میزبان حیات وحش به دلیل اجازه دادن به بچه 2 ساله با مار عظیم الجثه با واکنش شدید روبرو شد


فقط در استرالیا.

مت رایت به خاطر به خطر انداختن جان خود برای جابجایی تمساح ها و سایر حیوانات خطرناک در برنامه نشنال جئوگرافیک “Outback Wrangler” مشهور است. با این حال ، کارشناس حیات وحش استرالیا اکنون متهم است که پس از فیلمبرداری از کودک نوپا در حال مبارزه با مار عظیم ، امنیت پسرش را نیز به خطر انداخته است.

عنوان کلیپ جنجالی که سرباز سابق ارتش استرالیا و جمع کننده تخم مرغ تمساح هفته گذشته آن را در اینستاگرام بارگذاری کرد ، “یادگیری طناب ها” را می خواند.

فیلم اعصاب خردکن نشان می دهد بانو ، پسر 2 ساله رایت ، روی چمن ، دم چیزی را که به نظر می رسد یک مار پیتون بزرگ زیتون است ، کشیده است-دومین مار بزرگ استرالیا با حداکثر طول بیش از 10 فوت. در یک زمان ، محدود کننده عظیم الجثه ، که چندین برابر پسر است ، سعی می کند خود را به دور ستون چوبی بپیچد و باعث می شود که پدر بانجو را ترغیب کند “او را بیرون بکشد”.

پس از تکان دادن چند ثانیه به مار ، کل متحیر به طرف رایت می رود که کنار سر مار ایستاده است. “اپراتور گردشگری برنده جایزه” به بانجو می گوید در حالی که از دندان مار دوری می کند به دم خزنده بازگردد.

رایت فریاد می زند: “سریع ، او را بگیر ، او بابا را گاز می گیرد.”

کلیپ اینستاگرام نشان می دهد که بانجو ، پسر 2 ساله مت رایت ، دم مار پیتون زیتون را می کشد.
کلیپ اینستاگرام نشان می دهد که بانجو ، پسر 2 ساله مت رایت ، دم مار پیتون زیتون را می کشد.
مت رایت اینستاگرام

شیرین کاری خزنده بینندگان را از هم جدا کرد و بسیاری مجری تلویزیون را متهم کردند که فرزندانش را در معرض خطر قرار داده است.

یکی از مفسران مخالف آن را محکوم کرد: “همه چیز در این مورد احمقانه و اشتباه است.”

یکی دیگر از منتقدان می نویسد: “این کودک آنقدر بزرگ نیست که بتواند ارزیابی دقیقی از اینکه مارها ایمن هستند و چه چیزهایی ندارند ، انجام دهد.”

یکی از گاوهگران مضطرب اعتراض کرد: “مار یک اسباب بازی نیست” ، در حالی که دیگری نوشت: “در آمریکا آنها به خدمات کودک می گفتند lol.”

با این حال ، دیگر متخصصان حیوانات روی صندلی از رایت که او را در معرض طبیعت قرار داد ، تشویق کردند.

یکی از طرفدارانش گفت: “او به او می آموزد که نترسد و در چنین سنین جوانی به حیوان احترام ملایم و انسانی بگذارد.”

دیگران بانجو را با نسخه بچه دار استیو ایروین ، شکارچی تمساح ، مقایسه کردند ، که به طور مشابه در سال 2004 پس از تغذیه یک تمساح در حالی که پسر بچه خود را باب را در آغوش داشت ، به بحث پرداخت.

رایت مجری برنامه خطرناک نجات حیوانات است "Outran Wrangler" در نشنال جئوگرافیک
رایت میزبان نمایش خطرناک نجات حیوانات “Outback Wrangler” در نشنال جئوگرافیک است.
مت رایت اینستاگرام

این اولین باری نیست که استاد جانور مشهور به دلیل برخورد با حیوانات خود در آب داغ قرار می گیرد. در سال 2017 ، رایت متهم به بی رحمی حیوانات شد زیرا ادعا می کرد به فک تمساح 16 پا که از باتلاق استرالیا گرفته بود ضربه زده است.

با این حال ، مانند مورد استفاده از مار پسرش ، طرفداران به سرعت به دفاع از کروک کروک رفتند.

یکی از مدافعان می نویسد: “خوب با توجه به اکثر مواقع این تمساح ها به دلیل برخورد با انسان/دام منتقل می شوند و بنابراین اگر افراد خوب آنها را جابجا نکنند ، برخی افراد فقط به آن شلیک می کنند.”

دیگری اظهار داشت: “نوار برای محافظت از کسانی است که حیوان را منتقل می کنند. هرگز روی سوراخ های بینی یا چشم ها چسبانده نمی شود. “

رایت قبل از تبدیل شدن به جابجایی حیات وحش ، سرباز ارتش استرالیا ، خلبان هلیکوپتر ، جمع کننده تخم تمساح و موارد دیگر بود.
رایت قبل از تبدیل شدن به جابجایی حیات وحش ، سرباز ارتش استرالیا ، خلبان هلیکوپتر ، جمع کننده تخم تمساح و موارد دیگر بود.
مت رایت اینستاگرامدیدگاهتان را بنویسید