چگونه برای سلامت روان خود به دنبال درمان باشید – محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته لوئیس رابینسون / بررسی شده توسط ری اسپاتز

تشخیص مشکلات روانی هنگام تشخیص مشکل است. افراد اغلب می توانند دچار افسردگی مزمن یا مضطرب شوند ، حتی بدون اینکه بدانند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. و هنگامی که مشکل را درک کردید ، درمان آن می تواند گامی واقعاً دشوار باشد. در اینجا چند نکته برای شروع سفر با سلامت روانی خود آورده شده است.

1. هنگامی که به کمک نیاز دارید

هنگام بحث در مورد سلامت روان شرایط و سطوح جدی زیادی وجود دارد ، بنابراین مهم است که بفهمید مشکل شما چقدر جدی است و چه زمانی باید به دنبال کمک باشید.

برخی از نشانه ها وجود دارد که اغلب هنگام بروز مشکلات بهداشت روانی از کنترل خارج می شوند. مواردی مانند سردرگمی مداوم ، سطوح بسیار بالا و پایین احساسات و سوء مصرف مواد می تواند نشان دهنده افزایش شدید مشکل باشد.

همچنین ایده خوبی است که در زندگی خود با دیگران مشورت کنید و بپرسید آیا رفتار شما تغییر چشمگیری کرده است یا خیر. “گاهی اوقات ما بهترین داوران وضعیت روحی خود نیستیم ، بنابراین برخی دیگر می توانند تشخیص دهند که چه زمانی ما بدتر شده ایم و می توانیم Google را اعلام کنیم.”درمان ADHD NY“این می تواند مفید باشد. یک راه عالی دیگر برای تشخیص زمان نیاز به کمک این است که یک دفتر خاطرات از افکار و احساسات خود داشته باشید.

2. کجا بروید

مرحله بعدی بسته به شرایط شما می تواند واقعاً دشوار باشد. اغلب هنگامی که ما افسرده هستیم یا از بسیاری از بیماری های روانی رنج می بریم ، برداشتن گام هایی برای دریافت کمک غیرممکن است. اما لازم نیست احساس غیرممکن داشته باشید.

اگر دکتری دارید که به طور مرتب به وی سر می زنید ، آنها می توانند با شما ملاقات کنند تا به شما کمک کند بفهمید مراحل بعدی چیست. ممکن است پزشک شما را به روانپزشک یا روانشناس ارجاع دهد و پیشنهاد کند که تحت درمان یا دارو قرار بگیرید.

اگر در حال حاضر بیمه مناسبی برای پوشش درمان ندارید ، بخش های بهداشت محلی اغلب می توانند خدمات بهداشت روانی متناسب با نیازهای مالی شما ارائه دهند. از بررسی گزینه های خود دریغ نکنید و متوجه شوید که کمک وجود دارد.

3. چه کسی را باید ببینید؟

اصطلاحاتی مانند “درمان” بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، اما معلوم می شود که متخصصان مختلف سلامت روان می توانند در مورد مشکلات خود با آنها مشورت کنند. مشاور یک متخصص بهداشت روان با مدرک کارشناسی ارشد و برخی از تجربیات است که به شما در بحث در مورد مشکلات شما کمک می کند ، در حالی که روانپزشک یک پزشک است که می تواند بیماری های روانی را تشخیص داده و درمان کند.

روانپزشکان همچنین توانایی تجویز دارو را دارند ، بنابراین اگر شرایط شما به اندازه کافی شدید باشد ، ممکن است به این گزینه نیاز داشته باشید. همچنین مددکاران اجتماعی ، که اساساً همان وظایف مشاوران را انجام می دهند ، و روانشناسان ، که علاوه بر ارائه درمان ، واجد شرایط روانپزشک نیز هستند.

ممکن است در ابتدا تصمیم گیری در مورد آنچه شما نیاز دارید گیج کننده باشد ، اما یافتن مراقب متناسب با نیازهای شما برای بهبود سلامت روانی شما ضروری است.

4. شناختن خود

وقتی برای اولین بار با پزشک خود ملاقات می کنید و با یک متخصص بهداشت روان صحبت می کنید ، آنها انواع و اقسام س aboutالات را در مورد اینکه چگونه بوده اید و فکر می کنید مشکل شما چیست ، خواهند داشت. این مهم است که بتوانید آنچه را تجربه کرده اید بیان کنید تا پزشک یا روانپزشک شما بتواند درمان مناسب را تجویز کند.

بحث در مورد افکار خود ممکن است ناخوشایند باشد و گهگاه بیان نیمی از حقیقت وسوسه انگیز است ، اما کاملاً صادق بودن برای اطمینان از مراقبت های مورد نیاز بسیار حیاتی است.

5. انواع درمان ها

اشکال مختلفی وجود دارد که درمان می تواند انجام دهد ، و ممکن است ایده خوبی باشد که بدانید گزینه های شما چیست. درمان رفتاری شناختیبه عنوان مثال ، یکی از رایج ترین اشکال است زیرا به افراد کمک می کند ذهنیت خود را تغییر داده و برای بهبود زندگی خود اقدام کنند.

اگر تا به حال احساس کردید که درمان شما کمکی نمی کند یا می تواند بهبود یابد ، از درخواست تغییر درمان دریغ نکنید. کمک گرفتن در مورد بیماری های روانی می تواند چالش برانگیز باشد ، اما همیشه کنترل سلامت روان شما ارزشمند خواهد بود.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، مراقبت از دهان ، مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و مراقبت از پاOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

لوئیس رابینسون نویسنده مستقل و متخصص سلامت و تناسب اندام است. وقتی او نمی نویسد ، معمولاً می توان او را در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه یافت.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری به عنوان پیشگام وارد کردن محصولاتی به بازار بسیار م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر شناخته شده است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب وی ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس توسط اما سیمپسون در Unsplash

دیدگاهتان را بنویسید