وندال اسپلترز رنگ خاکستری روی سینه جورج فلوید در میدان یونیون


بر اساس گزارش NYPD ، تماشاگران و گروه سازنده ، نیم تنه جورج فلوید به ارتفاع 10 پا به رنگ برنز به جورج فلوید ، که قتل وی توسط افسر پلیس باعث شورش سراسری علیه خشونت پلیس در سال گذشته شد ، با رنگ خاکستری صبح روز یکشنبه در میدان یونیون تخریب شد. مجسمه

این نیم تنه فقط سه روز پیش در قالب یک برنامه گردشگری که شامل مجسمه هایی از برونا تیلور بود که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد و جان لوئیس ، نماینده کنگره و فعال حقوق مدنی درگذشت. تابستان گذشته ، اندکی پس از کشته شدن فلوید.

سخنگوی NYPD گفت که فیلم های نظارتی حدود ساعت 10 صبح مردی را روی اسکیت بورد نشان می دهد که پشت نیم تنه جان لوئیس در حال خم شدن است و چیزی را در یک ظرف مخلوط می کند ، سپس از کنار مجسمه فلوید اسکیت می گیرد ، رنگ خاکستری را روی نیم تنه می ریزد و اسکیت می کند. تا بعد از ظهر یکشنبه هیچ بازداشتی انجام نشده است.

هنگامی که ماموران پلیس صبح یکشنبه گزارشی در مورد خرابکاری دریافت کردند ، چندین داوطلب و همچنین تهیه کننده نصب شروع به حذف رنگ خاکستری کردند. تماشاگران در مورد نصب و راه اندازی آثار هنری و خرابکاری خراب شدند.

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پاشیده شده بود ، پاک کردند

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پاشیده شده بود ، پاک کردند

فلش

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پاشیده شده بود ، پاک کردند

جان کفرت ، 62 ساله ، ساکن وودساید ، که سیاه پوست است ، می گوید: “این چیزی است که ما هر روز با آن سر و کار داریم.” “رنگ همه چیز را خدشه دار نمی کند.”

مشاور مالی ایسایا برک ، 31 ساله ، گفت که او از ویرجینیا به شهر رفت تا با خانواده خود نصب را ببیند.

برک ، سیاهپوست ، می گوید: “من خودم را کشیدم و رنگی را دیدم که فوراً احساساتی شدم.” او می ترسد وقتی مجسمه تمیز شد دوباره خراب شود. “این نمایندگی از کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی است ، نفرت است ، جهل و همه چیز در یک جا جمع شده است.”

همان مجسمه فلوید در ماه ژوئن هنگامی که در فلاتبوش ، بروکلین به نمایش گذاشته شد ، خراب شد. مجرمان سپس مجسمه را با یک شابلون برای گروه افراطی راست افراطی سفیدپوست جبهه میهن پرست علامت گذاری کردند. تصور می شد که این گروه پشت خرابکاری مجسمه دیگری از فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی باشند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس فیلم های نظارتی از مظنونان حادثه ماه ژوئن را منتشر کرد ، هرچند از روز یکشنبه در این مورد دستگیری نشده است.

در نیم تنه میدان اتحادیه در روز یکشنبه ، هیچ استنسیل یا نشان پیدا نشد.

سه مجسمه ساخته شده توسط هنرمند کریس کارنابوسی و تهیه شده توسط گروه Confront Art تا 30 اکتبر نمایش داده می شوند ، قبل از اینکه به شهرهای دیگر برده شوند و بعداً برای امور خیریه به حراج گذاشته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید