مزایای شگفت انگیز ارتودنتیست – HealthPhreaks


تقریباً همه ما نحوه بازدید از ارتودنتیست را می دانیم. با این حال ، مهم است که هر چند ماه یکبار به آنها سر بزنید. اگر نمی دانید ، متخصص ارتودنسی در تراز فک و دندان تخصص دارد.

دلیل اینکه بسیاری از مردم به اهمیت مراجعه به متخصص ارتودنسی پی برده اند این است که می توانند براکت ، اینویزالاین ، پروتز و درمان های مختلف را برای اصلاح شکل ، اندازه و موقعیت دندان ها ارائه دهند. وقتی این کار را درست انجام دهید ، می توانید با اطمینان لبخند بزنید و جذاب تر به نظر برسید.

مزایای شگفت انگیز مراجعه به متخصص ارتودنسی

از این گذشته ، همه می خواهند ظاهر خود را به بهترین شکل نشان دهند. با این حال ، اگر برای رزرو با متخصص ارتودنسی رزرو دارید ، مزایای شگفت انگیز بازدید از آنها در اینجا آمده است:

خطر پوسیدگی دندان کم است

اگر دندان های شما به درستی تراز نشده باشند ، احتمال آسیب در سطح تاریخی خواهد بود. بنابراین ، حتی یک ضربه یا نیروی کوچک باعث ترک یا شکستگی می شود. با این حال ، درمان ارتودنسی به تراز کردن دندان ها کمک می کند و در نهایت آنها را در برابر آسیب بسیار مقاوم می کند.

علاوه بر این ، آنها همچنین استحکام دندان های شما را افزایش می دهند. به دنبال ارتودنتیست های نزدیک من باشید تا لیستی از تمام متخصصانی که در نزدیکی خانه شما کار می کنند را دریافت کنید. هنگامی که خطر پوسیدگی دندان کوچک است ، می توانید از هر چیزی که اشتباه نمی کند مطمئن باشید.

فشار بیشتر عضلات

گاهی اوقات ، اگر به مدت طولانی با متخصص ارتودنسی مشورت نکنید ، بر نحوه صحبت و جویدن تأثیر می گذارد. به این ترتیب ، شما باید فشار بیشتری به فک ها وارد کنید زیرا برای رهایی از گزش باید حرکات مهمی انجام دهید.

ثانیاً ، مفاصل و ماهیچه ها نیز فک ها را تراز می کنند ، زیرا شما باید موقعیتی را که نباید در آن قرار بگیرید بپذیرید. هنگامی که دندانها با درمان ارتودنسی هماهنگ شده اند ، فک ها به راحتی شل می شوند.

بهداشت دهان و دندان بهتر

تمیز کردن دندانهای نامناسب بسیار دشوار است. این در نهایت منجر به بوی بد دهان و کثیف شدن دندان ها می شود. از طرف دیگر ، اگر مجبور هستید هر روز با افراد زیادی ملاقات کنید ، بهتر است در اسرع وقت با متخصص ارتودنسی مشورت کنید. وقتی افراد هر روز میان وعده می خورند ، ذرات غذا می توانند به راحتی بین دندان هایشان گیر کرده و حتی باعث ایجاد پلاک شوند.

دندانهای تراز شده صحیح ، سلامت و تمیز نگه داشتن دندانها را برای شما آسان می کند. از سوی دیگر ، هنگامی که بهداشت دهان و دندان بهتری داشته باشید ، تأثیر شدیدی بر درک افراد در ملاقات شما خواهد داشت.

افزایش اعتماد

اگر دندانهای شما به هم خورده و کج شده اند ، نمی توانید در مقابل مردم بخندید. با این حال ، درمان ارتودنسی همان چیزی است که شما نیاز دارید ، زیرا به شما امکان می دهد مستقیماً لبخند بزنید و احساس سلامتی کنید. وقتی این کار را به درستی انجام دهید ، با اطمینان کامل لبخند می زنید و بهترین نسخه خود را احساس می کنید.

بنابراین ، اگر فکر می کنید مشکلی در تراز شدن دندان ها وجود دارد ، توصیه می شود در اسرع وقت با یک متخصص مشورت کنید. اعتماد مهم است زیرا به شما کمک می کند برجسته شوید و به شما احساس انرژی می دهد.

به بیماران در هر سنی کمک می کند

برای معاینه با متخصص ارتودنسی نیازی به رسیدن به سن خاصی ندارید. به عبارت دیگر ، متخصص ارتودنسی به افراد در هر سنی کمک خواهد کرد ، بنابراین هرگز نباید از ملاقات با چنین متخصص بهداشتی فرار کنید. ثانیاً ، اگر در خانه فرزند یا سالمند دارید ، باید با متخصص ارتودنسی مشورت کنید. به یاد داشته باشید که قبل از ملاقات با شخصی ، نظرات مشتریان را بخوانید.

اگرچه متخصصان ارتودنسی حرفه ای صادق هستند ، اما این صنعت هنوز سهم خود را از سیب های فاسد شده دارد. بنابراین ، هنگامی که از صحت خدمات ارتودنسی مطمئن شدید ، باید در اسرع وقت با آنها مشورت کنید.دیدگاهتان را بنویسید