هوا سرخ کن گل کلم Gnocchi – Food Faith Fitness


برو به اصل پخت

این هست سرخ کن هوا گل کلم که ممکن است یک انتخاب شام ​​سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم کربوهیدرات است! خوب وعده غذایی به زودی، با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما کاره!

گل کلم سرخ کن با هوا در بشقاب با سس در کنار

چرا این اصل العمل سنگ است

در داخل آن خواهد شد روزهای خنک زمستانی، در نهایت دیر یا زود {طولانی} پیش بینی خوب غذای دلچسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج خودت کار کن هستم. می دانم آن خواهد شد تنها واقعی نیستم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه یک چیز آرام تر به دلیل خوب کاسه عظیم پاستا هر دو گنوکی؟ اگر به غذاهایی مشابه با پاستا کدو حلوایی خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیتزای خمیری علاقه مند به دارید، این خوراکی های کم کربوهیدرات را دوست خوب خواهید داشت. {درست است}، بیایید کل شما به دلیل این اصل کلم بروکلی گل کلم استقبال کنیم. احساس گنوکی کاملی دارد، با این وجود کربوهیدرات ها را پایین بالا می گذارد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارید دوست خوب خواهید داشت که چقدر برای شام در کل هفته آرام است!

خواه یا نه نانچی گل کلم برای دارید مفید به نظر می رسد؟

البته، مطمئنا – gnocchi گل کلم برای دارید سودمند است. نه تنها واقعی خوب انتخاب کم کربوهیدرات برای دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه تان است، منطقی گل کلم نسبت به سیب زمینی نشاسته کمتری دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامل {مقادیر} زیادی فیبر کمک خواهد کرد که شما هضم وعده های غذایی نیز می باشد یا نباشد. که ممکن است یک تصمیم گیری در مورد کتوپسند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه احساس خارق العاده گنوکی های غیر معمولی را به دلیل انگشت نخواهید داد! به همین دلیل، پختن مقداری گنوچی گل کلم در داخل سرخ کن بادی اندیشه خوبی برای غذای مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق موارد زیر شماست.

بادی سرخ کن گل کلم گنوکی چیده شده در سرخ کن بادی

نحوه پختن سرخ کن هوا گل کلم

کنار هم قرار دادن

فر را پر جنب و جوش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید فقط خوب و دنج شود. کیسه شلیل شخصی را به دلیل فریزر بیرون کنید به همان اندازه آب شود. اگر فراموش کردید هر دو نیاز به به زودی آن خواهد شد را ذوب کنید، آن خواهد شد را به طور مساوی روی بشقاب منتشر شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل مایکروویو قرار دهید به همان اندازه فقطً آب شود.

پختن

گنوکی های ذوب شده را در داخل سرخ کن بادی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکاف فراوان بین قرار است به آنها بروند بگذارید به همان اندازه به طور یکنواخت بپزند. گنوکی ها را همراه خود اسپری روغن پختن شام سخاوتمندانه اسپری کنید. خوب طرف آن خواهد شد را کمی فقط بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه چیز دوباره با این حال بپزید.

افتخار کردن

gnocchi را به دلخواه سرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخورید!

کشو سرخ کن هوا پر شده با هوا سرخ کن گل کلم Gnocchi

رهنمودها بسیار مهم برای مناسب کردن سرخ کن گل کلم بادی

  1. به همان اندازه نیمه تکان دهید: بعد به دلیل حدود 10 {دقیقه} پختن گنوکی، سرخ کن بادی را کمی فقط تکان دهید به همان اندازه باز شود، سپس با این حال به پختن با آن همراه باشید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود.
  2. مطمئن شوید که ذوب شده است: حیاتی است که در گذشته به دلیل پختن گنوچی ها را فقطً آب کنید به همان اندازه کل شما به طور یکنواخت پخته شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس مناسبی داشته باشند!
  3. قرار است به آنها بروند را به دلیل در دید تماشا کنید: در داخل اواخر زمان پخت، اطمینان حاصل کنید که انوچی ها را {به دقت} {زیر} تذکر داشته باشید به همان اندازه خشک نشوند!

پیشنهاداتی بدهید

حالا که گنوکی گل کلم در داخل سرخ کن هوا جیر جیر، فقط اسپرسو ای طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن مصرف کردن است، زمان آن فرا رسیده است به دلیل آن خواهد شد شادی کنید! من خواهم کرد احساس می کنم gnocchi هر قسمت فقط در مورد سس غوطه وری است. این gnocchi را همراه خود مقداری سس گوجه فرنگی سریع، سس خردل عسلی هر دو سس مارینارا {مورد علاقه} شخصی سرو کنید. ممکن است حتی می توانید مقداری پروتئین مشابه با خروس هر دو نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری به دلیل سس ماکارونی {مورد علاقه} تمیز کردن با آن خواهد شد اضافه کنید به همان اندازه آن خواهد شد را به 1 وعده غذایی بازسازی کنید، هر دو احتمالاً آن خواهد شد را در داخل پستو خفه کنید به همان اندازه طعمی خوش ذوق داشته باشید! آسمان است در داخل هنگام سرو این گنوکی محدودیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید من خواهم کرد می توانم اطمینان کنم چرا که شما می توانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه تان آن خواهد شد را دوست خوب خواهید داشت.

گنوکی گل کلم در سرخ کن هوا در سس فرو می رود

اصل العمل های سرخ کن هوا که دوست خوب خواهید داشت:

قطعات

  • 1 کیسه گنوکی گل کلم فروشنده محیط
  • اسپری پختن شام

داده ها خورده شدن:

انرژی: 140انرژی (7%) کربوهیدرات ها: 22g (7%) پروتئین: 2g (4%) چربی ها: 3g (5%) چربی ها های اشباع شده: 0.5g (3%) سدیم: 460میلی خوب و دنج (20%) پتاسیم: 210میلی خوب و دنج (6%) ابتدایی: 6g (25%) قند: 1g (1%) کلسیم: 40میلی خوب و دنج (4%)

سلب پاسخگویی خورده شدن

اصل العمل های نوشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأمین شده در داخل صفحه وب Food Faith Fitness برای زیر مقاصد اطلاعاتی است.

کلاژ سرخ کن بادی بروکلی

همراه خود مطابقت با FFF در داخل PINTEREST، FACEBOOK، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صدر DA باشید (را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها غیر دولتی در پشت قسمت صحنه خریداری شده کنید) توییتر!

این پست ممکن است علاوه بر این شامل پیوندهای تکیه کن باشد یا نباشد، با این وجود من خواهم کرد به ساده محصولاتی را کارآمد می کنم که از قبلً استفاده بیشتر از می کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید <3. به دلیل حمایت دارید FFF!