پزشکی ارتومولکولی چیست؟ چگونه برای بهبود سلامت و ایمنی در برابر بیماری ها و بیماری ها استفاده می شود؟


اکثر شما با این اصطلاح آشنا نیستید پزشکی ارتومولکولیبه شما هرگز در مورد این نوع داروهای تغذیه ای ارگانیک از پزشک خود نخواهید شنید. پزشکان تمام تلاش خود را برای سرکوب این دانش از بیماران انجام می دهند. اگر پزشک شما از آن استفاده می کرد ، کمتر به کلینیک آنها مراجعه می کردید و شرکت های دارویی میلیاردها درآمد را از دست می دادند.

در ایالات متحده ، شرکت ها فقط از بیماری شما سود می برند. چند پزشک در مورد رژیم غذایی یا ورزش شما سوال می کنند؟ چند نفر حتی آنچه را که در اولین بازدید خود پر می کنید در مورد تنوع کاغذهایی که می خوانید می خوانند؟ خیلی کم!

من آن را از دهه 1980 که برای اولین بار استفاده شد روشن و خاموش می کنم. هنگامی که در آن سال ها بر روی درجه تغذیه خود کار می کردم ، مطالعه این موضوع را آغاز کردم. این بخش در دوره بود.

سیر

سیر برای تقویت ایمنی و سلامت کلی.

بعد از اینکه دخترم با اولین واکسن هایش مجروح شد ، از آن برای کمک به احیای سلامتی او استفاده کردم. در آن زمان ، پزشکی ارتو مولکولی جدید بود و هیچ آمار واقعی در مورد نحوه استفاده از آن در کودکان وجود نداشت. من با او کار کردم تا اینکه او شروع به بهبود کرد و توانست برنامه ای برای او و مسائل سلامتی اش طراحی کند. در آن زمان ، کمتر از تعداد انگشت شماری از پزشکان در کل ایالات متحده بر اساس این عناصر تغذیه ای در این داروی جدید مهارت داشتند. در هیچ کجای نزدیک من پزشک وجود نداشت. من می دانم که کار کرد و زیبا کار کرد … نه به سرعت ، اما کار کرد.

بنابراین بخش عمده ای از طول عمر منزندگی با سلامت مطلوب که شامل بسیاری از جنبه های زندگی می شود: غذایی که می خوریم ، غذاهای منفی که باید از آنها اجتناب کنیم. ورزش؛ سلامت روان و قلب ما ؛ نگرش ما نسبت به دیگران و خودمان ؛ و نیاز به بهینه سازی ژنتیک ما.

پزشکی ارتومولکولی چیست؟ چگونه می توان از آن برای بهبود ایمنی در برابر بیماری ها و بیماری ها استفاده کرد؟

“هدف پزشکی ارتومولکولی بازگرداندن محیط مطلوب بدن با اصلاح عدم تعادل یا نقص بر اساس بیوشیمی فردی با استفاده از مواد طبیعی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، عناصر کمیاب و اسیدهای آمینه است.”

با رژیم های غذایی امروز ما پر از غذاهای بی ارزش ، نوشابه ها ، شکر ، کافئین و غذاهای فرآوری شده ، اکثر رژیم غذایی ما کمبود اکثر ویتامین های مورد نیاز را دارد و متأسفانه فاقد مواد معدنی و مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت واقعی است.

سپس باید درصد افراد چاق ، افراد دیابتی ، افرادی که فشار خون بالا دارند و سایر بیماریهای همراه با بدن و توانایی آن برای عملکرد صحیح را تحت تأثیر قرار می دهند ، در نظر بگیرید. ممکن است ما یکی از ثروتمندترین کشورها باشیم اما یکی از سالم ترین ها نباشیم.

فرزندان ما ، بسیاری از آنها نیز به وضوح ناسالم هستند. شکی نیست که اکثریت آمریکایی ها در اکثر مواد مغذی مهم که برای سالم ماندن و مبارزه با عفونت ها لازم است ، کمبود دارند.

سپس به تازگی قفل ها آمدند و کووید 19 به ما ضربه زد. قرنطینه باعث افسردگی و افزایش مصرف الکل و مواد مخدر برای کنار آمدن با انزوا شده است. افراد با پرخوری و نوشیدن مشكل برای مقابله با زندگی و مشاغل پراسترس خود وزن خود را افزایش داده اند. همه اینها به عملکرد سیستم ایمنی بدن شما و به طور کلی به سلامت شما آسیب می رساند.

در چند هفته آینده ، ما در مورد استفاده از ویتامین هایی مانند ویتامین D و C برای بهبود سلامت و ایمنی بحث خواهیم کرد. من قصد دارم به شما در مورد داروی ارتومولیکولی و نحوه استفاده از آن برای بهبود سلامت نیز آموزش دهم.

به زندگی خود نگاه کنید و بنویسید چه کار می کنید که برای سلامتی شما مفید است و چه چیزی نیست. شما می توانید یک مشکل را حل کنید تا زمانی که آماده باشید نه تنها یک مشکل را شناسایی کنید بلکه اولین قدم ها را با شجاعت برای تغییر زندگی خود برای بهبود سلامتی و طول عمر خود بردارید.

تکلیف شما این است که صراحتا به سبک زندگی خود و آنچه که مایل به تغییر آن برای داشتن سلامتی بهتر هستید نگاه کنید.

اینها پیوندهایی به سایتهای من نیست بلکه به مردانی است که با تخصص و تحقیقات پزشکی طب مولکولی و تغذیه را تأسیس کرده اند. این پزشکان با اطلاعات موجود در سایت های زیر دارای مدارک و تحقیقات زیادی در پشت نام خود هستند. این سایت ها را به تنهایی کاوش کنید.

از شما دعوت می کنم به جمع من بپیوندید گروه MeWe در پیوند زیر ، جایی که می توانیم درباره موضوعات مربوط به سلامت صحبت کنیم و چت کنیم.

http://mewe.com/i/katefreer

سایر مقالات منتشر شده در لینک زیر موجود است:

http://alternativemedicine-womenshealth-articles.com

http://www.doctoryourself.com/

http://orthomolecular.org/

در حال حاضر ، کیت فریر ، هربلادیزین

دیدگاهتان را بنویسید