مزایای سلامتی کاهش زمان نمایش – محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته شده توسط Biser Cui / بررسی شده توسط Ray Spots

به نظر می رسد اخیراً بیش از هر زمان دیگری وقت خود را صرف تلفن ها ، رایانه ها و تبلت های خود می کنیم. به نظر می رسد که بزرگنمایی سخنرانی ها ، جلسات تجاری و برقراری ارتباط با دوستان ما را بیش از آنچه که دوست داریم جلوی صفحه نمایش گیر کرده است.

البته ، همه ما شنیده ایم که نگاه طولانی مدت به صفحه نمایش سالم نیست – اما این اتفاق نمی افتد که کسی از راه خود برای توضیح مزایای محدود کردن زمان صرف شده بر روی صفحه نمایش خارج شود. اگر برای شروع استفاده کمتر از تلفن خود نیاز به فشار دادن پایین دارید ، به مزایای کاهش زمان استفاده از صفحه نمایش در سلامتی توجه کنید:

بهبود وضعیت بدن

به احتمال زیاد هنگام خواندن این مقاله کمی عصبانی شده اید – ممکن است این یک مشکل کوچک به نظر برسد ، اما مطالعاتی مانند این نشان می دهد که استفاده طولانی مدت از تلفن های هوشمند منجر به وضعیت بد بدن و بدتر از آن آسیب ستون فقرات می شود.

این بدان معنا نیست که باید به سراغ بوقلمون سرد بروید و استفاده از تلفن را به طور کامل متوقف کنید – فقط زمان خود را به صورت کنترل کننده برای خود محدود کنید و هنگامی که واقعاً نیاز به استفاده از تلفن هوشمند خود دارید ، به وضعیت بدن خود توجه کرده و عادت کنید. نشسته با حالت خوب

خواب بهتر

بسیاری از ما کمی در مورد ورق زدن تلفن در رختخواب قبل از خواب مقصر هستیم – متأسفانه این امر بر کیفیت خواب تأثیر می گذارد. مطالعاتی مانند آنچه که توسط Health Link ذکر شده است نشان داده است که نوجوانان بیشتر در معرض شب ادراری قرار دارند.

مشکلات خواب – مانند دوره های طولانی خواب – و سایر مسائل مانند تمرکز ضعیف در میان افرادی که بیشتر از دستگاه های خود استفاده می کردند رایج بود.

علاوه بر این ، خواب ضعیف در نهایت می تواند منجر به بیماری های مزمن مانند چاقی شود و خطرات سایر مشکلات پزشکی مانند حمله قلبی را افزایش دهد.

ایجاد تغییرات کوچک ، مانند ترک تمام استفاده از صفحه نمایش حداقل یک ساعت قبل از خواب ، می تواند به شما کمک کند تا به روال عادی خواب خود بازگردید.

عادت های غذایی با وجدان تر

آیا تا به حال با چند میان وعده برای تماشای چند قسمت از برنامه Netflix مورد علاقه خود نشسته اید ، اما متوجه شده اید که همه میان وعده ها را بدون آنکه خود متوجه شوید مصرف کرده اید؟ متأسفانه خیره شدن به تلویزیون یا لپ تاپ در طول روز راهی آسان برای عادت کردن به خوردن بیهوش کننده و افزایش وزن متعاقب آن است.

علاوه بر این ، وقتی وعده های غذایی را جلوی صفحه می خوریم ، آنها ما را از توجه به سیگنال های ارسال شده توسط بدن در هنگام سیری و زمانی که بیشتر از حد معمول غذا می خوریم ، منصرف می کنند.

بنابراین به جای روشن کردن صفحه نمایش بزرگ هنگام صرف شام ، سعی کنید مراقب باشید و روی بشقاب جلویی خود تمرکز کنید.

بهبود سلامت روان

به نظر می رسد این روزها نگرانی های زیادی وجود دارد – به حدی که تماشای تلفن و حرکت در شبکه های اجتماعی وسوسه کننده است تا حواس شما پرت شود. اما آیا می دانستید که مدت زمان بیش از حد صفحه نمایش روی سلامت روانی شما تأثیر می گذارد؟

مطالعاتی مانند این که در NCBI منتشر شده است ، ارتباط بین افزایش مدت زمان استفاده از صفحه نمایش و سلامت روانی ضعیف را نشان داده است که می تواند اضطراب ، افسردگی ، روابط ضعیف با اطرافیان و ثبات عاطفی ضعیف باشد.

به جای استفاده از زمان صفحه برای حواس پرتی خود از چیزها ، می توانید وقت بگذارید تا با دوستی که مدت ها است او را ندیده اید تماس بگیرید یا حتی یک سرگرمی جدید را امتحان کنید. تغییرات کوچک بهتر از هیچ است!

بهبود سلامت چشم

خیره شدن کامل به صفحه نمایش در تمام طول روز می تواند تأثیر منفی غیر منتظره ای روی چشمان ما بگذارد. برخی تحقیقات نشان می دهد که نور آبی دستگاه های ما می تواند به سلول های عصبی پشت چشم آسیب برساند و منجر به خستگی چشم و خشکی چشم شود.

اگر نمی توانید از نگاه طولانی مدت به صفحه خودداری کنید ، نگاه کردن به صفحه نمایش حداقل هر 20 دقیقه در فاصله 20 متری می تواند فشار چشم شما را کاهش دهد. در غیر این صورت ، افزایش اندازه فونت متن و نگه داشتن صفحه نمایش در فاصله از صورت از دیگر اقداماتی است که می توانید برای کاهش فشار چشم انجام دهید.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و مراقبت از پوستOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، مطمئن شوید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

پرل کوئی نویسنده ای برای رتبه- It.ca و همچنین دانشجوی پرستاری از آلبرتا ، کانادا. هنگامی که او در بیمارستان نمی نویسد یا درس نمی خواند ، می توانید او را در طبیعت راه بروید و با گربه های باز به گربه ها غذا دهید.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری به عنوان پیشگام وارد کردن محصولات به بازار بسیار م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر شناخته شده است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس توسط Ann Danilina در Unsplash

دیدگاهتان را بنویسید