مهمانی تایسون فیوری در وگاس با استیو آوکی پس از پیروزی دئونتی وایلدر


استقامت پادشاه کولی مانند هیچ کس نیست.

تایسون فیوری پس از یازده دور دور بازی با دونتای وایلدر در روز شنبه – و پیروزی با KO – شب را با دی جی استیو آوکی مهمانی کرد.

او در حالی که روی صحنه در جشن استخر Wet Republic در MGM Grand در لاس وگاس-جایی که مسابقه ستاره دار برگزار شد-هیچ نشانه ای از خستگی نشان نداد.

تایسون فیوری با همسر پاریس پس از شکست دونتای وایلدر.
تایسون فیوری با همسر پاریس پس از شکست دونتای وایلدر.
تایسون فیوری در اینستاگرام

فیوری ، که ظاهراً تا ساعت 3 صبح مهمانی می کرد ، بدون پیراهن روی صحنه و در یک کابینای خصوصی ، جایی که زخم های نبرد وی از نبرد با وایلدر در آن به نمایش گذاشته شده بود ، دیده می شد. او در حالی که از زنجیر بزرگ الماس و شورت های خاکی استفاده می کرد ، از Bud Light می نوشید.

عکسها و تصاویر دیگر از بازی بعد از مبارزه فیوری را نشان می داد که در حال رقصیدن و پریدن با کلاه بیس بال است. برادرش ، هم رزم تامی فیوری ، نیز در این مراسم حضور داشت.

فیوری همچنین ویدیوهایی را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد او در کلوپ شبانه Hakkasan مشغول مهمانی است.

گفته می شود قبل از مهمانی بعد ، مهمانی از خوردن غذا با همسرش ، پاریس لذت برد.

پیروزی فیوری احتمالاً آخرین مسابقه بین این دو بود و سه گانه حماسی را در بر داشت. فیوری متولد انگلیس پس از تساوی در اولین مسابقه خود در دو مبارزه پایانی به پیروزی رسید. به نظر می رسد خون بد بین دو کبود هنوز وجود دارد.

“او هیچ علاقه ای به من ندارد … من یک ورزشکار هستم. من رفتم تا به او عشق و احترام بگذارم و او نمی خواست آن را پس بدهد ، بنابراین این مشکل اوست. ” او گفت، و افزود: “من برای او دعا می کنم.”دیدگاهتان را بنویسید