پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا ، به دلیل سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورن کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم هایی از سوء استفاده جنسی از سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

به گفته دادستان دفتر دادستانی ایالات متحده در فلوریدا ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه به اتهامات پورن کودک و حیوان آزاری ، در مجموع 272 ماه در پشت میله های زندان محکوم شد.

دادستان ها گفتند که دامپزشک بیمار ویدئوهایی از فعالیت جنسی خود با سگ ها تهیه کرده و آنها را در چت های آنلاین با سایر افراد منحط به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های مزاحم و همچنین چت در مورد حیوانات را در تلفن های همراه او کشف کردند.

مدن همچنین از طریق نرم افزار به اشتراک گذاری فایل Dropbox به پورنو بچه ها دسترسی پیدا کرده است و به گفته دادستان “هزاران” فایل هولناک را در حساب خود ذخیره کرده است. او همچنین تصاویر و ویدئوهای پورنو کودک را از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی دریافت کرد که در آن او اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان بحث می کرد.

مادن ویدیوهای مزاحم را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
مادن ویدیوهای مزاحم را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات مراقبت از دست

طبق اسناد دادگاه ، مأموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که در آنها مدن درباره “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین عکسها و فیلمهای متعددی که حیوانیت را به تصویر می کشیدند بحث کرده است.

رسانه ها گزارش دادند که مادن در ماه مارس به دلیل ضبط ویدئوهای وحشیانه زمانی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست در Aventura بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، فیلم ها برخی از سوء استفاده ها را در بیمارستان حیوانات نشان می دهد.

بیمارستان حیوانات مراقبت از دست گفت که از اتهامات علیه مدن در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری او در ماه مارس “وحشت زده” شده اند.

در آن زمان بیمارستان حیوانات گفت: “تیم حقوقی ما و تک تک اعضای خانواده دست های مراقبتی تمام تلاش خود را برای کمک به مجریان قانون و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید