میله های پروتئینی قبل از تمرین


این که آیا شما هر روز در باشگاه هستید یا فقط یک برنامه تمرینی جدید را شروع می کنید ، آنچه قبل و بعد از تمرین می خورید مهم است.

بدن شما قبل از تمرین به مواد مغذی واقعی نیاز دارد. در غیر این صورت ، ممکن است انرژی ، سلامتی و عملکرد شما به خطر بیفتد. او همچنین به مواد مغذی مناسب بعد از تمرین نیاز دارد تا انرژی و مواد مغذی از دست رفته خود را دوباره به دست آورد.

همراه با مایعات فراوان ، کربوهیدرات های سبوس دار ، میوه ها و سبزیجات و چربی های سالم ، شما همچنین می خواهید پروتئین اضافه کنید. پروتئین بخش اصلی هر رژیم غذایی قبل از تمرین است زیرا اسیدهای آمینه مورد نیاز بدن شما را برای ساخت و ترمیم ماهیچه ها تامین می کند.

یک راه راحت برای اطمینان از آمادگی (و بهبودی) شما از تمرین با پروتئین بالا ، نوارهای پروتئینی است. قبل از تمرین بعدی خود یکی از نوارهای پروتئینی زیر را از Garden of Life ، Dr. Mercola ، Vital Protein and Health Designs امتحان کنید.

میله های پروتئینی قبل از تمرین

کاهش وزن با پروتئین بالا ارگانیک – باغ زندگی

تمرین خود را بلافاصله با نوار کاهش وزن با پروتئین بالا Organic Fit از Garden of Life شروع کنید. Organic Fit High Protein Weight Bar یک نوار پروتئینی ارگانیک است که بر اساس منشاء گیاهی ساخته شده است و در سه گزینه طعم عالی وجود دارد: غذای شکلاتی ، شکلات کره بادام زمینی یا شکلات نمکی کارامل.

هر سه نوع میله برای حمایت از هوس گرسنگی و ارتقاء وزن و متابولیسم سالم از طریق موادی مانند عصاره دانه قهوه سبز ارگانیک ، فیبر پری بیوتیک ارگانیک و اشواگاندا ساخته شده است. هر وعده حاوی 14 گرم پروتئین گیاهی ارگانیک است.

عملکرد ارگانیک پروتئین Bar-Garden of Life

Garden of Life برای نوار پروتئینی گیاهی دیگری که برای انرژی قبل از تمرین ایده آل است ، نوار پروتئینی گیاهی ارگانیک خود را نیز ارائه می دهد. میله های پروتئینی گیاهی ارگانیک در چهار گزینه مختلف طعم (غذای شکلاتی ، شکلات نعناع ، شکلات کره بادام زمینی یا کارامل نمک دریا) وجود دارد و هر نوار برای حمایت از تمرین شما و ارتقا سطح قند سالم طراحی شده است.

هر نوار حاوی 20 گرم پروتئین گیاهی ، 10 گرم فیبر محلول و 3.2 گرم آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه دار است. با ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی برای حمایت بیشتر ، هر نوار همچنین باعث بهبودی سالم بعد از تمرین می شود.

بار خالص Mitomix bar – دکتر Mercola

میتومیکس بار Pure Power Dr. Mercola یک شکلات تخته ای کم کربوهیدرات و پرچرب است. در گزینه های طعم شکلات یا شکلات دوتایی ، هر نوار Pure Power Mitomix به بهینه سازی عملکرد میتوکندری کمک می کند و سلامت سلول ها در طول انتقال کتوزیس یا حفظ شیوه زندگی کتوژنیک از تغذیه پشتیبانی می کند.

Pure Power Mitomix Bars یک روش رضایت بخش و پر انرژی برای تکمیل هر برنامه غذایی با کربوهیدرات کم و چربی بالا ارائه می دهد و افزودن فیبر و چربی های سالم به رژیم غذایی شما (بدون افزودن مقاومت انسولین یا لپتین) سریع ، آسان و خوشمزه است.

کلاژن بار – پروتئین حیاتی

نوار کلاژن پروتئین های حیاتی ، افزایش مصرف پروتئین و کلاژن را تسهیل می کند. هر وعده حاوی 12 گرم کلاژن ، 17 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر است. میله های کلاژن که از ترکیباتی مانند نمک صورتی هیمالیا و MKT تهیه شده اند ، منبع راحت و خوشمزه ای از انرژی پایدار در خانه ، محل کار و قبل یا بعد از سخت ترین تمرینات هستند. علاوه بر این ، هر یک از طعم ها ، نمک دریایی بادام شکلاتی ، وانیل از لیمو و شکلات با کره بادام زمینی ، تنها با 3 گرم شکر تهیه می شوند.

شکلات نارگیل نارگیل KTO-Bar- برای سلامتی طراحی شده است

شکلات نارگیل از کنف حاصل از طرح های بهداشتی مخصوص کسانی است که رژیم کتوژنیک و کم کربوهیدرات را دنبال می کنند. راحت ، خوشمزه و کاربردی ، هر شکلات نارگیلی KTO-Bar 15 گرم چربی ، 10 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر ، تنها با دو کربوهیدرات فراهم می کند. این که آیا از رژیم کتو یا رژیم کم کربوهیدرات پیروی می کنید یا فقط می خواهید مصرف قند خود را کاهش دهید ، KTO-Bars یک میان وعده یا منبع انرژی ایده آل در حال حرکت است.

قبل از تمرین چه پروتئین می خورید؟دیدگاهتان را بنویسید