نویسنده دیو ایگرز از فروش رمان جدید در آمازون خودداری می کند


دیو ایگرز ، نویسنده فرقه ، آمازون را از فروش اولین نسخه رمان جدید خود در مورد خطرات فناوری بزرگ منع کرد.

نویسنده “یک کار دلخراش نابغه سرسام آور” به نیویورک تایمز گفت: “من از قلدرها خوشم نمی آید.”

وی در مورد شرکتی که در کتاب جدیدش از معرفی آن خودداری کرده است می گوید: “آمازون ده ها سال است که در حال برخورد با ماسک به صورت کتابخانه های مستقل است.”

نسخه چاپی رمان جدیدش ، “The Every” – طنزی تکنولوژیکی در پی رمان وی در سال 2013 در سیلیکون “The Circle” – در عوض تنها در کتابفروشی های مستقل و به صورت آنلاین در شرکت انتشاراتی او ، McSweeney ، هنگامی که منتشر می شود ، به فروش می رسد. سهشنبه.

به عنوان پاداش برای ورود خوانندگان به فروشگاه ها ، حداقل 32 جلد مختلف دارد که به طور تصادفی توزیع می شوند.

ایگرز به تایمز گفت: “یکی از موضوعات کتاب قدرت انحصار در دیکته کردن انتخاب های ما است ، بنابراین به نظر می رسید فرصت خوبی است که کمی از انحصار آمازون که در حال حاضر بر دنیای کتاب حاکم است عقب نشینی کنیم.”

“بنابراین ما بررسی کردیم که چقدر امکان پذیر است که جلد سخت را فقط از طریق کتابفروشی های مستقل در دسترس قرار دهیم. به نظر می رسد که بسیار بسیار سخت است. “

او در مصاحبه جداگانه ای به لس آنجلس تایمز گفت که کارکنان انبار باید “هر جعبه ای را که بیرون می رود بررسی کنند تا مطمئن شوند به نحوی به آمازون نمی رود.”

او همچنین به Vanity Fair گفت: “هر توزیعی با آنها رابطه دارد ، به گونه ای که اگر آنها کتابی را توزیع می کنند ، باید از طریق آمازون توزیع شود.”

“من حدس می زنم که آنها برعکس یک انحصار دارند ، این است که می گویند هیچ چیزی بدون مشارکت آنها از بین نمی رود.”

ایگرز علاوه بر مبارزه با کنترل فروش آمازون بر کتاب آمازون ، می گوید: “او می خواهد چند نفر را مجبور کند تا گوشه گوشه را ببینند و ببینند که یک فروشگاه کوچک در آنجا وجود دارد که ممکن است از یک یا دو خرید سود ببرد.”

ایگرز ادعا کرد که آمازون بوده است "ده ها سال است که در مواجهه با کتابفروشی های مستقل شن و ماسه می زنم."
ایگرز ادعا کرد که آمازون “ده ها سال است که با ماساژ به کتابفروشی های مستقل می پردازد.”
کریستوفر سادوفسکی

او به ونیتی فیر گفت: “بدون آنها ما وجود نداشتیم” و روزهای اولیه خود را که مجله مک سوینی را در مترو حمل می کرد و به “هر کتابفروشی محلی در بروکلین یا کتابفروشی سنت مارک در مرکز شهر منهتن ، یا شکسپیر و کمپانی” مراجعه می کرد ، یادآوری کرد. و فقط بگو ، هی ، این را می خواهی؟ آنها مطمئناً می گفتند و این تمام شد. ‘

او به یاد می آورد: “این روند انسانی باورنکردنی بود.”

او در مورد بلوک خود در آمازون گفت: “این یک حرکت کوچک است اما بیشتر از هر چیز راهی برای مشارکت با کتابفروشی هایی است که امکان مک مک سوینی را فراهم کرده است.”

با این حال ، با وجود تلاش های او ، “The Every” سرانجام وقتی در ماه آینده بصورت جلد کاغذی و کتاب الکترونیکی منتشر می شود ، بدون جلد اختصاصی جلد جلویی وارد فروشگاه آنلاین آمازون می شود.

او نمی گوید که او احتمالاً اغلب او را می بیند: او هنوز از تلفن تلنگر قدیمی استفاده می کند ، به تازگی Wi-Fi دریافت کرده و روی لپ تاپ تقریباً 20 ساله ای که “هرگز به اینترنت وصل نشده است” می نویسد. بار.

ناشر مک سوینی ، آماندا اوهل ، به نیویورک تایمز اعتراف کرد که ممنوعیت اولیه “کل سیستم را خراب نمی کند”.

“ما تلاش نمی کنیم این کار را انجام دهیم. اما اگر ما در را برای کسی باز کرده ایم که بیرون از مغازه وارد مغازه شده و آنچه را که در آنجا است کشف کنیم ، این یک برد است. “

دیدگاهتان را بنویسید