“من فقط برای این کار آموزش ندیده ام”: اعزام کارکنان اداره آموزش و پرورش به مدارس کم کارکنان نیویورک


هنگامی که شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسن COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، بارها به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع زیادی برای پر کردن خالی های ناگهانی کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه دولتی سیستم دارد.

بخشی از این برنامه اعزام کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در ادارات اداری کار می کنند – در مدارس در کنار هزاران معلم جایگزین بود.

دی بلاسیو گفت که این کارکنان مرکزی که واگذار شده اند دارای تجربه و مجوزهای آموزشی برای کار در کلاس های درس با دانش آموزان هستند.

“ما هزاران و هزاران معلم جایگزین واکسینه شده و با تجربه آماده کار داریم. این اولین اقدام واضح است ، اما این واقعیت نیز وجود دارد که کارکنان مرکزی دارای هزاران مربی ، مربیان معتبر هستند که در صورت نیاز می توانند در نقش های مختلف گام بردارند. “

با این حال ، برخی از کارکنان مرکزی بدون تجربه آموزشی خود را در کلاس درس پیدا کرده اند. ارین کوتور ، کارمند اداری مرکزی ، روز دوشنبه به جای دفتر معمول خود در نزدیکی دادگاه Tweed ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش ، در منهتن ، به یک مرکز آموزش اولیه در بروکلین مامور شد.

کوتور ، که نقش اداری به عنوان مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر دارد و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجاز به کار با بچه ها نیستم.

کوتور گفت: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه به مرکز Pre-K مراجعه کردم ، قطعاً فکر کردم که شاید وظیفه میز کار را برای کارکنان امنیتی انجام دهم ، یا شاید در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک کنم.” “و اساساً ، من شناور (غیرحرفه ای) در بسیاری از کلاس های درس حرکت می کردم ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کردم ،” آن را بسیار شلوغ و هرج و مرج نامیدم.

کوتور با سه نفر از اعضای تیم کوچک او تا 15 اکتبر در مدارس مستقر شده است ، گفت که دو همکار دیگر او در تلاش هستند تا حجم کار کل تیم را انجام دهند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی در این هفته به مدارس اعزام شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثریت قریب به اتفاق آنها دارای مجوز ، عنوان و تجربه آموزشی هستند.” “برای کسانی که این کار را نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، نظارت تکمیلی و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

دستور واکسن DOE مستلزم آن بود که کارکنان حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز مدرسه در 4 اکتبر دریافت کرده باشند یا با بیمه درمانی یا مرخصی بدون حقوق با مرخصی بدون حقوق مواجه شوند. پس از چالش های حقوقی متعدد و اتحادیه ها شهر را مجبور به معافیت های پزشکی و مذهبی کردند ، این دستور از این هفته اجرا شد.

اوهانلون از DOE گفت که از روز چهارشنبه ، 95 درصد از تقریبا 148،000 کارمند این بخش واکسیناسیون را انتخاب کرده اند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23400 نفر از متخصصان حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شده اند.

با این حال ، این دستور به این معنی بود که هزاران معلم واکسینه نشده و متخصصان حرفه ای این هفته به سر کار نیامدند ، غیبت هایی که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، یکی از اعضای شورای شهر برای آموزش و پرورش ویژه که پسرش لوکاس قرار است از طریق DOE کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت کند ، گفت این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی گفت: “آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کردند و گفتند که آنها برای پوشش دیگر کلاسها در سایتهای دیگر کشیده شده اند و این هفته قادر به ارائه درمان نیستند.”

واورکا گفت ، این حرفه حرفه ای که با پسر هفت ساله جسیکا واورکا ، تئو کار می کرد ، در مدرسه بروکلین به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام پنجشنبه جدید حرفه ای خود را تعیین کرد ، اما این آشفتگی به این معنا بود که تئو ، که نیازهای ویژه متعددی دارد ، روزها از حمایت مناسب برخوردار نبود – از جمله دسترسی منظم به غذا ، زیرا او دارای اختلال خوردن است. واورکا به جای او او را در خانه نگه داشت.

واورکا گفت: “کارهای کوچکی که (حرفه ای) برای عملکرد مناسب زندگی کودک و دسترسی به آموزش انجام می دهد به هیچ کس اطلاع داده نشده است.” “و چگونه می تواند باشد؟ مخصوصاً وقتی کارکنان مرکزی می آیند؟ آنها چگونه می توانند بچه ها را بشناسند؟ “

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که خود را مجدداً تعیین کرده یا تحت پوشش همکاران غایب خود قرار می گیرند.

کری مک کورمک ، که در کالج کلاس های یازدهم و دوازدهم و سمینارهای شغلی در آکادمی شرق برانکس برای آینده تدریس می کند ، می گوید: “ما هر روز چندین نفر را بیرون می گذاشتیم و مردم تحت پوشش قرار می گرفتند.” “ما یک معلم داشتیم که به تازگی در یکی از اقامتگاه های پزشکی قرار گرفته بود – بسیار کم و بین آنها – و بنابراین ما دو معلم داریم که کلاس های او را پوشش می دهند. او معلم ریاضی است و بنابراین برخی از کلاسهای اضافی او را انتخاب کرده اند. “

مک کورمک افزود: “همه فقط تخلیه شده اند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه که وی در آن مامور شده است چهار کارمند خود را به دلیل دستور واکسیناسیون از دست داده است.

او می گوید: “معلمان قطعاً به کمک نیاز داشتند ، فقط در کلاسها دست های اضافی داشتند.” “اما این بسیار زیاد است زیرا … من می خواهم اطمینان حاصل کنم که هیچ یک از بچه ها صدمه ای نبینند. برخی از بچه ها هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام. “دیدگاهتان را بنویسید