مطالعات نشان می دهد که یاورهای خانه سالمندان در ایالات متحده واکسینه می شوند


بر اساس تجزیه و تحلیل تسهیلات جدید ایالات متحده ، یاوران خانه سالمندان – کارکنانی که مستقیم ترین مراقبت را به ساکنان ارائه می دهند – تا اواسط ماه ژوئیه به احتمال زیاد به طور کامل در برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند.

به گفته کارشناسان ، این مطالعه تأثیر دوره فدرال جدید رئیس جمهور بایدن را برای همه کارکنان مراقبت های بهداشتی بر مردم نشان می دهد زیرا افراد مسن در خانه های سالمندان مستعد ابتلا به عفونت های کرونا هستند.

برایان مک گاری ، محقق بهداشتی در دانشگاه روچستر و یکی از نویسندگان این تجزیه و تحلیل ، که در مقاله ای تحقیقی در JAMA Internal Medicine روز پنجشنبه منتشر شد ، گفت: یافته ها “هشدار دهنده و دلیلی برای وقفه” است.

نرخ پایین واکسیناسیون در میان کارگران خانه سالمندان در برخی مناطق نگرانی هایی را در مورد شیوع جدید کارکنان و ساکنان این مراکز ، حتی با تعداد زیادی از ساکنان واکسینه شده ، ایجاد کرده است. طبق آخرین آمارهای فدرال ، مرگ و میر ناشی از بیماری کووید در میان کارکنان و ساکنان خانه سالمندان تقریباً یک سوم مرگ و میر همه گیر 1 ژوئن در کشور را تشکیل می دهد و میزان واکسیناسیون در میان کارکنان به طور متوسط ​​حدود 63 درصد است.

طبق تجزیه و تحلیل داده های واکسیناسیون فدرال تا 18 جولای ، تقریباً نیمی از دستیاران مراقبت مجاز کاملاً واکسینه شدند. این قبل از آن بود که بسیاری از خانه ها برای سالمندان ، ایالت ها و شهرها شروع به اعمال دستور کنند.

بر اساس این مطالعه ، در کل 61 درصد از پرستاران ، چه پرستاران ثبت شده و چه پزشکان مجاز ، در خانه های سالمندان واکسینه شده اند ، در حالی که 71 درصد از درمانگران و 77 درصد از پزشکان و پزشکان مستقل به عنوان دستیار پزشک یا خواهران پزشک ، واکسینه شده اند. به

برخی از خانه های سالمندان بزرگ نیاز به واکسیناسیون دارند زیرا نوع دلتا در جوامع آنها شروع به تجزیه کرده و به خانه های سالمندان می آید. Genesis HealthCare ، یکی از بزرگترین اپراتورهای خانه سالمندان کشور ، در ماه آگوست خواستار واکسیناسیون شد و گفت “طبق ضرب الاجل 100 درصدی کارکنان واکسیناسیون ما عمل کرده است – به استثنای تعداد کمی از افرادی که معافیت پزشکی یا مذهبی دریافت کرده اند.”

بر اساس داده های فدرال ، در سراسر کشور ، در حال حاضر حدود دو سوم بزرگسالان به طور کامل واکسینه شده اند.

دیوید گرابوفسکی ، پروفسور سیاست های بهداشتی در دانشکده پزشکی هاروارد و یکی از نویسندگان این مطالعه ، گفت که چندین خانه سالمندان تاکنون اجباری شده است. در حالی که نرخ واکسیناسیون در خانه کمی افزایش یافته است ، نرخ کلی خانه سالمندان در ماه های اخیر به بیش از 60 درصد افزایش یافته است ، حتی در شرایطی که نوع دلتا گسترش یافته و منجر به موارد جدیدی در بین کارکنان و ساکنان شده است.

صنعت خانه سالمندان ، که با دستور کار ویژه خود مخالف بود ، از دستورات گسترده تر ایالات متحده حمایت می کند. مارک پارکینسون ، مدیر اجرایی انجمن مراقبت های بهداشتی آمریکا گفت: “ما از رئیس جمهور بایدن برای گسترش شرایط واکسیناسیون Covid-19 به همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی معتبر Medicare و Medicaid و همچنین مشاغل بزرگتر تمجید می کنیم.” گروه تجاری خانه های سالمندان در آن زمان بیانیه.

این گروه می گوید: “علیرغم حجم زیاد اطلاعات غلط در اینترنت ، این صنعت پیشرفت قابل توجهی در جهت افزایش تعداد کارکنان خانه سالمندان واکسینه شده از ابتدای سال داشته است.”

محققان همچنین ویژگی های 15000 خانه سالمندان در کشور را مورد بررسی قرار دادند تا مشخص شود کدام مراکز در واکسیناسیون کارگران خود بیشتر موفق بوده اند. اگرچه نرخ واکسیناسیون در منطقه ای که در آن قرار داشتند نقش مهمی ایفا می کردند ، محققان همچنین دریافتند که ویژگی هایی مانند نمرات بالاتر Medicare ، وضعیت غیر انتفاعی تسهیلات و کارکنان بلند مدت نیز منجر به افزایش نرخ می شود.

دکتر مک گاری می گوید: “این نشان می دهد که فرهنگ و رهبری در مرکز ممکن است نقشی ایفا کند.”

اما به نظر می رسد هیچ یک از این عوامل به تنهایی برای موفقیت خانه سالمندان حیاتی نبوده است. او گفت: “به نظر می رسید که خیلی چیزها اهمیت داشته باشد.”

تصمیم رئیس جمهور برای اعمال فرمان فدرال جدید در اوایل این ماه که مستلزم واکسیناسیون همه کارکنان مراقبت های بهداشتی است ، بسیار تأثیرگذار است. کارگران خانه سالمندان ممکن است نتوانند “شغل بفروشند” ، بنابراین به راحتی شغلی را پیدا می کنند که نیازی به واکسن نیست.

وی گفت: “این دستور همه آن چیزها را حذف می کند و می گوید همه باید این کار را انجام دهند.”

دیدگاهتان را بنویسید