مزایای تمرینات بدنی بر سلامت روان – تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ، ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز ارائه می دهد. اگر تا به حال آن “دونده بالا” را تجربه کرده اید ، می دانید منظور ما چیست ، و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، از طریق یک سری آزمایشات تصادفی مشخص شد که مزایای ورزش برای سلامت روان با درمان با داروهای ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که از ذهن شما خارج می شود. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی یک تمرین کم اثر می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی انجام می دهید ، فقط حرکت می کنید

با این حال ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا انواع بیشتری از فعالیتهای انتخابی خود را نسبت به آنچه در خانه انجام می دهید انتخاب کنید ، و این احتمال را پیدا کنید که چیزی را که دوست دارید پیدا کنید. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راهی دیگر برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب بهتر

خواب ناکافی با بسیاری از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند تا سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد واضح است: شروع یک برنامه ورزشی باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی دوباره زیبایی خود را بخوابید.

بهبود تصویر از خود

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و انجام اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز ممکن است باعث تقویت نفس شود. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به مزیت هیجان انگیز بهبود سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کند ، بلکه به فعالیت های دیگر نیز می انجامد. هرکسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام حتی ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، اما وقتی مسائل روانی انرژی شما را افزایش داده است ، شروع به کار دشوار است. در هنگام شروع برنامه تناسب اندام چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

چگونه یک تمرین روتین را شروع کرده و به آن پایبند باشیم

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با استخر در Turnersville ، NJ یا یکی از سایتهای دیگر ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید