هیئت های مدارس والدین مخالف را مورد آزار و اذیت قرار می دهند


والدین آمریکایی برای مبارزه با نظریه های انتقادی نژادپرستانه نژادی که در مدارس بچه هایشان آموزش داده می شود ، سازماندهی می شوند. مریک گارلند ، دادستان کل ایالات متحده ، که زمانی از او به عنوان معتدل یاد می شد ، از FBI خواسته است که با آنها به عنوان تروریست های داخلی رفتار کند.

همانطور که شایسته دولت بایدن است ، این اقتدارگرایی بیش از حد با بوی بد فساد همراه است ، زیرا معلوم می شود داماد گارلند در زمینه فروش مواد آموزشی در CRT فعالیت می کند.

معامله شخصی و اوباش گارلند زمینه استعفا است. اما این بدترین اتفاقی نیست که افتاده است. بد نیست ، ترکیب مسمومیت دولت بایدن با استبداد و استبداد را می توان با رهایی از دولت جبران کرد – چیزی که اگر نظرسنجی ها نشانه ای باشد ، بسیار قابل انجام است.

مشکل بزرگتر این است که به نظر می رسد هیئت مدیره مدارس در سراسر آمریکا خود اقتدارگرا هستند. به نظر می رسد هیئت ها به جای اینکه به عنوان سنگرهای دموکراسی نمایندگی در مقیاس کوچک عمل کنند ، خود را در برابر رأی دهندگان و والدین مسئولیت پذیرتر می دانند.

به هر حال ، انجمن ملی هیئت مدیره مدارس بود که با استناد به ادعاهای متزلزل در مورد “تهدید” ، از دولت خواست تا در مورد والدین ضد CRT به عنوان “تروریست های داخلی” تحقیق کند ، و در نامه خود به طور خاص از قانون میهن پرستان استناد کرد.

مردم در حین تجمع علیه مردم تابلوهایی برافراشته اند "نظریه نژادی انتقادی" (CRT) در مدارس مرکز دولتی شهرستان لودون در لیسبورگ ، ویرجینیا در 12 ژوئن 2021 تدریس می شود
مردم در تظاهرات علیه تئوری انتقادی نژاد که در مدارس در مرکز دولت شهرستان لودون در لیسبورگ ، ویرجینیا در 12 ژوئن 2021 تدریس می شود ، دست به دست می شوند.
ANDREW CABALLERO-REYNOLDS/AFP از طریق گتی ایماژ

ادعای “تهدید” اقدامی قدیمی است. برخی از خوانندگان ممکن است داستانی از بروکلین پنج سال پیش را به خاطر آورند که در آن پدری پس از شکایت از معلم دستگیر شد. معلم از پسرش برای رفتن به دستشویی امتناع کرده بود و پسر را ساعت ها در مدفوع خود نشسته بود. وقتی پدر ، کاملا قابل فهم ، برای شکایت ظاهر شد ، معلم به پلیس گفت احساس می کند “تهدید” شده است. پدر دستگیر ، متهم و تحت دستور حفاظت قرار گرفت.

کلمات جادویی “احساس خطر می کنم” اکنون توسط دیوانسالاران برای فرار از پاسخگویی در مورد رفتار نادرست خود استفاده می شود. این همان کاری است که NSBA در مقیاس بزرگتر در برابر نارضایتی گسترده والدین از برنامه های درسی انجام داده است که به دانش آموزان سفیدپوست و آسیایی می گوید که آنها ذاتاً دانش آموزان نژادپرست و سیاهپوست هستند که قربانی دائمی هستند.

پاسخ پیش رو: چگونه جرات می کنی از ما انتقاد کنی ، دهقان!

دادستان کل مریک گارلند
مریک گارلند ، دادستان کل آمریکا از FBI می خواهد که با والدین معترض به عنوان تروریست های داخلی رفتار کند.
REUTERS/کن Cedeno/عکس عکس

در شاکوپی ، مین ، ناظر یک مادر مجرد را به جرم مراجعه به فیس بوک به کارفرمای خود گزارش داد تا از نحوه برخورد رئیس هیئت مدیره با شهادت مادر یک کودک با نیازهای ویژه در جلسه رسیدگی انتقاد کند. این شکایت منجر به تعلیق و شلیک احتمالی وی شد و باعث شد اریک مورتنسون ، نماینده ایالت مینه سوتا ، رئیس ، کریستی پترسون ، رئیس را به “سوء استفاده از قدرت” و “قلدری مستقیم” متهم کند.

آموزش عمومی به این دلیل توجیه می شود که تأثیر تمدنی دارد. چنین رفتاری از سوی رهبرانش باعث تعجب من می شود.

و همانطور که قبلاً در این صفحات اشاره کرده بودم ، معلمان و مدیران شهرستان لودون ، ویرجینیا ، فهرستی پستی را برای اقدام علیه والدینی که با تعهد سیستم خود به CRT مشکل داشتند ، اجرا کردند. یکی از آنها ، بت بارتز ، عضو هیئت مدیره مدرسه ، اکنون با یک دادستان ویژه روبرو است که به دلیل سوء رفتار از او تحقیق می کند. بارتز متهم است که از اعضای گروه خود خواسته است والدینی را که با آموزش CRT مخالف هستند هدف قرار داده ، مورد آزار و اذیت و حتی هک قرار دهند.

مخالفان دکترین آکادمیک موسوم به نظریه نژاد انتقادی در خارج از مقر هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون ، در آشبورن ، ویرجینیا ، ایالات متحده 22 ژوئن 2021 اعتراض کردند.
مخالفان نظریه انتقادی نژاد در خارج از مقر هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون ، در آشبورن ، ویرجینیا ، 22 ژوئن 2021 اعتراض کردند.
رویترز/ایولین هاکشتاین

به نظر می رسد کمپین ارعاب م workingثر واقع نشده است: گروه های نماینده 427000 والدین به نامه NSBA پاسخ دادند ، اما هیچ کدام از آن را نداشتند: “NSBA به منظور آگاهی دادن به والدینی که از آنها انتقاد می کنند ، تعداد کمی از حوادث جزئی را ذکر می کند. و اعتراض به تصمیمات هیئت مدیره مدارس درگیر ، یا ممکن است درگیر “تروریسم داخلی و جنایات نفرت” باشد. NSBA حتی به قانون Patriot استناد می کند. ارتباط اعتراضات مشروع با تروریسم و ​​خشونت هم حقارت شما را نسبت به والدین و هم عدم تمایل شما برای درک و شنیدن فریادهای صادقانه والدین به نمایندگی از فرزندان خود را آشکار می کند. “

اما مایه شرمساری است که چنین کمپینی وجود دارد و مدارس دولتی ما تحت کنترل افرادی هستند که چنین پاسخی به انتقادات را موجه یا مناسب می دانند.

با توجه به تمرکز برخی از آمریکایی ها بر نظافت وسایل در سطح ملی ، همچنین واضح است که مردم باید توجه بیشتری در سطح محلی داشته باشند. میخواهید تغییری ایجاد کنید؟ برای هیئت مدیره مدرسه دوید.

گلن هارلان رینولدز استاد حقوق در دانشگاه تنسی و بنیانگذار وبلاگ InstaPundit.com است.

دیدگاهتان را بنویسید