پائولینا گرتزکی مشکل چشم “بسیار بسیار ناامید کننده” را آشکار می کند


پائولینا گرتزکی در ابتدای امسال در هنگام حضور در پادکست مبارزه با نابینایی را فاش کرد.

این مدل 32 ساله یک قسمت از “بالش و آبجو” را ضبط کرد. یک نمایش پرطرفدار که توسط ستارگان براوو ، آستین کرول و کریگ کانور برگزار می شودبه کرول و کانور در سفر گروهی خود به آسپن در ماه ژانویه با گرتزکی دوست صمیمی شدند.

قبل از شروع مصاحبه یک ساعته ، کانور به گرتزکی انتخاب نوشیدنی هایی از جمله Sauvignon Blanc و Monster Rehab Tea را پیشنهاد کرد.

“من فکر نمی کنم من یک هیولا داشته باشم [Energy] از سال 2007 ، “پائولینا قبل از گفتن اینکه باید لیست مواد تشکیل دهنده روی برچسب را بررسی کند ، شوخی کرد. “من ترسیدم؛ آنها مرا عصبی می کنند. ”

گرتزکی در حالی که برای بررسی لیست مواد اولیه روی قوطی تلاش می کرد ، بی پروا نشان داد که از نظر قانونی نابینا است.

گرتزکی گفت: “خوب ، من از نظر قانونی نابینا هستم ، بنابراین یک ثانیه به من فرصت دهید تا این مطلب را بخوانم.”

اگرچه این اولین بار است که پائولینا از مشکل خود با بینایی یاد می کند ، اما عکس های دوران کودکی او نشان می دهد که او عینک زده است.

پائولینا گرتزکی در Masters در 15 نوامبر 2020.
پائولینا گرتزکی در Masters در 15 نوامبر 2020.
گتی ایماژ

مدل 32 ساله واجد شرایط جراحی چشم لیزیک برای اصلاح این مشکل نیست.

او گفت: “بنابراین ، متأسفانه من کاندیدای Lasik نیستم.” “از هر ده پلک می توانم یک چشمک بزنم. بسیار بسیار ناامید کننده است. ”

این مصاحبه یک ساعته شامل همه چیز از رابطه او با نامزدش ، داستین جانسون ، فوق ستاره گلف ، تا بزرگ شدن با اسطوره هاکی وین گرتزکی است.

گرتزکی ، که همین ماه عملکرد تاریخی جانسون را در 43 امین جام رایدر جشن گرفت ، توضیح داد که مشکل بینایی او گاهی اوقات در محیط های اجتماعی برای او مشکل ساز می شود.

پائولینا گرتزکی با داستین جانسون در جام رایدر در 26 سپتامبر 2021.
پائولینا گرتزکی به همراه داستین جانسون در جام رایدر در 26 سپتامبر 2021.
گتی ایماژ

او گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنند من بدبین هستم زیرا به آنها سلام نمی گویم.” “به راستی ، من نمی توانم صورت شما را ببینم. این بهانه نیست ؛ من واقعاً نمی توانم شما را ببینم. ”

“خانه تابستانی” ستاره ها در اوایل امسال در سفر به آسپن به گرتزکی پیوستند و مدت کوتاهی پس از برنده شدن جانسون در مستر در نوامبر گذشته ، از توقف در برف لذت بردند. هنگامی که یک بازیکن گلف باز در جاده ها نیست یا قهرمانی نمی گیرد ، او وقت خود را با خانواده اش می گذراند.

برای من گلف همیشه مهمترین چیز بود. جانسون در مصاحبه ای با Golfweek در اواخر سال گذشته گفت.

این زوج قصد دارند در سال 2022 در Blackberry Farms در تنسی ازدواج کنند.

دیدگاهتان را بنویسید