نرخ ملی قتل در گزارش FBI افزایش می یابد و در ایالت نیویورک منعکس می شود


بر اساس آمار FBI که روز دوشنبه منتشر شد ، علیرغم کاهش کلی جنایات خشونت آمیز ، سال گذشته افزایش بی سابقه ای در تعداد قتل های ملی در مقایسه با سالهای گذشته به ارمغان آورد.

تخمین زده می شود که 4،901 قتل بیشتر در سراسر کشور در سال 2020 رخ داده است ، در مقایسه با سال 2019 ، افزایش به 21،570 قتل ، که باعث افزایش نرخ قتل در ایالات متحده به 6.5 درصد در هر 100،000 نفر از 5.1 درصد شده است.

در ایالت نیویورک ، این روند با مسیر صعودی در سراسر کشور همزمان شد: این گزارش نشان می دهد که میزان قتل در سال 2020 4.2، بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 — بود – که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

فقط 15 ایالت تمام داده های جنایت خود را از طریق سیستم گزارشگری مبتنی بر حوادث ملی (NIBRS) ، جدیدترین سیستم ثبت جنایت FBI ، ارسال می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که داوطلبانه در ارسال داده های NIBRS به گزارش FBI مشارکت می کند تا تعداد جنایات خشونت آمیز در کشور را تخمین بزند. در حقیقت ، FBI تنها 22 قتل در سال 2020 در ایالت نیویورک ، از طریق سازمان های اجرای قانون که “15 of از کل جمعیت را پوشش می دهد” ثبت کرده است.

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر جنایی سابق در NYPD با تمرکز بر تیراندازی در سطح شهر و قتل ، می گوید در حالی که ممکن است در ارسال اطلاعات به تأخیر افتاده باشد. FBI ، با این وجود مشکل همچنان وجود دارد.

هرمان ، متخصص در نقشه برداری جنایی ، می گوید: “پردازش سیستم NIBRS بسیار بیشتر طول می کشد ، اما سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بود.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما مقایسه آن با یکی از بدترین افزایش های ثبت شده چندان منطقی نیست. این مانند این است که بگوییم “حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما سال گذشته بدترین افزایش در یک دهه گذشته بود. ”

آخرین گزارش CompStat NYPD تا کنون 348 قتل را تا سال 2021 ثبت کرده است ، در مقایسه با 357 مورد در مدت مشابه سال گذشته. این اداره 462 قتل را برای کل سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که آخرین داده های NYPD میزان قتل را امسال 2.5 درصد کاهش داده است ، از سال 2019 تقریبا 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه های محلی و حامیان قانون افزایش جنایت های خشونت آمیز را ناشی از اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه می دانند.

اعداد و ارقام با برخی از گروه های محله ای که در زمین هستند ، واقعیت متفاوتی را نشان می دهد. ایشا سکو ، م theسس و مدیرعامل Street Corner Resources ، یک موسسه غیر انتفاعی مستقر در هارلم با تمرکز بر از بین بردن خشونت با اسلحه ، گفت که طی چند سال گذشته متوجه تغییر چشمگیری در جامعه شده است.

سکو می گوید: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن فردی سعی می کرد وضعیت را کاهش دهد و جان خود را از دست داد.” “من فکر نمی کنم همه اینها مربوط به اصلاح وثیقه باشد ، اما کووید نقش مهمی را ایفا کرد. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند انتظار چه چیزی را دارند. ”

داده های شهر نشان می دهد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو از نیویورک در سال 2020 بیشتر بوده است.

و در حالی که هرمان معتقد است که تعداد کل جنایات در شهر نگران کننده است ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط این شهر در مورد جرایم جنایی توسط محوطه نشان می دهد که مناطق در هارلم ، برانکس ، جنوب بروکلین ، کویینز شمالی و استیتن آیلند از سال 2019 تا 2020 افزایش قتل را تجربه کرده اند.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد مناطقی بود که قبلاً شاهد قربانیان تیراندازی زیاد و قتل ها در سال 2020 حتی بدتر بود.” “مشکل این است که بدتر شد.”

دیدگاهتان را بنویسید