نت هنوز در حال فهمیدن نحوه انجام این کار با کیری ایروینگ است


فیلادلفیا-کایری ایروینگ نه تنها روز دوشنبه مقابل 76ers بازی نکرد ، بلکه حتی با تیم نتز هم سفر نکرد با وجود این که آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از افتتاحیه فصل 19 19 اکتبر در میلواکی بود.

استیو نش در مورد ترک ایروینگ برای آموزش به خانه گفت: “ما فقط سعی می کنیم این موضوع را هدایت کنیم.” “ما واقعاً نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد. بنابراین من فکر می کنم واقعاً اینطور است … ما فقط سعی می کنیم وقت خود را صرف فهمیدن معنی همه چیز کنیم.

“به نظر می رسد هر هفته اطلاعات جدیدی وارد می شود ، و ما فقط در این فرایند هستیم که نه تنها تلاش می کنیم اطلاعات ، پارامترها را هدایت کنیم ، بلکه آنچه را که از خط پایین می آید ، چگونه به نظر می رسد و احساس می کنیم و چه کارهایی می توانیم انجام دهیم این کار و همه آن چیزها فقط همین. »

با امتناع ایروینگ از پایبندی به دستورات واکسن COVID-19 شهر نیویورک ، او نمی تواند در بارکلیز سنتر یا مدیسون اسکوئر گاردن بازی کند و اگر به بازیهای خارج از نیویورک محدود شود ، می تواند بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد. در حال حاضر ، نت ها به طور جدی در مورد کاهش نقش All-Star صحبت نمی کنند یا اینکه اجازه می دهند او بازیکن نیمه وقت باشد. اما هر بحثی شامل کوین دورانت ، جیمز هاردن ، مدیرعامل شان مارکس و احتمالاً مالک جو تسای می شود.

کیری ایروینگ
کیری ایروینگ
کوری سیپکین

“ما محیطی بسیار مشارکتی داریم. من فکر می کنم همه ما وزن می کنیم و در مورد آن بحث می کنیم و مطمئن می شویم که تصمیم مناسب گروه را می گیریم. “نش گفت. “ما در حال حاضر بسیار دور از آن هستیم ، من فکر می کنم ما سعی می کنیم روز به روز مسائل را در نظر بگیریم و سعی کنیم تا آنجا که می توانیم در مورد ظاهر آن یاد بگیریم. [like]به بسیار بی سابقه است ، اگر اطلاعاتی داشته باشیم به شما اطلاع می دهیم. اما در حال حاضر چیزی برای تصمیم گیری وجود ندارد. “


پل میلسپ ، که در ابتدا به دلیل پروتکل های بهداشتی و ایمنی (ردیابی تماس) دچار تردید بود ، پاکسازی شد و در 20 دقیقه بازی دوشنبه 6 امتیاز و 5 ریباند گرفت.

میلساپ گفت: “شما متوجه نمی شوید که دو روز چقدر روی شما تأثیر می گذارد تا زمانی که در سنگرها بیرون بروید.” “نیمه اول خیلی بد بود. و نیمه دوم ، شروع به گرم شدن کرد ، دوباره شل شد. “


DeAndre ‘Bembry (روش دندانپزشکی) ، Devontae Cacok (درد کشاله ران راست) ، Nic Claxton (بیماری) و LaMarcus Aldridge (استراحت) همه بیرون بودند. به گفته نش ، دومی فقط یک موضوع چرخشی بود.


بروکلین جردن باودن و براندون راچال ، نگهبانان بازیکن آزاد را امضا کرد ، اما انتظار می رود که هر دو معاف شوند و در نهایت به G-League Long Island بروند.

ست کاری (استراحت) ، توبیاس هریس (درد زانو سمت راست) ، تایرس مکسی (سفت شدن ادوکتور چپ) ، شیک میلتون (پیچ خوردگی مچ پای راست) ، گرانت ریلر (عمل جراحی زانوی راست) ، بن سیمونز (نه با تیم) و ماتیس تیبول (راست) درد شانه) همه برای فیلادلفیا نشسته بودند.

سیمونز با نشستن در بازی روز دوشنبه ، از دستمزد 1 میلیون دلاری خود به عنوان دستیار سابق GM ، بابی مارکس ، که اکنون با ESPN کار می کند ، فراتر رفت. گزارش شده است که ریچ پل ، مدیرعامل 76ers brass و Klutch در مذاکرات روزهای اخیر بر سر قطعنامه ای برای بازگشت وی به فیلادلفیا در آینده نزدیک پیشرفت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید