مونولوگ کیم کارداشیان SNL ، Halsey + Lindsey Buckingham و موارد دیگرآیا شما ورود به SNL‘s Five Timers Club به عنوان مهمان موسیقی ، یا این باشگاه فقط میزبان را به عنوان عضو پذیرفته است؟ درخواست Halsey ، که این هفته پیروزمندانه بازگشت ، و با یک مهمان ویژه ، نیز. البته توجه همه بر مجری مهمان ، کیم کارداشیان وست و نحوه عملکرد او به عنوان بازیگر کمدی متمرکز بود. آیا او می تواند عمل کند؟ آیا او عمل خواهد کرد؟ روزنامه ها با اطلاعات خود ما را مطلع کردند: کانیه وست مربی او بود! او 20 ساعت در روز آماده می شد! بیست ساعت … در روز؟ این منطقی به نظر نمی رسد ، اما دوباره ، هنگامی که ما با کارداشیان صحبت می کنیم ، منطقی صحبت نمی کنیم.

راستش را بخواهید ، اما کیم بسیار عالی عمل کرد! بسیار بهتر از اکثر پیش بینی ها. Lightyears بهتر از ایلان ماسک یا تعداد بیشماری میزبان دیگر که تجربه بازیگری را در 30 Rock چندان به ارمغان نیاوردند. اگرچه لورن مایکلز ، تهیه کنندگان و نویسندگان او اقدامات احتیاطی دیگری را انجام دادند تا مطمئن شوند این قسمت از جهات دیگر به یاد ماندنی خواهد بود.

معامله برای چیست SNL سرد برای 10/9/2021 باز می شود؟

اولین مورد از دو Higgins که در این قسمت از آنها خواهیم شنید ، ما را آغاز می کند ، زیرا تهیه کننده پدر ، استیو ، صداگذاری پوشش C-SPAN از جلسه سنای آمریکا در مورد فیس بوک را ارائه می دهد.

هایدی گاردنر نقش افشاگر فیس بوک ، فرانسیس هاوگن را بازی می کند ، اما ما برای تأمین خنده در این طرح به سنای قدیمی و دور از دسترس تکیه می کنیم. در زندگی واقعی ، سناتور ریچارد بلومنتال آخرین احمق ما بود. در این طرح ، مایکی دی به عنوان بلومنتال صدای منطقی را حفظ می کند در حالی که هیئت سنای او حماقت خود را آشکار می کند ، با سسیلی استرانگ و کایل مونی در نقش دیان فاینشتاین و جان N. کندی در مورد موضوع ، و ایدی برایانت در نقش تد کروز با تشویق مواجه می شوند. کریس رد در نقش کوری بوکر به ما یادآوری می کند که بوکر هنوز با رزاریو داوسون رابطه دارد ، جیمز آستین جانسون وظیفه جعل هویت لیندسی گراهام را از کیت مک کینون (هنوز AWOL ، a la Carole Baskin) ، الکس موفات در نقش مارک زاکربرگ و پیت دیویدسون عشق نوستالژیک را در نقش تام از مای اسپیس احساس می کنند. همه اینها باید تنگ تر بود ، موضوع را سریعتر و بامزه تر کرد ، اما من فکر می کنم آنها می خواستند تا آنجا که می توانستند عشق را به بسیاری از اعضای بازیگران منتقل کنند؟ چون بازیگران قسمت اعظم شب را از پشت صحنه تماشا می کردند…

چگونه انجام داد SNL میزبان مهمان کیم کارداشیان وست دو؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

تمام آن زمان تمرین برای کیم نتیجه داد ، زیرا او تک گوی کوتاه و نه چندان شیرین خود را میخکوب کرد ، در چهار دقیقه خواهران ، مادرش ، نامادری سابقش کایتلین ، کانی سابق خود را مورد تمسخر قرار داد و مشکوک ترین آنها حرکت از همه ، شوخی در مورد OJ سیمپسون که باعث توهین به مجروحیت قاتل شد. اما او به آن اعتماد کرد SNL نویسندگان ، و او همه آنها را با صدای بلند خواند!

در میان برترین انتخاب ها ، به اصطلاح:

  • “من خیلی بیشتر از آن عکس مرجع هستم که خواهرانم جراحان پلاستیک خود را نشان دادند.”
  • مادرش نام همه دخترانش را Ks اما بدون کارنز گذاشت. “من نمی دانم او چگونه دید که آن یکی می آید و نه کیتلین.”
  • “من کاندیدای ریاست جمهوری نیستم. ما نمی توانیم سه سیاستمدار شکست خورده را در یک خانواده داشته باشیم. “

اولین اجرای واقعی او ممکن است متزلزل ترین او باشد ، در نقش یاسمن در علاءالدین حقه بازی در مقابل پیت دیویدسون که تمام وزن خود را روی شوخی های دیک گذاشت ، حتی با تغییر دادن بوئن یانگ فقیر که امشب فقط با رنگ آبی کامل به عنوان جن ظاهر شد. حتی سسیلی استرانگ به عنوان خواهر یاسمن جورتنی و دوست پسرش ازکیل الیوت از کابوی های دالاس (کنان تامپسون) نمی توانند این کار را بیش از آنچه بود انجام دهند. بزرگترین واکنش زمانی رخ داد که پیت و کیم بوسیدند و باعث فریاد تماشاگران شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

بهترین بازی کیم در یک موزیک ویدئو در کنار Strong ، Punkie Johnson و Ego Nwodim ، “Ladies Night Song” بود ، در مورد این که واقعاً چگونه است برای زنان بالغ که هنوز مشتاق یک شب در باشگاه هستند ، فقط طعمه آنها می شوند. وحشیان دوران “پیری” خود.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

همچنین ، بیایید فریاد بزنیم به این مورد کلاسیک اوج گیری سورئال در نویسندگی کمدی در طرح “طراحی لوتو” ، جایی که کیم و سسیلی استرانگ نتایج قرعه کشی عجیب و غریبی را برای سرگرمی ، شوک و وحشت مجریان اعلام می کنند (کنان تامپسون و ایدی برایانت)

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

البته بیشتر اتفاقی SNL بینندگان یا غیر بینندگان به سه طرح دیگر توجه بیشتری می کنند ، که در دو مورد از آنها خواهر کیم ، خلوئه و مادر آنها ، کریس جنر ، حضور داشتند.

آنها ابتدا ما را در یک کوتاه ضبط شده ، “سوئیچ” ، که در آن کیم و ایدی برایانت تصمیم می گیرند اجازه دهند یک ساعت جادویی ، جادو وارونه نقش معاملات را به خود جلب کند ، ما را شگفت زده کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، ما اصلاً شگفت زده نشدیم ، بعداً ، هنگامی که Khloe و Kris در یک طرح زنده ظاهر شدند و مجموعه spinoff هولو ، “The Kourt مردم” را ارائه کردند. کیم در تقلید از خواهرش ، کورتنی ، عالی عمل کرده بود و کریس رد این نقش را به طور کامل به عنوان کانیه نجات داد. اما هرچه کمتر درباره کریس گفته شود ، بهتر است. شاید بتوانیم آن را طوری بچرخانیم که مادر ناتوانی بازیگری خود را در تلویزیون زنده قربانی می کند تا دختر گرانقدرش حتی بهتر بازی کند؟ با این روحیه ، این عالی کار کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

مهمان موزیکال Halsey چقدر مناسب بود؟

مهمان موسیقی هفته گذشته با اجرای برهنه همه ما را غافلگیر کرد.

این هفته ، ما مجبور شدیم کیم در مونولوگ خود ظاهری شبیه به کیسی به ما بدهد ، اما هیچ پوستی ندارد. فقط اسکیمز ، لباس فرم او.

در مورد مهمان موزیکال این هفته ، هالسی قبلاً در مورد به دام انداختن تشنگی احمق نبوده است ، اما به عنوان یک مادر جدید ، پستان زدن او در پشت صحنه تحریک کننده ترین چیزی بود که می توانست دریافت کند.

یک چیز مشترک Halsey با Musgraves مشترک بود. هر دو در ماه گذشته فیلم های کاملی را در حمایت از آلبوم های جدید خود (Halsey’s) منتشر کردند اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم در HBO Max است).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

او برای دومین آهنگ هالسی ، حتی لیندسی باکینگهام را از شهرت Fleetwood Mac بیرون آورد! و منظورم بیل هادر نیست. لیندسی باکینگهام واقعی!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام طرح را به اشتراک خواهیم گذاشت: “پسر رویایی”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

در بزرگترین نمایش تماشایی که اخیراً انجام شده است ، حتی در اوج سرد سیاسی ، SNL برای این کار یک “تیم رویایی” ایجاد کنید لیسانس کلاهبرداری ، زیرا “روشل” کیم مجبور شد یک خواستگار احتمالی را از بین ببرد … دریافت این … چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، تایلر کامرون ، جسی ویلیامز ، جسی ویلیامز ، جان سینا و امی شومر ، همه خودشان بازی می کنند ، یا او با کایل مونی به عنوان زکه ، مردی با روحیه آفتابی اما دارای اختلال گفتاری ، عشق پیدا کنید؟ همه برای تفریح ​​تا آنجا که می توانستند بازی می کردند ، اما مرد ، ای مرد ، فقط به حقه همه چیز تکیه کرد و مطمئناً ، خوب ، همه سهام و کلیک ها را بدست آورید ، اما این آن کلاسیک فوری نیست که مدام آن را بخواهید بودن. که ، من تصور می کنم ، تا حدی مناسب جعل و تقلب است لیسانسبه

چه کسی با به روز رسانی آخر هفته متوقف شد؟

آیا می دانستید کالین یوست همراه مارک زاکربرگ به هاروارد رفت؟ بنابراین یوست نه تنها Facemash اصلی را دید ، بلکه احتمالاً به داغ یا بد بودن همکلاسی های خود رای داد. من به شما یادآوری می کنم زیرا یوست در جریان Update به ما یادآوری کرد ، در یک شوخی که در آن او آرزو می کرد که می تواند به عقب برگردد تا … یادداشت ها را بررسی کند..در فیس بوک شغل پیدا کنید؟ ووف

حداقل دو شخصیت مهمان در حال چرخش بودند ، و اولین نفر برنده ثابت شده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

تری فینک (الکس موفات) منتقد فیلم در حالت خوب باز می گردد ، همانطور که نیویورکی ها می توانند به راحتی به شما بگویند ، ادای احترام به سندی کنیون منتقد فیلم واقعی نیویورک. فقط این بار ، فینک از میکرودوز LSD محروم شده است تا بتواند نه فیلم را در یک جلسه بگیرد. به نظر شما این نقد و بررسی او را رنگ آمیزی کرد؟ شما قاضی باشید!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

بیماری همه گیر شما را پایین آورد؟ مربی زندگی کلی کلی (هایدی گاردنر) در اینجا برای نجات است! خواندن “من اهمیت نمی دهم! عاشقشم!” و همچنین ، “مایکل چه خراب است ، آهنگ من را پخش کن!”

چه اسکچی شکاف “10 به 1” را پر کرد؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

ساعت 12:55 صبح شرقی ، کیم با بازی در نقش خود ، به عنوان سخنگوی جدیدترین مدل خط تولید لباس SKIMS ، SKIMS For Dogs ظاهر شد.

درست وقتی داشتم فکر می کردم که کیم چقدر کار لباس و کمد را انجام داده است ، آره ، درست است: احتمالاً کیم تمام لباس هایش را قبلاً انتخاب کرده است ، و البته او یک دسته از محصولات شخصی خود را به تن می کند. کمک به ارتقاء نام تجاری این همیشه در مورد مارک است ، عزیزم!

به جز در این طرح ، هنگامی که در مورد SNL به گربه ها یا سگ ها در پایان شب برای حداکثر جذابیت و هرج و مرج مراجعه می شود. با کنان تامپسون به عنوان طراح اصلی خط ، و توصیفات صاحبان سگ با بازی ملیسا ویلازور (تولدت مبارک ، ملیسا!) ، سارا شرمن ، تازه کار به علاوه ظاهر شدن توسط همکار تازه کار ارسطو اطهاری.

MVP اپیزود کی بود؟

کیم قوی ترین حمایتی را که می توانست امیدوار باشد ، نه از طرف خانواده اش ، بلکه از طرف خانواده اش دریافت کرد سسیلی قوی! استرانگ دست ثابت خود را برای هدایت کیم در تقریباً همه چیزهایی که در نیمه اول نمایش پخش می شد ، آورد. سسیلی مطمئن شد که طرح های کیم خنده های بزرگی می کند ، مهم نیست.

PS یک چیز دیگر

لازم به ذکر است که برنامه امشب اولین “لطفا ویدیو را خراب نکنید” را به نمایش گذاشت SNL پانتئون کوتاه دیجیتال اگرچه اعضای این گروه طرح به عنوان اعضای بازیگر در معرفی رسمی توسط Darrell Hammond شناخته نمی شوند ، اما به نظر می رسد که بیشتر با بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلیحی خواهیم دید. و نه فقط به این دلیل که هیگینز پسر این پسر است SNL تهیه کننده و جیمی فالون ، استیو هیگینز ، و هریلی پسر سابق است SNL سر نویسنده و هم اتاقی سابق کالج و هنوز هم نویسنده قدیمی آدام سندلر. اگرچه دقیقاً به همین دلیل است که ما آنها را می بینیم SNL اکنون. اولین ویدئوی نسل بعدی سه گانه با این ایده است که هر شرکتی در روند هولتسلت سخت شرکت می کند. به هر حال طعم سلف سفت سخت جیفی لوب چگونه خواهد بود؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته آینده ، رامی ملک (بازی در نقش سخت ترین شرور باند دنیل کریگ تا کنون) و مهمان موسیقی Young Thug.

شان ال مک کارتی برای روزنامه دیجیتال خودش آهنگ کمدی کار می کند ، کمیک طنز؛ قبل از آن ، برای روزنامه های واقعی در نیویورک مستقر است اما برای تهیه غذا به هر کجا سفر می کند: بستنی یا اخبار. او همچنین توییت می کند thecomicscomic و پادکست قسمتهای نیم ساعته با کمدین ها که داستانهای اصلی را آشکار می کند: کمیک کمیک ابتدا آخرین چیزها را ارائه می دهدبه

فصل 47 را ببینید ، قسمت 2 از شنبه شب زنده روی طاووسدیدگاهتان را بنویسید