نحوه ساخت م effectivelyثر هواپیماهای سربار


برخی از پیوندهای این پست پیوندهای وابسته هستند. این بدان معناست که اگر روی پیوند کلیک کنید و مورد را خریداری کنید ، ما از طرف فروشنده کمیسیون همراه بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت می کنیم. این روابط تجاری به ما اجازه می دهد تا همچنان محتوای عالی EatMoveHack را برای شما ارائه دهیم. همه نظرات متعلق به ما است.

در یک نگاه اطلاعاتی:

اهداف: تقریباً همه ماهیچه های بدن شما ، به ویژه هسته ، عضلات شانه ، تاندون و شانه ها

تجهیزات مورد نیاز: نوعی وزن (دمبل ، توپ ، چکمه و غیره)

مرحله: پیشرفته

ما می دانیم ، می دانیم – سکته های معمولی به اندازه کافی چالش برانگیز هستند ، و اکنون ما قصد داریم نحوه انجام آنها را به شما نشان دهیم حتی سخت تر؟ آیا ما واقعاً آنقدر سادیست هستیم؟

پاسخ این است که ما در واقع هستیم مسیر سادیستی تر از آن اما در نهایت ، شما از سری متوسط ​​ما سود خواهید برد ، زیرا سقوط روی زمین یکی از بهترین تمرینات کامل بدن است که می توانید انجام دهید. از آنجا که پاهای شما بدن شما را بلند می کند در حالی که بالاتنه شما وزنی را که بالای سر نگه می دارید تثبیت می کند ، تقریباً همه ماهیچه های بدن شما به طور همزمان هدایت می شوند.

و بله ، این شامل ماهیچه های “سکسی” است: عضلات شکم ، شکم و بازوها. در حقیقت ، این عضلات با این تمرین بیشتر از دیگران مالیات می گیرند.

ما به شما دروغ نمی گوییم – هزینه های اضافی سرگرم کننده نیستند ، آسان نیستند و احتمالاً از آن لذت نخواهید برد. با این حال ، اگر آنها را به طور منظم انجام دهید ، می توانیم به شما لباس مردانه قول دهیم: از ظاهر خود خوشتان می آید. ما آن را تضمین می کنیم.

خطوط هوایی چیست و چه مزایایی دارد؟

سالن هوایی تنها تنوعی از جهش اصلی است. به جای اینکه دست های خود را روی باسن ، پشت سر یا پهلو نگه دارید ، از آنها برای نگه داشتن وزنه در بالای سر خود هنگام حرکت استفاده کنید.

این مزایای متعددی دارد. اول از همه ، نگه داشتن هر وزنه ای روی سر به مدت طولانی باعث می شود بازوها (و به ویژه شانه ها) سخت کار کنند.

با این حال ، این در درجه اول یک تمرین پا است و همه ماهیچه های پا باید تلاش کنند تا وزن اضافی را از روی زمین بردارند. این به ایجاد انفجار کمک می کند ، در حالی که عضلات مسئول پایداری بدن شما را تقویت می کند.

همچنین به مغز شما فشار وارد می کند ، زیرا ماهیچه های شکم شما باید کار کنند تا تمام وزن را در حین بالا و پایین حرکت مستقیم نگه دارند. این بدان معناست که هر عضله ای در شکم باید ثابت بماند تا بتواند از وضعیت شما حمایت کند و هم قدرت و هم استقامت را تقویت کند.

همچنین برای تعادل شما معجزه می کند. شما باید بدن خود را حتی هنگام حرکت مرکز ثقل در هر بار تکرار ، راست نگه دارید و این باعث می شود بسیاری از ماهیچه ها که ممکن است به دفعات زیاد از آنها استفاده نکنید ، بسیار سخت تر از گذشته کار کنند.

ورزشکاران این تمرین را کاملاً دوست خواهند داشت. قدرت انفجاری ایجاد می کند و تغییر در تعادل را که به طور طبیعی هنگام دویدن ، اسکی یا دوچرخه سواری اتفاق می افتد تقلید می کند ، بنابراین می تواند عملکرد شما را تقریباً در هرگونه فعالیت ورزشی بهبود بخشد.

اوه ، و نکته آخر: این یک صرفه جویی بزرگ در زمان است. اگر عجله دارید و وقت ندارید تمرینات کل بدن را انجام دهید ، می توانید چندین حرکت حرکتی را انجام دهید و تمام گروه های اصلی عضلات را با یک حرکت هدایت کنید. مسلماً پاها و ماهیچه های شکمی شما با بازوهای شما به چالش کشیده می شوند ، اما حداقل این امر باید به حفظ قدرت و تن موجود در قسمت بالای بدن شما کمک کند.

چگونه می توان به طور موثر جهش های سربار را انجام داد

زمین ها یکی از بهترین تمریناتی هستند که می توانید انجام دهید ، اما آسان نیستند. این یک حرکت نسبتاً پیچیده است و بسیاری از زمینه ها را تحت فشار قرار می دهد که ممکن است در رژیم آموزشی قبلی خود نادیده گرفته باشید.

هشدار! اگر به اقامت اولیه مسلط نشده اید ، ابتدا در قسمت بالایی نپرید (و اگر در هر لحظه از سقوط سربار به سر اول پریدید ، این کار را اشتباه انجام می دهید). این یک تمرین پیشرفته است و اگر بتوانید آن را قبل از آماده شدن بدن خود به برنامه معمول خود اضافه کنید ، آسیب می بینید.

با این حال ، اگر اقامت منظم برای شما یک کلاه قدیمی است ، در اینجا نحوه آموزش تمرینات خود را به سطح بعدی با افت سربار آورده شده است:

با همه چیز آماده شوید

ورزشکار خوش اندام که سالنی را با یک توپ پرنده پزشکی انجام می دهد

برای ایجاد ارتفاع نیازی به یک تن تجهیزات ندارید ، اما این کار را می کنید مقداری چیزها – یعنی نوعی مقاومت در برابر نگه داشتن و سطح مناسب برای افتادن.

آنچه برای مقاومت استفاده می کنید کاملاً به شما بستگی دارد. بیشتر مردم وزن سربار را ترجیح می دهند زیرا وزن یکنواختی دارند و به راحتی در دست گرفته می شوند. با این حال ، دیگران در صورت استفاده از گیره دو دستی ، گلوله های دارویی یا کتلت را ترجیح می دهند ، و برخی افراد ترجیح می دهند از کیسه های ماسه ای استفاده کنند زیرا به دلیل تغییر ماهیت ماسه یک چالش پویا ایجاد می کنند.

در انتخاب وزنه قهرمان نباشید. هنگامی که آن را از شبکه خارج می کنید بسیار ساده به نظر می رسد هنگامی که آن را روی سر خود 10 تکرار نگه می دارید بسیار سخت تر می شود و اگر چسبندگی شما در وسط ضعیف شود نمی خواهید چیزی را روی سر خود بیاندازید. با قدم های کوچک شروع کنید و حرکت کنید رو به جلو.

ناحیه ای که سکته مغزی را در آن انجام می دهید ، باید فضای زیادی را برای پا و دستان خود در اختیار شما قرار دهد و باید یک سطح صاف و پایدار باشد. اگر نمی توانید زمین مناسب را بدست آورید ، نمی خواهید ناامید شوید ، بنابراین روی یک فرد خوب سرمایه گذاری کنید.

Lunge را انجام دهید

ابتدا باید پاها را به عرض شانه باز کرده و زانوها را کمی خم کنید. استنشاق کنید و وزنه را بالای سر خود بردارید – شمارش را شروع نکنید ، زیرا ما هنوز واقعاً شروع نکرده ایم. این فقط هنوز آماده سازی.

اطمینان حاصل کنید که وزن مستقیماً بالای شانه های شما قرار دارد و دستان شما محکم در سوکت آنها بسته شده است. این کار باعث می شود عضلات شانه شما در طول تمرین ثابت و حمایت شوند.

نفس خود را بریده و در اقامتی عمیق یک قدم به جلو بردارید. مانند هر تمرین دیگری ، فرم نیز در اینجا از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می خواهید زانوی جلویی بالای پای جلو باشد. اگر زانو از انگشتان پا بیرون می آید ، این کار را اشتباه انجام می دهید (و خود را در معرض آسیب قرار می دهید).

یک نفس بکشید ، سپس در حالی که پاشنه خود را به جلو به داخل زمین فشار می دهید ، بازدم قوی داشته و به حالت اولیه بازگردید. تبریک می گویم – شما فقط یک پرش وزنه موفقیت آمیز انجام دادید!

حالا 9 کار دیگر انجام دهید ، سپس پاها را عوض کنید.

لانج های سربار

اشتباهات رایجی که هنگام ساخت یاتاقان های سقفی باید از آنها اجتناب کرد

در مورد خطاهای سربار ، تقریباً همه شامل استفاده از فرم نامناسب می شوند. وضعیت بدن شما بسیار مهم است ، زیرا اگر بدن شما به طور صحیح تنظیم نشده باشد ، نتایج مشابهی را مشاهده نخواهید کرد (و در معرض آسیب قرار خواهید گرفت).

بنابراین مهم است که قبل از حرکت به سراغ هزینه های عمومی ، با سکته مغزی منظم شروع کنید. اگر نمی توانید به درستی تخلیه کنید بدون وزن ، شما کاری به آن ندارید با وزنه ها

باز هم ، زانوی جلویی شما باید بالای پای شما باشد ، نه جلوی آن. باید یک خط مستقیم از وسط پاها تا زانو وجود داشته باشد و سپس ران باید موازی کف زمین باشد.

وزنه ای که بالای سر خود می گیرید نیز باید ثابت و راست باشد. اگر احساس می کنید وزن شروع به کاهش می کند یا از پهلو به پهلو حرکت می کند ، یا باید استراحت کنید یا به مقاومت کمتری روی آورید.

تغییرات برای سقوط سربار

از آنجایی که اقامت سربار تنوع یک تمرین اساسی تر است ، اگر به شما نگوییم ضربات معمولی را انجام دهید ، از دست خواهید داد. آنها راهی عالی برای بررسی شکل شما هستند و برای قسمت های پایین بدن نیز فوق العاده هستند.

اگر به تازگی با زمین خوردن شروع کرده اید ، ممکن است بخواهید با وزنه بسیار راحت پیش بروید. نگه داشتن جارو بر روی سر راه خوبی برای یادگیری حرکت است و همچنین می تواند به تعادل و ثبات کمک کند.

سقوط سربار

پس از تسلط بر حرکت ، می توانید واقعاً با وارد کردن عکس های پهلو و پشت خود را به چالش بکشید. اینها بسیار شبیه هستند ، به جز (شما حدس زده اید) که شامل پشت سر گذاشتن از هر دو طرف می شود.

یکی دیگر از انواع سرگرم کننده پیاده روی در بالای سر است. اینها همان سربارهای معمولی هستند ، با این تفاوت که به جای بازگشت به موقعیت اولیه در پایان حرکت ، یک قدم دیگر به جلو بردارید – شما می دانید چگونه بروید.

مسیرهای پیاده روی علاوه بر اینکه دید جالبی به شما می دهند ، برای ایجاد تعادل ، افزایش انعطاف پذیری و ایجاد تناسب اندام عالی هستند.

آیا به دنبال راه هایی برای بهبود شکم خود هستید؟ راهنمای ما را در مورد نحوه ایجاد قدرت اولیه از هیچ بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید