نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ یکسان! وقتی سفر خود را برای کاهش وزن انجام دادم ، احساس تنهایی کردم. مانند این که هیچ کس واقعاً درک نکرده است که من چه چیزی را تجربه می کنم یا چرا این همه تغییر ایجاد کرده ام. من واقعاً معتقدم داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و زنان برای کمک به شما در پاسخگویی ، کلید ایجاد و حفظ موفقیت آمیز تغییر است و آنجاست که جامعه #TeamLSF وارد می شود!

اگر شما تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، می خواهم ارتباط با دیگر دختران بد*ss LSF را برای شما بسیار آسان کنم تا بتوانید اهداف خود را خرد کنید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید ، اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! این جایی است که می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از LSF برنامه ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه با هم در این امر هستیم و هرچه سهم شما بیشتر باشد ، همه ما می توانیم حمایت مورد نیاز شما را انجام دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و بیایم از شما حمایت کنم!

از هشتگ ها استفاده و جستجو کنید

به این ترتیب می توانید دختران بیشتری پیدا کنید تا با آنها ارتباط برقرار کنید ، ببینید در مورد Love Sweat Fitness چه اتفاقی می افتد و مطمئن شوید که من نیز می توانم بیایم و از شما حمایت کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای دریافت پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

نیاز به صحبت دخترانه دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، درخواست مشاوره و ارتباط با تیم خود است! درخواست بپیوندید امروز و ما شما را وارد خواهیم کرد. این فقط برای GIRLS است ، بنابراین شما می توانید بسیار مطمئن و راحت باشید که همه چیز را بریزید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی ارسال می کنم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و هزاران هک شگفت انگیز را برای کمک به شما در بهترین زندگی خود به اشتراک می گذارند! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ما برای خدمت نشان می دهیم. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند دیوارهای خود را خراب کنند و به همدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر افراد است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید