نصب و راه اندازی هنر عمومی عمومی میدان یونیون ویژگی های جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور است


پنجشنبه ، سه مجسمه در میدان یونیون رونمایی شد که جان لوئیس رهبر حقوق مدنی و جورج فلوید و برونا تیلور را نشان می داد که توسط پلیس کشته شدند. آنها قبل از حرکت به شهرهای دیگر – تا 30 اکتبر در جلوی بنای یادبود دائمی پارک جورج واشنگتن قرار خواهند داشت. در پایان این تور ، آنها به حراج گذاشته می شوند و درآمد حاصل از آن به خیریه ها مرتبط می شود.

نصب هنری عمومی SEEINJUSTICE نام دارد و هر قطعه 10 فوت قد توسط هنرمند Chris Carnabuci از چوب برش دقیق ایجاد شده و با رنگ برنز پوشانده شده است.

کارنابوچی گفت: “در نتیجه مرگ جورج فلوید ، آگاهی و درک جهانی از بلای بی عدالتی در سراسر جهان به وجود آمد. نمایشگاه نشان دهنده این درک جهانی است ، و از درک عمل ، و از عمل تغییر ایجاد می شود.”

این قطعات توسط بنیاد جان و لیلیان مایلز لوئیس و خانواده های فلوید و تیلور پشتیبانی می شوند. برادر جورج فلوید ، ترنس فلوید ، این هفته در مراسم رونمایی بود و ABC7NY گزارش داد که او به مردم گفت: “این اولین بار است که مجسمه ای شبیه به این در نیویورک وجود دارد ، معمولاً نقاشی دیواری روی دیوار است ، بنابراین تغییر اینجاست ، تغییر اینجاست “

به گزارش آرت نت ، “اعضای خانواده ، نوازندگان هیپ هاپ و دیگر چهره های اجتماعی کتیبه هایی به پایه هر کدام اضافه کرده اند.”

این نمایشگاه از سوی سازمان جدیدی به نام “هنر مقابله” برآمده است که هدف آن پل “بناها با حرکت” است. تابستان امسال ، مجسمه فلوید در Flatbush Junction نصب شد و پس از خرابکاری مجبور به بازسازی شد.

دیدگاهتان را بنویسید