هواداران نفت مسجدسلیمان برگ برنده مهاجری در بازی با تراکتور؟ایسنا/خوزستان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با تراکتور دیدار می کند.

مسابقات لیگ برتر مجددا از سر گرفته می شود و در یکی از بازی های روز اول از هفته بیست و پنجم، نفت مسجدسلیمان با تراکتور دیدار می کند؛ بازی تیم های انتهایی جدول که سه امتیاز این دیدار برای آن ها بسیار مهم است.

به گزارش ایسنا، نفت که با آمدن رضا مهاجری شکل بهتری به خود گرفته و حتی در بازی هفته بیست و چهارم مقابل ذوب آهن به برد رسید و با سه امتیاز شیرین به تعطیلات رفت، امیدوار است که در شش بازی باقی مانده که برای آن ها حکم یک فینال را دارند با کسب نتایج لازم در لیگ بماند.

مهاجری هم که از شرایط تیمش ابراز رضایت دارد، اگر چه بازی با تراکتور را که این تیم هم در جایگاه جدولی خوبی قرار ندارد سخت عنوان می کند اما تیمش را آماده این نبرد می داند زیرا معتقد است که بازیکنانش متوجه ارزش سه امتیاز این بازی حساس هستند.

تراکتور و نفت در حال حاضر با ۲۰ و ۱۷ امتیاز در رده های ۱۳ و ۱۴ جدول رده بندی قرار دارند.

این دو تیم از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در مسجدسلیمان مقابل هم صف آرایی می کنند؛ این بازی بعد از دو سال و اندی با حضور تماشاگران برگزار می شود، موضوعی که در این بازی خانگی می تواند برگ برنده تیم مهاجری باشد.

انتهای پیام