چرا شما ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید – تناسب اندام کندی


شرکت ها امتیازات مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما یکی از منحصر به فردتر از آنچه باید باشد عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای شغل و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه عمومی در محل کار شما می شود. به علاوه ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا همه ابتکارات سلامتی ، از جمله مواردی که به کاهش شیوع بیماری در محل کار می پردازد را بهتر رعایت کنند.

بهبود روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به سلامت روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید باعث می شود کارکنان احساس کنند که اهمیت دارند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. بعلاوه ، ممکن است متوجه شوید که کارگران “دوستان ورزشگاه” می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند پزشکی پیشگیرانه باشد

تمرینات منظم و تشویق کارکنان به حرکت کردن نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن مربوط به سلامتی که بسیاری از افراد در حال کار بدون تحرک دچار آن هستند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، دفع بیماری کمک کند ، که به معنای زمان کمتر از دست رفته برای تجارت است.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی می شود ، می تواند در زمان مالیات حذف شود و هزینه شرکت را جبران کند ، در حالی که به کارکنانی که ممکن است از نظر مالی امکانات مالی نداشته باشند ، دسترسی داشته باشد. چند گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آن ها استفاده کنند ، یا هزینه عضویت را به طور کامل بپردازند ، برای کارمندان تخفیف قائل شوند و یا تا زمانی که کارکنان برای ساعت های معینی در هفته به باشگاه می روند ، بخشی از عضویت را بپردازند.

بعلاوه ، عضویت در باشگاه ورزشی می تواند حق بیمه شرکت را نیز کاهش دهد ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتری دارند و نسخه های کمتری دارند ، که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به دنبال دارد.

چرا شما ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم Kennedy Fitness تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و فراتر بروند!دیدگاهتان را بنویسید