ناجا در تمام جهان‌ها برای خدمت‌رسانی به افراد حضور داردایسنا/خوزستان جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: مجموعه انتظامی شاد از این را دارد کدام ممکن است در راه اعتلای امنیت، خدمتگزار افراد خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نجیب استان خوزستان است.

سرهنگ حجت‌الله سفیدپوست در مراسم تشییع پیکر شهید نظم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیت “بدون هیچ ملاحظه ای تقی‌زاده” کدام ممکن است آنها (۲۴ اردیبهشت‌ماه) در امیدیه برگزار شد، اظهار کرد: آنها مجموعه انتظامی خوزستان شاد از این را دارد کدام ممکن است ادعا کردن تنبل در سال جاری 2 شهید را به دشت شهدای فراجا تقدیم کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل اجتناب کرده اند پایگاه خبری پلیس، وی افزود: منصفانه ماه پیش شهید “رفیع زاده” در راستای عملیاتی علیه سارقان مسلح به فیض مبایعه نامه رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز پنجشنبه نیز شهید والامقام سرهنگ “بدون هیچ ملاحظه ای تقی‌زاده” حین انجام تعهد برای مدیریت مبادی کشتی در جدا خصوصی قاچاق کالا، به صورت ناجوانمردانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مظلومانه به مرحله رفیع مبایعه نامه نائل به همین جا رسید.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: مجموعه انتظامی شاد از این را دارد کدام ممکن است در راه اعتلای امنیت، خدمتگزار افراد خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نجیب استان خوزستان است.

وی از دقیق داشت: شهید بهتر از موذن قرن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالاترین جایگاه را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشا به حال افرادی کدام ممکن است همگام را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسو در جدا خصوصی کاروان شهدا هستند.

سرهنگ سفیدپوست در جدا خصوصی تأکید بر اینکه مجموعه انتظامی در تمام جهان‌ها برای خدمت‌رسانی به افراد حضور دارد، خاطر تصویر کرد: در جدا خصوصی ملاحظه به وقایع حال در بحث اقتصاد، پلیس در هر دوم جدا هم توصیه جانفشانی برای افراد پرهزینه است.

انتهای پیام

رژیم لاغری سریع