چرا باید واکسن SOVID-19 را دریافت کنید؟


این کلمه وحشتناکی است که هر روز به مدت دو سال هر روز ظاهر می شد – “کروناویروس” یا “SOVID -19” ، ظاهراً برای همیشه وجود داشت. بدون خبرنامه نمی توانید تلویزیون را روشن کنید. اما در حال حاضر ، با روشن شدن نور در انتهای تونل به لطف واکسیناسیون گسترده علیه SOVID-19 ، به نظر می رسد که می توان آن را در نهایت کنترل کرد و از پیشرفت های شدید جلوگیری کرد.

کهمدت زیادی گذشته است

میادین ورزشی

به لطف قفل و خاموش شدن و مقررات فاصله اجتماعی به ظاهر بی پایان ، بسیاری از مردم ماه ها نتوانسته اند در برخی از مهمانی های مورد علاقه خود شرکت کنند. چه بازدید از اماکن ورزشی و چه حتی تعطیلات ، محدودیت ها برای مدت طولانی این کار را غیرممکن کرده است. در حال حاضر ، با ازدحام جمعیت در ورزشگاه ها و ورزشگاه ها ، به نظر می رسد جهان به حالت عادی نزدیک شده است. با این حال ، مکانهایی وجود دارد که آزمایشات منفی لازم است ، و حتی اثبات واکسیناسیون که به افراد اجازه می دهد وارد ساختمان شوند. در حالی که این امر قابل درک است ، از آنجا که همه قبلاً عادت کرده اند در حالت آماده باش باشند ، می توان آن را برای کسانی که بلیط را خریداری کرده اند و سپس از ورود آنها منع شده اند ، ناراحتی تلقی کرد.

راه حل های ساده

تست کرونا منفی

مردم می خواهند زندگی خود به حالت عادی برگردد یا تا آنجا که ممکن است عادی باشد. از نظر منطقی ، اگر سایت نیاز به نتیجه آزمایش منفی داشته باشد ، بدست آوردن آن نباید خیلی سخت باشد. اگر می دانید که تمیز هستید ، باید کاملاً عادی باشد و فقط یک جعبه دیگر است که در راه بازگشت به حالت عادی تیک بزنید. بنابراین چرا یک آزمایش کووید را در لس آنجلس برنامه ریزی نکنید تا ثابت شود که تمیز هستید؟ اگر نه ، محصول جدید فقط برای شما است!

ترس از واکسن SOVID-19

واکسن کووید -19

نگرانی کمی در مورد واکسن SOVID-19 وجود داشت ، زیرا برخی از مردم نگران هستند که حاوی دوز زنده SOVID-19 باشد. طبق گفته FDA ، این نمی تواند از حقیقت دورتر باشد – واکسن فقط برای کمک است. در حالی که میلیون ها نفر علیه استفاده از واکسن اعتراض کردند ، دیگران بیش از حد مایل به پذیرش پیشنهاد تلقیح بودند. بیشتر از تمایل به پایان دادن به همه گیری و مراقبت از اعضای آسیب پذیر جامعه که ممکن است نتوانند واکسینه شوند ، ناشی می شود.

فقط دوشاخه را دور نگه دارید

پاساژ سبز

شایان ذکر است که بسیاری از اماکن ورزشی بزرگ در سراسر جهان به احتمال زیاد نیاز به اثبات واکسیناسیون یا حداقل آزمایش منفی PCR دارند زیرا سعی می کنند بخش زیادی از پول از دست رفته به دلیل تعطیلی اجباری و کاهش کامل ورودی ها را جبران کنند. این مسأله ای است که سرانجام جهان به حالت عادی باز می گردد. تا آن زمان ، شما فقط باید آنچه را که لازم است انجام دهید انجام دهید. این راه طولانی بود و اکنون مردم فقط باید وقت بگذارند ، زیرا امیدوارم همه چیز به زودی به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید