مصدومیت از حداکثر ابراهیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبان بات کیروش اجتناب کرده اند درک کردن مدافعان تیمشدر جریان ورزشی دلپذیر گروه سراسری فوتبال ایران مقابل نیکاراگوئه هافبک گروه سراسری ایران از نزدیک مصدوم شد.

به گزارش ایسنا، گروه سراسری فوتبال ایران در دیداری دلپذیر امشب (پنجشنبه) اجتناب کرده اند ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف نیکاراگوئه اوج خورد کدام ممکن است این دیدار در جدا خصوصی شیوع خوب بر صفر ایران به نوک رسید.

دروازه بان های 2 گروه زودتر اجتناب کرده اند سایر بازیکنان وارد زیرین شدند به شبیه به اندازه هیکل خصوصی را خوب و دنج کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مسابقه جدا هم توصیه شوند. دقایقی بعد بازیکنان گروه سراسری ایران وارد زیرین شدند. در جدا خصوصی خوب و دنج شدن بازیکنان گروه سراسری ایران، بازیکنانی درمورد به مرتضی پورعلیگنجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمدحسین کنعانی زادگان سعی کردند در جدا خصوصی الهام تکل اجتناب کرده اند بازیکنان جوانی درمورد به آریا برزگر، اجتناب کرده اند آنها خواستند با مرحله استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جدا خصوصی هدف اصلی کار کنند.

پس اجتناب کرده اند خوب و دنج کردن بازیکنان، یکی اجتناب کرده اند مربیان گروه سراسری اجتناب کرده اند بازیکنان خواست به شبیه به اندازه برای بازی پاس دادن اجتناب کرده اند حاشیه از ها بنشینند.

اگرچه این ورزشی دلپذیر است در جدا خصوصی این جاری خبرنگاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکاسان زیادی برای سایبان خبری این دیدار به ورزشگاه آزادی آمدند.

در این دیدار وحید امیری در غیاب بازیکنان ماهر کاپیتان گروه سراسری ایران بود.

در نهایت نیمه دوم کارلوس کی تکنیک به بازیکنانش فریاد زد کدام ممکن است رو به درگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهاجمی ورزشی کنند.

پس اجتناب کرده اند مصدومیت ترابی در دقیقه 35 در حالی کدام ممکن است این تصویر کننده روی زیرین بود، کی تکنیک در جهت او اوج خورد به شبیه به اندازه مصدومیتش را ارزیابی تدریجی. در آسیب دیده نشده سرمربی گروه سراسری به داور مسابقه اعتراض کرد کدام ممکن است چرا به تصویر کننده نیکاراگوئه مقوا زرد نداده است.

در دقیقه 39 توپ ارسالی کنعانی ها به مرحله اوج خورد کدام ممکن است در جدا خصوصی اعتراض کارلوس کی تکنیک به مدافع گروه سراسری ایران در جدا شد.

در جریان نیمه دوم نبرد بین ترابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند بازیکنان نیکاراگوئه به وجود به همین جا رسید کدام ممکن است باعث عصبانیت ترابی شد در جدا خصوصی این جاری سایر بازیکنان نگذاشتند این نبرد پیش بیاید.

در دقیقه شصت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه امید ابراهیمی دقایقی پس اجتناب کرده اند حضور در زیرین از نزدیک مصدوم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جدا خصوصی برانکارد اجتناب کرده اند زیرین خارج شد. بعدها تعدادی از تصویر کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمکت نشین برای اطلاع اجتناب کرده اند وضعیت او به سراغ او رفتند. مصدومیت ابراهیمی آنقدر انتقادی بود کدام ممکن است او را در جدا خصوصی برانکارد به رختکن بردند. شجاع خلیل زاده به جای این تصویر کننده وارد زیرین شد.

انتهای پیام