پاستا سوسیس ایتالیایی عالی تابه – لیمو کاسه®


ماکارونی سبوس‌دار در کنار همراه خود سوسیس ایتالیایی، اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ‌های سبک‌دار، عالی غذای خوش ذوق، سیرکننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی باقی مانده‌های خوش ذوق را به وجود می‌آورد.

پاستا سوسیس ایتالیایی یک تابه.

شناخته شده به عنوان عالی {مادر} شاغل برای 2 مرد پرانرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوجوان، روزهای ما احتمالاً ممکن است شدید شلوغ باشد یا نباشد. من خواهم کرد عاشق عالی غذای خارق العاده عالی تابه ای هر دو عالی دیگ برای آن قرار است ساعت شب های حلقه دار هفته هستم، {جایی} کدام ممکن است ما باقی مانده است عالی شام خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوی می خوریم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازی معمولاً نیست دلهره سینک تحت تأثیر ظرف باشیم. ماکارونی سوسیس ایتالیایی تک تابه ای من خواهم کرد همه شما ظروف بسته بندی ها را نمایشگاه ها – مملو به دلیل پروتئین با بیرون چربی ها، {سبزیجات} اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار بیش از حد سبزی اخیر. این وعده های غذایی روز بعد بقیه های شگفت انگیز ای نیز دقیق می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی ممکن است علاوه بر این سبک بهتری داشته باشد یا نباشد. به صدا {سبزیجات} را اصلاح دهید – {اجازه} دهید کشاورزان {بازار} را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل تصمیم گیری در مورد می توانید داشته باشید را راهنمایی کنند.

قطعات

 • فتوچینی: به دلیل ماکارونی سبوس دار، با بیرون گلوتن هر دو سفید بیشترین استفاده را ببرید، با این وجود من خواهم کرد طرز تولید مارینادهای ضخیم تر منطقه فرنگی فتوچینی را در داخل سبک ها واقعاً دوست دارم. می توانید به دلیل پاستا پنه هر دو منطقه اسپاگتی نیز بیشترین استفاده را ببرید.
 • پیاز: پیاز سفید برای عجله را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق کاراملی می تواند، {در حالی که} {عمدتا}ً سبک ملایمی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی همراه خود تا حد زیادی {سبزیجات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین ها جفت می تواند.
 • سیر: نپخته آجیلی، خاکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل توجهی پرخطر، هنگام پخت شیرینی می تواند.
 • سوسیس ایتالیایی: شیرینی، به عادی هر دو پرخطر {در این} وعده های غذایی مفید به نظر می رسد، متعاقباً آنچه را کدام ممکن است برای خانوار می توانید داشته باشید بهترین است {انتخاب کنید}.
 • فلفل صورتی: فلفل دلمه ای صورتی پر جنب و جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط اسیدی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگام پخت شیرینی می تواند.
 • قارچ: قارچ‌های گوشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار به دلیل چرخ دنده مغذی در داخل خیس شدن سبک‌های اطرافشان باور نکردنی هستند.
 • اسفناج: سبزی {عمدتا}ً همراه خود سبک به عادی کدام ممکن است مملو به دلیل ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مغذی است.
 • چسبناک پارمسان: چسبناک طاقت فرسا ایتالیایی که مرتبا در داخل غذاهای ماکارونی استفاده بیشتر از می تواند، طعمی شور، کره ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیلی دارد.
 • ریحان: تعادلی باور نکردنی بین شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شور، در کنار همراه خود کمی فقط نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل.
 • جعفری: طعمی آلوده نشده، فلفلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاکی، یکی در میان محصولات {مورد علاقه} من خواهم کرد برای دوباره پر کردن غذاهاست.

طرز تولید پاستا سوسیس ایتالیایی عالی تابه

پخت ماکارونی

در داخل عالی قابلمه عظیم همراه خود آب در داخل جاری جوش، ماکارونی شخصی را طبق قانون بسته نرم افزاری بپزید. پس به دلیل منقضی شدن، 1/2 فنجان به دلیل آب را ذخیره کنید، آبکش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستا را جدا بگذارید.

لیز برش فلفل دلمه ای

{در حالی که} ماکارونی در داخل جاری پختن است، محصول شخصی را همراه خود تمیز کردن هر قسمت، سپس به حداقل رساندن ارائه فلفل دلمه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا نگه داشتن ساقه های مقدار بیش از حد از بلند روی اسفناج کنار هم قرار دادن کنید.

سیر را در تابه 1 رنده کنید

در داخل ته مشابه قابلمه ای کدام ممکن است برای پختن پاستا استفاده بیشتر از کردید، هر دو در داخل عالی ماهیتابه عظیم، پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر اخیر رنده شده را روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت کردن تفت دهید.

سوسیس خرد شده در تابه

روزی کدام ممکن است پیازها لوس شدند، سوسیس ایتالیایی را به آن قرار است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطمینان حاصل کنید که حین اسپرسو ای شدن، آن قرار است را دانش کنید.

سوسیس قهوه ای

پس به دلیل اسپرسو ای شدن سوسیس، به دلیل آب ماکارونی ذخیره شده است برای لعاب زدایی تابه بیشترین استفاده را ببرید. می توانید به دلیل آب خروس هر دو مقداری شراب نیز بیشترین استفاده را ببرید.

قارچ و فلفل را به ماهیتابه اضافه کنید

سپس قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل صورتی را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 {دقیقه} تفت دهید.

اسفناج را به ماهیتابه اضافه کنید

سپس اسفناج را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 به همان اندازه 5 {دقیقه} اکنون نیست تفت دهید.

اضافه کردن پاستا به ماهیتابه

همه چیز دوباره به ماکارونی پخته شده اضافه کنید.

پنیر را در تابه می ریزیم

{کار} را همراه خود از جمله چسبناک پارمزان اخیر رنده شده تمام کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را هم بزنید.

یک چنگال پاستا سوسیس ایتالیایی یک تابه.

روی آن قرار است را همراه خود ریحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جعفری اخیر دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک پارمزان سرو کنید. به دلیل پاستا سوسیس ایتالیایی عالی تابه خوش ذوق شخصی اوقات خوبی داشته باشید!

مسائل را اصلاح دهید

 • {سبزیجات} را عوض کنید می توانید گوجه فرنگی خشک شده را اضافه کنید، اسفناج را همراه خود کلم پیچ عوض کنید، بروکلی هر دو کدو بی تجربه را اضافه کنید. امکان های می توانید داشته باشید بی نهایت هستند.
 • لبنیات رو عوض کن چسبناک بیشتری میل به ایجاد یک؟ چسبناک موزارلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد پارمزان را درون آن قرار است بریزید. از هر نظر نمیشه لبنیات کرد؟ به ساده آن قرار است را نادیده بگیرید هر دو به دلیل عالی گزینه جایگزین برای سویا هر دو برنج بیشترین استفاده را ببرید.
 • پروتئین را عوض کنید. برای طعمی کاملاً متفاوت به دلیل سوسیس شیرینی، به عادی هر دو پرخطر بیشترین استفاده را ببرید هر دو به دلیل خروس کبابی بیشترین استفاده را ببرید. هر دو آن قرار است را طبیعی/وگان کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل هیچ گوشتی استفاده بیشتر از نکنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل آن قرار است انواع {سبزیجات} را بهبود دهید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود:

خواه یا نه نیاز به به دلیل محصولات اخیر استفاده بیشتر از کنم؟

می توانید همراه خود بهره مندی از مزایای سیر دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک پارمزان به دلیل در گذشته رنده شده جدا بیایید، با این وجود بهره مندی از مزایای ریحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جعفری خشک شده مربوط به سبک اخیر به این وعده های غذایی اضافه {نمی کند}.

نکاتی در مورد چگونگی بفهمم اسفناج من خواهم کرد نه زیاد پخته نشده است؟

می توانید داشته باشید میل به ایجاد یک اسفناج را به بعد ای بپزید کدام ممکن است برگ ها پژمرده شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایه آن قرار است بی تجربه جسورانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر جنب و جوش شود. آن قرار است وقت است کدام ممکن است از قبل می دانید به دلیل روی حرارت بردارید.

باقی مانده ها چقدر مقاومت می آورند؟

در داخل ظرف دربسته در داخل یخچال محافظت شود، بقیه آن قرار است به همان اندازه 4 روز مفید به نظر می رسد.

غذاهای پاستا تا حد زیادی

آن قرار است را دوست خوب داشته باشید، آن قرار است را بخورید، آن قرار است را به اشتراک بگذارید!

نمی شود وعده های غذایی را {امتحان} کردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را دوست خوب داشتید؟ دفعه بعد کدام ممکن است آن قرار است را ساختید، عالی {عکس} بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را در داخل وب های اجتماعی شخصی به اشتراک بگذارید! @thelemonbowl را انتخاب کنید و انتخاب کنید #thelemonbowl را تگ کنید به همان اندازه بتوانیم غذای می توانید داشته باشید را گفتن کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اشتراک بگذاریم.

لیز در حال خوردن پاستا سوسیس ایتالیایی یک تابه.

ماکارونی سوسیس ایتالیایی تک تابه ای من خواهم کرد ابزار های شام عصرانه می توانید داشته باشید را مشکل تر می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما خانوار را راضی می تنبل.

چنگال می توانید داشته باشید انتظار برای است.

پاستا سبوس دار با سوسیس ایتالیایی

پاستا سوسیس ایتالیایی عالی تابه

ماکارونی سبوس‌دار در کنار همراه خود سوسیس ایتالیایی، اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ‌های سبک‌دار، عالی غذای خوش ذوق، سیرکننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی باقی مانده‌های خوش ذوق را به وجود می‌آورد.

ترتیب دادن: 10 {دقیقه}

پختن: 25 {دقیقه}

ترکیبی: 35 {دقیقه}

چاپ

ارائه دهندگان: 4

 • 8 {اونس} فتوچینی گندم رادیکال (هر دو {هر} انواع پاستا گندم اخیر هر دو خشک)
 • 1 پیاز {متوسط} (قطعه شده)
 • 4 میخک ها سیر (رنده شده)
 • 1 کیلو سوسیس بوقلمون ایتالیایی (خوب و دنج هر دو شیرینی – {حذف} شده به دلیل بدنه)
 • 1 فلفل صورتی (برشهای نازک)
 • 14 {اونس} قارچ (بریده شده)
 • 1 اسفناج کیسه ای
 • ¼ فنجان چسبناک پارمسان
 • ¼ فنجان ریحان (دانش شده)
 • ¼ فنجان جعفری (دانش شده)
 • نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل برای چشیدن
 • نودل پاستا را طبق قانون بسته نرم افزاری بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1/2 فنجان به دلیل آب ماکارونی در داخل جاری پخت را ذخیره کنید.

 • در داخل همین جاری، پیازها را در داخل عالی تابه عظیم تفت دهید به همان اندازه لوس شوند، حدود 6 {دقیقه}. سیر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 30 ثانیه اکنون نیست تفت دهید. سوسیس را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 10 {دقیقه} تفت دهید به همان اندازه اسپرسو ای شود.

 • پس به دلیل اسپرسو ای شدن، آب پخت ماکارونی را به آن قرار است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق چوب تکه های خوش ذوق را به دلیل زمین تابه کنار کنید. فلفل را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4-5 {دقیقه} اکنون نیست تفت دهید.

 • قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج را اضافه کنید سپس 4 {دقیقه} اکنون نیست هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است لوس شود بپزید. چسبناک پارمزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستا پخته شده را درون آن قرار است بریزید، سپس همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مزه دار کنید.

 • در گذشته به دلیل سرو همراه خود ریحان اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جعفری تقویت کنید.

منبع مفید باور نکردنی ویتامین C را انتخاب کنید و انتخاب کنید A، منبع مفید خارق العاده کلسیم است


انرژی: 386کیلو انرژیکربوهیدرات ها: 49.9gپروتئین: 27.6gچربی ها: 11.9gچربی ها های اشباع شده: 3.8gکلسترول ldl: 7میلی خوب و دنجسدیم: 192میلی خوب و دنجفیبر: 8.1g