موارد ضروری برای مراقبت از مردان – مفاهیم سالم با سوگیری رژیم


اگر مردی هستید که می خواهید بازی آراستگی خود را با محصولات اصلاح طبیعی ، رشد مو و موارد دیگر تغییر دهید ، با استفاده از این مردان محصولات شرکت های معتبر مانند Badger ، Miessence ، Andalou Naturals ، Aubrey Organics و Real Purity را با این مردان تغییر دهید.

چیزهای اساسی برای شانه زدن مردان

ست اصلاح مردانه Care Badger

کیت اصلاح Man Care Basic by Badger یک مجموعه سه قسمتی است که دارای مهمترین چیزهایی است که قبل ، حین و بعد از اصلاح به آن نیاز دارید. کیت اصلاح Man Care Basic دارای سه نکته اساسی برای اصلاح مو Badger است: روغن قبل از اصلاح Badger ، صابون موبر و تونیک صورت بعد از اصلاح.

قبل از اصلاح ، از روغن قبل از اصلاح استفاده کنید ، یک روغن ارگانیک کاملا طبیعی که لایه نازکی از رطوبت را فراهم می کند تا صورت شما آماده اصلاح کامل بدون تحریک شود.

روغن قبل از اصلاح را با صابون اصلاح ، صابون طبیعی و ارگانیک که رطوبت مطلوب و اصلاح غیر تحریک کننده را تحریک می کند ، دنبال کنید.

تراشیدن خود را با تونر صورت بعد از اصلاح ، یک تونر اصلاح سبک بر اساس جادوگران که برای شادابی و سفت شدن پوست طراحی شده است ، به پایان برسانید.

پس از اصلاح مومیایی ارگانیک از Miessence

اگر بعد از اصلاح دچار سوختگی یا سوزش شدید ، با Miessence After Shave Balm Organic تسکین دهید. اصلاح مومیایی ارگانیک کاملاً طبیعی و ارگانیک پس از اصلاح برای پوست های حساس گردن و صورت فرموله شده است. این محصول با مواد طبیعی تسکین دهنده و تقویت کننده مانند بابونه ارگانیک و آلوئه ورا ، و همچنین فندق جادوگر ، مخمر سنت جان ، عصاره میوه گل سنبل و بیشتر ساخته شده است. بالم بعد از اصلاح ارگانیک به طور طبیعی پوست را پس از اصلاح تسکین می دهد.

سیستم موهای نازک سلول های بنیادی آرگان ، فرمولی که سن طبیعیان اندلس را نادیده می گیرد

اگر در حال نازک شدن یا ریزش مو هستید ، سیستم نازک شدن سه قسمتی سلول های بنیادی موی آرگان ، فرمول نافرمانی سن آندالو Naturals ، دارای سه محصول ضروری است که به طور طبیعی از موهای سالم تر ، ضخیم تر و کامل تر حمایت می کند. شامپو ، نرم کننده و سرم نرم کننده مو سلولی آرگان ساقه حاوی مواد زیر است:

  • سلول های بنیادی میوه ، که از احیا و ترمیم پوست سر حمایت می کنند.
  • Meadowsweet ، که می تواند به هدایت واکنش های داخلی منجر به ریزش مو کمک کند و به تنظیم تولید روغن های طبیعی در پوست سر کمک می کند.
  • ویتامین های گروه B ، که می توانند از درخشندگی مو و ضخامت موها حمایت کنند.
  • سیستئین ، یک اسید آمینه است که می تواند تولید کلاژن را افزایش دهد.

استفاده از شامپو ، نرم کننده و سرم به تغذیه موها کمک کرده و از رشد موها حمایت می کند.

مردان روزانه کرم جوان کننده چشم از Aubrey Organics تهیه می کنند

کرم چشم جوان کننده روزانه آقای Aubrey Organics می تواند به کاهش ظاهر پیری کمک کرده و چین و چروک های دور چشم را هدایت کند. این کرم نافذ و نامرئی با مواد طبیعی مانند روغن دانه گل سرخ ، پروتئین جو دوسر ، لیپوزوم ها ، کاملیا سفید ، روغن گل پامچال ، کره شی و موارد دیگر تهیه می شود. این مواد از استحکام و صاف شدن پوست نازک اطراف چشم پشتیبانی می کنند و همچنین باعث می شوند تا حلقه های تیره و خطوط ظریف کمتر دیده شوند و شما را جوانتر نشان دهد.

تمام دئودورانت های طبیعی برای مردان با توجه به خلوص واقعی می چسبد

تمام چوب های خوشبو کننده طبیعی برای مردان با خلوص واقعی به شما کمک می کند تا در طول روز بوی تازه و تمیزی را احساس کنید – بدون استفاده از مواد شیمیایی بالقوه مضر. همه دئودورانت های طبیعی برای مردان True Purity عاری از آلومینیوم هستند و از ترکیباتی مانند عصاره های خالص روغنهای اساسی گیاهان مختلف و روغن نارگیل ، موم زنبور عسل و روغن جوجوبا برای محافظت در برابر بوی نامطبوع و عرق در طول روز استفاده می کنند.

خوشبو کننده رول با خلوص واقعی

یک گزینه دیگر برای خوشبوکننده خالص ، دئودورانت Rol-On آنها است ، یک دئودورانت دیگر بدون آلومینیوم که در طول روز در برابر عرق و بو محافظت می کند. دئودورانت برای خلوص واقعی یک دئودورانت کاملاً طبیعی است که بدون مواد شیمیایی ، از مواد طبیعی مانند آلوئه ورا ، روغن گریپ فروت ، روغن چوب صندل ، روغن مریم گلی و موارد دیگر استفاده می کند تا به شما کمک کند احساس تمیزی و طراوت در طول روز داشته باشید.

این محصولات آرایشی اولیه را امتحان کنید یا در طول تعطیلات به آنها هدیه دهید!دیدگاهتان را بنویسید