چگونه می توان نشاط و نشاط را در مردان مبتلا به آیورودا افزایش داد؟


باید پرسش های زیادی در ذهن مردم وجود داشته باشد که انرژی و سرزندگی دقیقاً به چه معناست و آیا داروی آیورودا یا مکمل برای افزایش استقامت و قدرت وجود دارد.

انرژی به عنوان وضعیت فعلی قدرت فیزیکی و روانی فعال شما توضیح داده می شود. اگر فردی درگیر شیوه های زندگی ضعیف مانند عادات بد غذایی ، سیگار کشیدن ، نوشیدن و غیره باشد ، در نهایت قدرت او کاهش می یابد. با کاهش قدرت عضلانی و عملکرد سیستم بدن مواجه شوید.

نشاط به معنای سرزندگی از نظر جسمی و روحی اشاره دارد. من از کلمه “Vita” به معنای vita یا زندگی آمده ام. می توان گفت که نیروی یا انرژی اولیه زندگی است که شما را سالم و متناسب نگه می دارد.

چگونه می توان انرژی و نشاط را در مردان مبتلا به آیورودا افزایش داد؟

آیورودا یک علم قدیمی است که بر اساس اصول ایجاد تعادل بین سه دوشا بدن است. برای درمان مسائل مربوط به انرژی و استقامت در مردان ، یک درمان گیاهی وجود دارد که هدف آن متعادل کردن سینه ها در بدن است. گیاهان دارویی برای سلامت جسمی و روحی افراد مفید هستند.

رژیم غذایی

رعایت رژیم بر اساس یک انتقاد و مصرف رژیم غذایی مغذی کلید افزایش انرژی و نشاط فرد است.

بهترین داروی آیورودا برای انرژی و نشاط در مردان

ویگوروجال-م، یک فرمول موثر آیورودا از گیاهان کمیاب است که منحصراً برای مردان با در نظر گرفتن نیازهای روانی و فیزیولوژیکی آنها به طور کلی ساخته شده است. این یک راسیانای قوی آیورودا است که به بهبود انرژی ، نشاط و کاهش استرس کمک می کند. این یکی از بهترین داروهای آیورودا برای خستگی و خستگی است.

انتخاب شیوه زندگی امروزی می تواند بر بدن مرد تأثیر بگذارد. همچنین ممکن است مسائل دیگری مانند سیگار کشیدن ، نوشیدن الکل و شیوه زندگی استرس زا وجود داشته باشد.

Vigoroyal-M (Rasayana For Men) به مردان کمک می کند تا به ذهن و جسم قوی برای مقابله با زندگی چالش برانگیز امروز دست یابند.

این فرمول گیاهی م asثر به عنوان یک تنظیم کننده سیستم ایمنی ، جنسی و تقویت کننده عمل می کند. برخی از گیاهان مهم مورد استفاده عبارتند از Safed Musli ، Kaunch ، Shud Shilajit ، Shatavari و Ashwagandha.

کاملاً بی خطر ، غیر هورمونی است و عوارض جانبی ندارد بنابراین می توان آن را برای مدت طولانی مصرف کرد و نتایج ماندگاری را ارائه می دهد.

مقدار مصرف: می توانید 2 قرص دوبار در روز با آب یا شیر یا طبق دستور پزشک مصرف کنید.

چند گیاه آیورودا برای افزایش انرژی و نشاط

در زبان سانسکریت ، “Ashwagandha” به معنی “بوی اسب” ترجمه می شود.

به طور سنتی گفته شده است که اگر کسی از این داروی گیاهی استفاده کند ، مانند اسب به قدرت و نشاط می رسد. این به افزایش انرژی ، افزایش استقامت و استقامت کمک می کند. در مردان ، سطح هورمون تستوسترون را بهبود می بخشد ، تعداد اسپرم را افزایش می دهد ، تحرک اسپرم را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و مفاصل و مدیریت استرس کمک می کند.

این یک گیاه عالی برای ذهن است و به آرامش ذهن شما کمک می کند. براهمی حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به سم زدایی بدن و تغذیه آن کمک می کند. این منجر به کاهش خستگی مزمن و بی حالی می شود. این قدرت به کاهش سطح کورتیزول (هورمون استرس) کمک می کند و باعث ایجاد خواب سالم می شود.

این فواید را در افزایش استقامت جنسی مردان اثبات کرده است. به طور سنتی ، از آن برای ارتقاء انرژی و استقامت کلی استفاده می شود. می توان آن را با یک لیوان آب پودر کرد تا سطح استقامت و انرژی را افزایش دهد.

برای تجدید انرژی ، افزایش استقامت و تقویت سیستم ایمنی مفید است.

به طور خلاصه

با سبک و عادات غذایی امروزی ، عجیب نیست که مردان احساس خستگی و خستگی کنند. پاسخ این مشکل در علم قرن ها آیورودا نهفته است. بسیاری از گیاهان آیورودا و داروهای آیورودا برای انرژی و سرزندگی وجود دارند که می توانند به طبیعی ترین شکل ممکن به شما کمک کنند.

سوالات متداول

پدر مورد انرژی و سرزندگی چیست؟

الفانرژی و سرزندگی امروزه فهرست شده است یک پسرحضور انرژی / استقامت ، اشتیاق و نیروی مثبت زندگی کردن. وقتی فردی سالم است و از درون برای برخورد با چالش های زندگی روزمره احساس انرژی می کند ، می توان گفت که سرشار از انرژی و نشاط است.

پدرباره چگونه می توان نشاط و نشاط را در مردان افزایش داد؟

A. ما در مورد برخی از گیاهان و داروهایی که می توانند به افزایش انرژی و نشاط در مردان کمک کنند صحبت کردیم. می توانید این چند مورد را در نظر داشته باشید

  1. رژیم غذایی مناسب و مغذی
  2. مدیریت استرس
  3. مصرف آب کافی
  4. یک شب خوب بخوابید (7-8 ساعت)
  5. ورزش منظم یا فعالیت بدنی
  6. برای افزایش شادی خود به سرگرمی ها و سایر فعالیت های خود وقت بگذارید
  7. از مکمل ها یا درمان های طبیعی استفاده کنید
  8. درمان های آرامش بخش
  9. ویتامین D کافی دریافت کنید

نظرات قبل از ظاهر شدن تایید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید