نکات بهداشتی برای کودکان بازگشت به مدرسه


یاد بگیرید که چگونه فرزندان خود را برای مدرسه آماده کنید.

در دوران مدرسه ، به این معنی که هر جعبه بزرگ پر از نمایشگرهای مداد ، پاک کن و کوله پشتی های جدید است. فرزندان شما احتمالاً جلوی وسایل مدرسه چهرگی می زنند ، اما برای شما این یک یادآوری است که شما باید آنها را برای بازگشت به مدرسه آماده کنید.

مطمئناً ، شما لیستی از معلم آنها با جزئیات مورد نیاز برای کلاس درس دارید ، اما برای حفظ سلامت آنها چه کاری می توانید انجام دهید؟ کلاس های درس به دلیل انتشار باکتری ها معروف هستند و اکنون بیش از هر زمان دیگری می خواهید از فرزندان خود در امان باشید. تیم مفاهیم طبیعی سالم برخی نکات بهداشتی مدرسه را گردآوری کرده است تا به عنوان والدین به شما آرامش بدهد.

حمایت ایمنی برای بازگشت به مدرسه

حتی قبل از همه گیری همه گیر ، مدارس به طور گسترده ای به عنوان محلی که باکتری ها به طور مرتب تغییر می کردند ، در نظر گرفته می شد. یکی از بهترین راه هایی که می توانید فرزندان خود را آماده کنید این است که مطمئن شوید که آنها دارای پاسخ ایمنی سالم هستند. رژیم غذایی مغذی اولین خط دفاعی شما در برابر بیماری است ، اما ویتامین ها و پروبیوتیک های بی خطر برای کودکان نیز می توانند مفید باشند.

تحقیقات نشان می دهد که استفاده از پروبیوتیک روزانه می تواند پاسخ ایمنی کودک شما را در هنگام قرار گرفتن در معرض ویروس ها پشتیبانی کند. مولتی ویتامین های اطفال همچنین می توانند با اطمینان از این که کودکتان دارای ویتامین C ، روی و سایر مواد مغذی برای احساس سلامت است ، خلاءهای موجود در رژیم غذایی شما را پر کند.

سلامت روانی آنها را افزایش دهند

سالی که گذشت برای بچه ها سخت بود. معلمان ، متخصصان اطفال و سایر متخصصان بهداشت روانی فقط اکنون متوجه تأثیرات همه گیری بر کودکان ما شده اند. بازگشت به مدرسه امسال ممکن است متفاوت از گذشته باشد. فرزندان شما ممکن است هنگام بازگشت به مدرسه تردید یا اضطراب بیشتری از خود نشان دهند یا به شیوه ای گیج کننده عمل کنند.

مدرسه برای کودکان کمتر از هر زمان دیگری قابل پیش بینی است ، بنابراین اگر متوجه شدید که فرزندان شما در مورد ورود به کلاس درس احساسات یا نگرانی های زیادی دارند ، حتما یک فضای گوش دادن ایجاد کنید. توجه نیم ساعته به خود و یا مشارکت آنها در فعالیت های مورد علاقه آنها می تواند به شما بینش هایی را ارائه دهد که می توانید از آنها برای آمادگی بیشتر استفاده کنید.

از دانش آموزان سالم با محصولاتی از مفاهیم طبیعی سالم حمایت کنید

بسته بندی ناهار مغذی برای فرزندان خود یکی از راه های حفظ سلامت آنها در این سال تحصیلی است. فروشگاه ما مملو از لوازم جانبی و ملزومات است که برای حمایت از سلامت فرزندان شما هنگام بازگشت به مدرسه طراحی شده است.

Genestra HMF مناسب برای پروبیوتیک مدرسه

با افزودن پروبیوتیک های طعم عالی ، فرزندان خود را با حمایت مورد نیاز برای سالم و شادمان بودن به مدرسه بفرستید. Genestra HMF Fit for School Probiotic حاوی ویتامین C و D و همچنین 12.5 میلیارد سویه پروبیوتیک CFU است.

کد زندگی باغ ویتامین برای کودکان مولتی ویتامین کامل را می جوید

با استفاده از مولتی ویتامین روزانه ، مانند مولتی ویتامین Vitamin Code Kids از آدامس کامل غذا ، سیستم ایمنی کودکان خود را با حمایت مورد نیاز خود تامین کنید. این مکمل با داشتن 26 میوه و سبزیجات ارگانیک می تواند از پاسخ ایمنی ، استخوان های سالم و پشتیبانی گوارشی پشتیبانی کند.

HLC Fit for School Probiotic از فارماکس

با داروی Pharmax HLC Fit for School Probiotic به سلامت فرزند خود در طول سال تحصیلی کمک کنید. این مکمل آدامس ، طعم طبیعی پروبیوتیک ، شامل انواع پروبیوتیک ها و مواد مغذی کلیدی برای حمایت از سیستم ایمنی بدن است.

آیا نکات بهداشتی برای بازگشت به مدرسه برای اشتراک گذاری دارید؟ تیم مفاهیم طبیعی سالم دوست دارد آنها را در قسمت نظرات زیر بخواند.

برای ترزا گروسکوپ ، SN

متخصص تغذیه مجاز در اپلتون ، ویسکانسین ، بنیانگذار مفاهیم سالم طبیعی. از سلامت و تغذیه طبیعی حمایت کنید. از باغبانی ، دوچرخه سواری ، تناسب اندام ، قایق سواری ، حیوانات (مخصوصاً گربه ها) و آشپزی لذت می برد. ترزا گروسکوپدیدگاهتان را بنویسید