پلیس می گوید موج سوار مترو پس از سقوط از بالای قطار Southbound J جان باخت


به گفته پلیس ، یک جوان 32 ساله بامداد شنبه شنبه در حالی که پای خود را هنگام “موج سواری در مترو” در بالای قطار در حال حرکت J به سمت جنوب از دست داده بود ، مورد اصابت ضربه مرگبار قرار گرفت.

پلیس می گوید این حادثه حوالی ساعت 4:30 بامداد پس از آن رخ داد که مرد بالای سقف واگن قطار J ایستاده بود که از ایستگاه خیابان اسکس به سمت پل ویلیامزبورگ حرکت می کرد. بعداً تحقیقات نشان داد که قربانی از سقف مترو بیرون رفته و در سمت شمالی خطوط ، که در سمت جنوب قرار دارد ، فرود آمده است. جایی که توسط قطار مترو دیگری تصادف کرد.

MTA به طور موقت سرویس را متوقف کرد و با واکنش نیروهای اورژانس برق را قطع کرد ، اما خدمات چند ساعت بعد از سر گرفته شد. اعلام شد که قربانی در محل کشته شده است. مقامات هویت این مرد را در انتظار اطلاع خانواده اعلام نکرده اند. هیچ کس دیگری مجروح نشده است.

حوادث مربوط به موج سواران مترو منجر به عواقب مهلکی شده است. در نوامبر 2019 ، یک پسر 14 ساله برانکس پس از سوار شدن بر بالای قطار 7 جان سپرد. بر اساس آمار THE CITY ، در آن سال تعداد حوادث موج سواری در مترو نسبت به سال 2018 افزایش 15 درصدی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید