خواست شرکت های ماری جوانا پزشکی را از انجام چنین حرکتی منع کند تا زمانی که ایالت بازار مصرف بزرگسالان را راه اندازی کند.

اما حتی پس از قانونی شدن علف های هرز تفریحی ، Cuomo نهاد نظارتی برای صنعت ، هیئت کنترل حشیش را ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول کار خود تعیین کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که وی قبل از تاسیس هیئت مدیره برای جابجایی Green Thumb مداخله کرد ، بنابراین می تواند عملیات احداث تاسیسات جدید پردازش را آغاز کند.

“من می دانستم که کار با تیم ما مهم است [state] مارتوچی در ابتدای راه گفت: “وزارت بهداشت ، دفتر فرمانداری و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر داده ایم.” “و ما انجام دادیم.”

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در حین عکاسی در راه اندازی این شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری کنار می آید.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در حین عکاسی در راه اندازی این شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری کنار می آید.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در حین عکاسی در راه اندازی این شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری کنار می آید.

کارولین لوئیس

کولر به WNYC/Gothamist گفت: عوامل زیادی در انتخاب مکان برای دفتر مرکزی ایالت گرین تامب در نیویورک دخیل بودند ، اما “اصلی ترین آنها برای ما حمایت از جامعه است ، رفتن به جایی که ما از آن استقبال می کنیم.”

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا نیویورک ، که با در نظر گرفتن فراگیری طراحی شده است ، حکمت ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی با منابع مالی بسیار زیاد را زیر سوال برده اند.

رهبر اکثریت مجمع Crystal People-Stokes ، حامی اصلی قانون ماری جوانا ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هر کاری که دوست دارند انجام دهند ، دارند.”

قانون نیویورک که ماری جوانا را برای استفاده بزرگسالان قانونی می کند ، تصریح می کند که نیمی از مجوزها باید به متقاضیان حقوق اجتماعی اعطا شود ، از جمله کسانی که از جوامعی که تحت تأثیر جنگ با مواد مخدر قرار گرفته اند و شامل شرایطی برای ایجاد فرصت برای شرکت های کوچکتر است. تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز دریافت نکنند ، Green Thumb نمی تواند فروش ماری جوانا را برای مصارف تفریحی آغاز کند ، و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در همین حال ، این شرکت می تواند سرآغاز مراحل 18 ماهه ایجاد تاسیسات خود و تولید کالاهای شاهدانه برای فروش باشد.

کوولر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکتری که مایل به افتتاح داروخانه ها یا سالن های استراحت شاهدانه هستند ، از سرمایه گذاران خوب مانند Green Thumb سود خواهند برد ، زیرا آنها مجبور نخواهند ماند تا زمانی که محصولات ماری جوانا در دسترس قفسه های آنها قرار گیرد منتظر بمانند.

و سرپرست وارویک تاون ، سویتون ، از معافیت های مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب دفاع کرده است.

سویتون به حضار جمع آوری شده در محل ساخت و ساز گفت: “این برای شهر وارویک برای نسل های آینده است.” “ما ممکن است در حال حاضر بتوانیم یک مرکز مدرن داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما … می توانند در شهرستان اورنج بمانند ، شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند و زندگی کنند و از کیفیت زندگی ما لذت ببرند. از بزرگ شدن در این استان لذت بردم. “

دیدگاهتان را بنویسید