همه چیزهایی که سلامتی شما برای آماده شدن برای هوای سردتر نیاز دارد – محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته شده توسط Paisley Hansen / بررسی شده توسط Ray Spots

هوای سرد واقعاً می تواند بر بدن انسان تأثیر بگذارد ، بنابراین منطقی است که قبل از شروع اولین فصل سرد سال ، می خواهید مطمئن شوید که برای آن آماده می شوید. حفظ سلامت خود در زمستان را می توان انتخاب های عمدی برای حمایت از سیستم ایمنی دانست. برای انجام این کار ، می توانید روی محصولات و اقلامی سرمایه گذاری کنید که می توانند از سلامت جسمی و روحی شما حمایت کنند.

روغن ضروری

به گفته بسیاری از کاربران ، روغن های ضروری می توانند از سلامت روحی و جسمی شما حمایت کنند. برخی از افراد چنان از استفاده بالقوه انگیزه می گیرند که شرکت های کاملی مانند D Gary Young در اطراف خود ایجاد می کنند.

برای آماده شدن برای زمستان ، نحوه استفاده از اسانس لیمو را که دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی هستند ، مشاهده کنید. این بدان معناست که می توانید یک اسپری ضدعفونی کننده طبیعی تهیه کنید که در اطراف خانه خود استفاده می کنید تا خطر ابتلا به عفونت در زمستان که همزمان با فصل آنفولانزا است را به حداقل برساند. می توانید لیمو را با اسانس پوست دارچین مخلوط کنید که هم ضد باکتری است و هم ضد عفونی کننده.

برای حمایت مستقیم از عملکردهای مختلف آسیب پذیر بدن ، روغن اکالیپتوس یا روغن درخت چای را امتحان کنید. هر دو روغن به حفظ سیستم تنفسی سالم کمک می کنند ، زیرا دارای خلط آور و همچنین ضد احتقان هستند. اگر به دنبال افزودن آنتی اکسیدان هایی هستید که از سلامت شما حمایت می کنند ، روغن میخک به عنوان یک آنتی اکسیدان فوق العاده قوی شناخته می شود و بوی شگفت انگیزی نیز دارد.

استرس می تواند کارآیی سیستم ایمنی بدن شما را کاهش دهد ، بنابراین اطمینان از این که شما سطح پایینی از استرس را حفظ می کنید ، به نوبه خود می تواند از سلامت شما حمایت کند. روغن های اسطوخودوس و یلانگ یلانگ برای کمک به آرامش و پرورش رفتارهای بدون استرس عالی هستند. نعناع همچنین می تواند ذهن را خراب کند و به انرژی و تمرکز کمک کند.

چای های داغ

در صورت از بین رفتن سیستم ایمنی بدن ، چای های داغ به جلوگیری از بیماری و همچنین مبارزه با بیماری کمک می کنند. چای سبز به دلیل دارا بودن مقدار زیادی کاتچین منبع عالی آنتی اکسیدان ها است. این آنتی اکسیدان می تواند با استرس اکسیداتیو مبارزه کند که می تواند بدن را در برابر عفونت ها آسیب پذیر کند.

چای زنجبیل همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است و با ریشه کنی ویروس های سرماخوردگی مرتبط است. همچنین بسیار آرامش بخش و کمی تند است.

چای Elderberry نیرویی است که حاوی آنتی اکسیدان ها ، ویتامین C و روی است. همه اینها ترکیباتی هستند که می توانند به حمایت از سیستم ایمنی بدن و مبارزه با عفونت های احتمالی کمک کنند. Elderberry اغلب با اکیناسه ارتباط دارد ، که نشان می دهد خطر سرماخوردگی را تا 58 درصد کاهش می دهد. همچنین می تواند مدت زمان سرماخوردگی را کوتاه کند ، شبیه به گل سنبل الطیب.

رژیم متعادل

اولویت بندی رژیم غذایی سالم و متعادل یکی از بهترین راه ها برای آماده شدن برای هوای سرد است. یک رژیم متعادل می تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کرده ، سطح استرس پایینی را حفظ کرده و از عملکرد سالم روده حمایت کند. جوهر رژیم غذایی سالم انتخاب پروتئین های بدون چربی ، میوه ها و سبزیجات با حداقل فرآوری و محصولات گندم کامل است.

اطمینان از اینکه شما بین 2000 تا 2600 کالری در روز ، بسته به بدن خود مصرف می کنید ، به بدن شما انرژی کافی برای عملکرد صحیح و مبارزه با همه عفونت های احتمالی را می دهد.

شما همچنین باید بدن خود را به خوبی هیدراته نگه دارید زیرا عملکرد بدن شما را در بهترین حالت حفظ می کند. به طور متوسط ​​، مردان باید 13 لیوان آب در روز و زنان باید 9 لیوان آب در روز بنوشند. اما به یاد داشته باشید که اگر ورزش می کنید ، این تعداد افزایش می یابد.

لباسهای گرم

لباس های گرم می تواند از بدن شما در برابر هوای سختی که همراه با هوای سردتر است محافظت کند. تا آنجا که می توانید با انتخاب عاقلانه آنچه مصرف می کنید از سلامت بدن خود حمایت کنید ، لباس گرم به شما در برابر هوای سرد کمک می کند که باعث می شود بدن شما مانند همیشه کارآمد عمل نکند.

سرمایه گذاری روی یک کت زیبا و عایق بندی می تواند با وارد نکردن فشار زیاد بر عملکرد داخلی سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند.

در حالی که ممکن است نتوانید از هوای سردتر اجتناب کنید ، اما هنوز گزینه هایی برای محافظت از سلامت خود دارید.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، مراقبت از دهان ، مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و مراقبت از پاOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

پیسلی هانسن نویسنده مستقل و متخصص در زمینه سلامت ، تناسب اندام و جوانی در حال رشد است. وقتی او نمی نویسد ، معمولاً می توان او را در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه یافت. او می خواهد از خوانندگان بشنود ، بنابراین با او تماس بگیرید فیس بوکبر

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری یکی از پیشگامان عرضه محصولاتی به بازار است که بسیار م andثر بوده و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب وی ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس توسط Jonas Vandermeijren در Unsplash

دیدگاهتان را بنویسید