نامه به سردبیر – 11 اکتبر 2021موضوع: آنتونیا اگگبارا ، متهم به سوار کردن زنی در قطار مترو شد.

شهر نیویورک آنتونیا اگگبارا را شکست نداد. آلبانی شهر نیویورک را شکست داده است ، که به نوبه خود نتوانسته از شهروندان خود محافظت کند.

قوانین مسخره ای که به جنایتکاران اجازه می دهد تا با نقض قانون و ایجاد آسیب های وحشتناک به عقب برگردند ، روحیه این شهر را از بین می برند. پلیس قادر به انجام وظایف خود برای خدمت و حفاظت نیست.

بیماران روانی نیاز به درمان دارند ، و کسانی که به خشونت کشیده می شوند پس از نقض حقوق شخص دیگر به مراقبت مداوم نیاز دارند.

درمان بیمارستان روانی محدود است و تلاش برای کاهش حبس ، یک حفره کامل برای ضرب وشتم و بی ثباتی ایجاد کرده است. این به چه کسی کمک می کند؟ من می توانم به شما بگویم که به چه کسی آسیب می رساند – همه.

N. آلبانیایی

روشل جدید

گزارش شده است که ایگگبارا بیمار روانی است و پیش از این چندین بار به دلیل حمله به زنان دیگر در 10 سال گذشته دستگیر شده است.

چرا به این زن اجازه داده شد در خیابان ها قدم بزند بدون اینكه به خاطر بیماری خود تحت درمان قرار گیرد؟ ما افراد زیادی مانند ایگگبارا داریم که از نظر روانی بیمار هستند و خطری برای عموم سواران مترو هستند.

من یک شهروند سالمند هستم ، بیش از 70 سال سن دارم و از این وضعیت خطرناک بسیار ناراحت هستم.

من احساس می کنم باید بیشتر کار کرد تا به بیماران روانی مانع از آسیب رساندن به خود و دیگران شود.

اگر کاری انجام نشود ، افراد بیشتری به قطار رانده می شوند و آسیب می بینند یا می میرند.

فردریک بدل

بلروز

مرحوم دکتر آبراهام توورسکی ، که یک متخصص مشهور در زمینه اعتیاد بود ، می گفت دو نوع افراد وجود دارد-افراد فراگیر و غیر فراگیر.

برخی از افراد از اشتباهات خود درس می گیرند و بهبود می یابند ، در حالی که افراد غیرآموز اشتباهات مشابهی را تکرار می کنند که معمولاً منجر به عواقب بدی می شود.

به نظر من سیاستمداران نرم جنایتکار ما افرادی هستند که یاد نمی گیرند و ما هم مانند ناهنجاری مترو عواقب ناگواری را در پی داریم.

امیدوارم رای دهندگان کمی باهوش تر باشند و در گروه “یادگیرندگان” قرار بگیرند و به سیاستمداران خارج از پست رای دهند.

مارتین گارفینکل

جزیره استاتن

دو حادثه اخیر در سیستم مترو محاصره شده ما دلیل محکمی بر ادامه جنایت بدون وقفه در شهر ما است.

به لطف شهردار فاقد مغز و شورای شهر بی عیب و نقص ، بخش پلیس ما به شدت در انجام وظایف خود محدود است. این مزخرف باید فوراً متوقف شود.

بگذارید NYPD کار خود را انجام دهد و این جنایتکاران را چه در بالا و چه در پایین خیابانها به زندانهایی که در آن تعلق دارند ، ببرد. شهروندان نیویورک مستحق بسیار بهتر از این هستند.

جان آماتو

ملکه ها

موضوع: نقض فزاینده هواپیماهای چینی از حریم هوایی تایوان در هفته های گذشته.

رهبران چینی خروج تحقیرآمیز بایدن از افغانستان را مشاهده کردند و بوی ضعف ، بی کفایتی و عدم اراده را حس کردند (“هشدار جنگ چین” ، 7 اکتبر).

این زمان کاملی است که چینی ها فشار را افزایش دهند تا ببینند آیا بایدن واقعاً ستون فقرات دارد یا به همان اندازه که به نظر می رسد ضعیف است.

اگر تایوان سقوط کند ، بدون شلیک شلیک ، فقط یک موضوع زمان است تا مجبور شویم از کل تئاتر آسیایی خارج شویم.

استیو هایتنر

جزیره میانه

حمایت آموزشی ایالات متحده از تایوان یک حرکت نمادین است.

برای مقابله با چین ، ایالات متحده باید ملت های دموکراتیک را که با چین شریک تجاری و سرمایه گذاری هستند ، تقویت کند و “خط قرمز” را ترسیم کند.

این نوع قدرت را چین درک می کند – تحریم های اقتصادی که به اقتصاد آن آسیب می رساند.

اد هولیان

ریج وود ، نیوجرسی

آیا می خواهید داستان های امروز را ارزیابی کنید؟ افکار خود (به همراه نام کامل و شهر محل سکونت) را به [email protected] ارسال کنید. برای شفافیت ، طول ، دقت و سبک نامه ها باید ویرایش شوند.

دیدگاهتان را بنویسید