“نمایش پخت بزرگ بریتانیا”: نوئل فیلدینگ با “کجا والی؟” طرف کوکی خود را احیا می کند. دریافت


نوئل فیلدینگ سرانجام اجازه داد قسمت کوکی خود در قسمت جدید این هفته بار دیگر بدرخشد نمایش بزرگ پخت بریتانیا در نتفلیکس “هفته نان” به طور عادی آغاز شد و فیلدینگ و مت لوکاس ، مجری همکار ، برنامه را با سردی سرد شروع کردند. اما به محض اینکه فریا کاکس متوجه شد که فیلدینگ لباس “کجا والی؟” – نسخه انگلیسی آن والدو کجاست – همه شرط ها خاموش بود فیلدینگ پس از اظهارنظر خود در گذشته خنده دار بود ، دوربین را پرتاب کرد ، خمیر را به طرف کریستل پرتاب کرد ، فریا را بازو گرفت و حتی با لباس رسمی Where’s Waldo/Wally به صحنه رفت. به بیان ساده تر ، نوئل فیلدینگ بعد از یک دوره بلوغ بالاخره اجازه داد پرچم عجیب و غریبش دوباره برافراشته شود نمایش بزرگ پخت بریتانیا.

نوئل فیلدینگ ، کمدین بریتانیایی به این فیلم پیوست نمایش بزرگ پخت بریتانیا در زمان نامطلوب برای ضربه جهانی. در سال 2017 ، برنامه مستقر در بریتانیا شبکه های خود را تغییر داد و بی بی سی را برای یک قرارداد جدید در کانال 4 پشت سر گذاشت. تنها یکی از چهار ستاره اصلی نمایش Love Productions در هیئت مدیره باقی ماند: قاضی پل هالیوود. میزبان اصلی (و بهترین دوستان در زندگی واقعی) سو پرکینز و مل گیدرویک از ادامه نقش خود امتناع کردند و نماد غذای بریتانیایی مری بری در بی بی سی ماند. پرو لیت ، گوینده آشپزی آفریقای جنوبی در حالی که نوئل فیلدینگ با او بازی می کرد ، نقش مری را بازی کرد QI مجری سندی توکسویگ میزبان جدید برنامه خواهد بود.

نوئل فیلدینگ در نمایش پخت بزرگ بریتانیا شوکه به نظر می رسد
عکس: Netflix

من صادقانه می گویم: برای مدتی ، احساسات خاموش بود نمایش بزرگ پخت بریتانیابه فیلدینگ و توکسویگ هر دو ذهن کمیک درخشانی هستند ، اما در حالی که فیلدینگ بیشتر بخاطر سبک غیرعادی ، راک اند رول و رویکرد احمقانه اش به زندگی شناخته می شود ، مشخصه اصلی توکسویگ شجره نامه فکری او است. این دو هرگز واقعاً ژله ای نداشتند و فیلدینگ با خواهر بزرگتر توکسویگ شوخی کرد. سپس وقتی مت لوکاس (یک کمیک عجیب دیگر که به خاطر شوخ طبعی اش معروف است) جای توکسویگ را گرفت ، فیلدینگ ناگهان خود را در حال بلوغ یافت. نمایش بزرگ پخت بریتانیالنگر احساسی جدید. به نظر می رسد او سال گذشته روی احساسات نانوایان سرمایه گذاری کرده و استرس آنها را کاهش داده است. … رشد بود.

خب ، ما سه قسمت در این فصل هستیم نمایش بزرگ پخت بریتانیا و به نظر می رسد که نوئل موردی از “بزرگنمایی” دارد. این چیزی است که من آن لحظات را می نامم زمانی که گربه من انرژی را از بین برده است که فقط می تواند از طریق نمایشگرهای انفجاری و میو های بی وقفه جلب توجه کند. گویی به محض اینکه فریا به “ولتی کجاست؟” اشاره کرد. نوئل تصور کرد که “هفته نان” قرار است “هفته حامیان” باشد. او کلاه و لیوان های شخصیت برجسته را برای یک دور در چادر به سر کرد ، بعداً خمیر را روی کریستل مشکوک پرتاب کرد و فریا را با بازو کشتی گرفت.

حالا شاید باید توجه داشت که به نظر می رسد فریا امسال مورد علاقه نوئل است. او برای او لباس می پوشد ، دستش را می گیرد و از او می خواهد که کلمه “کاپوچینو” را با لهجه اسکاربورو تکرار کند. به نظر می رسد که او از آزار دادن به کریستل فوق الذکر و همچنین یورگن ، ژایرزنو که اکنون رفته است ، و خوب ، برای همه لذت می برد. بچه ها ، من نگران این هستم که نوئل قدیمی برگردد. بیشتر نگرانم که … دوست دارم؟

کشتی بازویی نوئل و فریا در نمایش پخت بزرگ بریتانیا
عکس: Netflix

قبلا از هر زمان که شوخی های نوئل نانوا ها را از کارهایشان منحرف می کرد ، متنفر بودم. اما چه بگویم؟ سال 2020 من را تغییر داد من فکر می کنم که اکنون که یک بیماری همه گیر جهانی را گذرانده ام ، در مورد یک کمدین که در یک مسابقه پخت نان بریتانیایی در حال خندیدن است ، کمی ناراحت هستم. مطمئناً او جریان آنها را به هم می زند و زمان پخت آنها را کاهش می دهد. اما ، اوه ، این نیز سرگرم کننده است.

بنابراین آنچه من می گویم این است که من دوست داشتم وقتی نوئل مانند شخصیت والدو Where’s، er، Wally در چادر ظاهر شد. من در حال تماشای کشتی فریمای کمیک بودم (زیرا به نظر می رسید که Freya برای آن بازی بود). خوب ، من هنوز از طرف کریستل دیوانه هستم زیرا چه کسی می خواهد خمیر به طرف آنها پر شود؟ اما به طور کلی ، دیدن نوئل در چادر کمی خوشحال بود. می دانید ، به خاطر دوران قدیم.

بیایید هفته آینده بررسی کنیم که آیا یک بار مصرف است یا آیا فیلدینگ باعث افزایش ضرب وشتم شده است. چون دومی؟ دومی ممکن است دوباره اعصابم را خورد کند.

تماشا کردن نمایش بزرگ پخت بریتانیا در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید