ویدئوی Bodycam نشان می دهد که پلیس مینیاپولیس معترضان را “شکار” می کند


ویدئویی که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد که افسران پلیس مینیاپولیس در حالی که در شکار معترضان شکار می کردند ، شادی می کردند و با مشت برخورد می کردند و در جریان ناآرامی های مدنی سال گذشته به سمت آنها گلوله های لاستیکی شلیک می کردند.

این ویدئوها نشان می دهد که افسران جشن می گیرند و مشت می زنند و با یکدیگر برخورد می کنند در حالی که از نیروی غیر کشنده استفاده می کردند در حالی که مقررات منع آمد و شد ساعت 8 شب را که در واکنش به قتل جورج فلوید توسط مامور سابق MPD درک شووین برقرار شده بود ، اعمال کردند.

در یکی از ویدئوهای جدیدی که این هفته منتشر شد و توسط اصلاح طلب مینه سوتا ارسال شد ، یک معترض فریاد می زند: “ما غیرمسلح هستیم! اینجا آمریکاست. ما می توانیم آنچه می خواهیم بگوییم! “

یک افسر از راه دور فریاد زد: “برو به خانه” ، قبل از اینکه شلیک های غیر کشنده به سمت فرد شروع کنند.

“امشب فقط شنیدن اینکه” ما افراد بیشتری پیدا خواهیم کرد “بسیار خوب بود. به جای تعقیب مردم در اطراف ، ما قصد شکار داریم. ”یک افسر MPD در ویدئویی دیگر به دیگری می گوید.

افسر ادامه می دهد: “شما بچه ها اکنون برای شکار افراد بیرون رفته اید ، این فقط یک تغییر خوب است.”

پلیس مینیاپولیس
ویدئوی دوربین بدن نشان می دهد پلیس مینیاپولیس از سلاح های غیر کشنده استفاده می کند.
پلیس مینیاپولیس

او گفت: “این افراد را فاش کنید.”

در یک کلیپ ویدیویی دیگر ، یک افسر می گوید: “من دوست دارم پراکنده شوم [the protesters] اما زمان آن فرا رسیده است که 100 نفر را در زندان بگذاریم و فقط ثابت کنیم که شهردار در مورد برتری طلبان سفیدپوست خود در خارج از ایالت اشتباه کرده است. “

همان افسر نتیجه می گیرد که گروه معترضان “احتمالاً سفیدپوست هستند زیرا هیچ غارتگری و آتش سوزی وجود ندارد.”

پلیس مینیاپولیس
در یکی از فیلم ها ، یک افسر پلیس مینیاپولیس شنیده می شود که می گوید: “ما قصد شکار داریم.”
پلیس مینیاپولیس

این فیلم توسط دادگاه ها به عنوان بخشی از یک پرونده جنایی علیه جلیل استالینز ، مرد سنت پل متهم به تلاش برای کشتن افسران در اعتراضات پس از شلیک گلوله واقعی به سمت ماموران در هنگام اصابت گلوله لاستیکی ، منتشر شد.

استالینگ ، 29 ساله ، از سنت پل ، استدلال کرد که در دفاع از خود عمل می کند و می گوید که او سه گلوله از اسلحه دستی به سمت ون سفید بدون علامت پس از اصابت گلوله های لاستیکی شلیک کرده و معتقد است که مورد حمله غیرنظامیان قرار گرفته است.

اسناد دادگاه نشان می دهد وی پس از آنکه متوجه شد به سمت پلیس شلیک می کند ، تسلیم شد ، در حالی که هیچ مأموری آسیب ندیده است. استالینگ با دو فقره تلاش برای قتل درجه دوم ، چندین مورد حمله و سایر اتهامات روبرو بود.

پلیس مینیاپولیس
این ویدئوها به عنوان بخشی از پرونده Jaleel Stallings منتشر شده بود.
پلیس مینیاپولیس

استالینگ در ماه سپتامبر از همه اتهامات تبرئه شد.

این وزارتخانه به اخبار محلی گفت که نمی تواند در مورد این حادثه اظهار نظر کند ، در حالی که مورد بررسی داخلی قرار گرفته است.

دفتر فری گفت که شهردار ویدیوی “غم انگیز” را دیده است.

“طبق قوانین ایالتی ، شهردار محدود به آنچه می تواند بگوید بدون این که شهر را در معرض مسئولیت قانونی قرار دهد یا روند انضباطی را تضعیف کند ، است. او مسئولیت افسران درگیر را با مصلحت اندیشی سیاسی عوض نمی کند. “دفتر شهردار در بیانیه ای به KSTP گفت.

دیدگاهتان را بنویسید