هفتاد و پنجمین تولد پاپ آپ دیوید بووی در Soho با شروع این ماه


چه در نسخه های محدود متروکارت ، چه در برنامه های ادای احترام و چه در نشانه های مترو ، یادبودهای یگانه و تنها دیوید بووی از زمان مرگش در سال 2016 در خانه ای که در شهر نیویورک پذیرفته شده است بدون شکست ادامه داشته است. بووی در 8 ژانویه 75 ساله می شد ، 2022 ، و املاک او راه اندازی Bowie 75 است ، جشن یک ساله ای که شامل افتتاح دو فروشگاه پاپ آپ ، از جمله یکی در همین شهر است.

این پاپ آپ در خیابان 150 ووستر واقع شده است ، بسیار نزدیک به خانه سابق وی در خیابان لافایت. این برنامه هفت روز در هفته از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر از 29 اکتبر (75 روز قبل از تولد وی) باز است و تا اواخر ژانویه ادامه خواهد داشت. (پاپ آپ دیگر در لندن در خیابان 14 هدون اتفاق می افتد ، جایی که بووی جلد آن را گرفت ظهور و سقوط زیگی استارداست و عنکبوت ها از مریخ.)

این املاک می گوید که این پنجره بازشو “یک غواصی منحصر به فرد و همه جانبه در حرفه ای” را در فهرست و تاریخ پشتی بووی ارائه می دهد ، از جمله: اتاق های فراگیر صوتی و تصویری HD با همکاری 360 Reality Audio ؛ ساعت ها محتوای ویدئویی از جمله مواردی که قبلاً در پشت صحنه دیده نشده و تصاویر کمیابی از آن هیتن و واقعیت دوران (دو بار اخیر که وی تور کرد) ؛ فرصت هایی برای خرید نسخه محدود LP ، لباس و موارد دیگر ؛ عکسهای مختلف از بووی ؛ و بیشتر. انتظار می رود در هفته های آینده نیز مهمانان ویژه اعلام شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره بازشو و سایر رویدادهای بووی که برای سال آینده برنامه ریزی شده است ، می توانید وب سایت Bowie75 را بررسی کنید.

تصویری از پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

تصویری از پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

فلش

تصویری از پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

املاک دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، تنها دو روز پس از 69 سالگی و انتشار آخرین شاهکار خود درگذشت. ستاره ی سیاهبه ظاهراً آپارتمان سابق او در اوایل امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شد.

شما می توانید لیست ما را برای رتبه بندی هر آلبوم بووی در اینجا بررسی کنید. (توجه مهم: اکنون که گرد و غبار نشست و چند سال گذشت ، ستاره ی سیاه اکنون باید در بین شش یا هفت بزرگترین آلبوم او در نظر گرفته شود.)

دیدگاهتان را بنویسید