مدارس نیویورک در نوسان کامل هستند اما برنامه های بعد از مدرسه برای یافتن نیروی کافی تلاش می کنند


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های پس از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن کارکنان کافی برای ارائه پیشنهادات خود در پاییز هستند ، و خانواده ها را مجبور می کند به دنبال گزینه های جایگزین باشند.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه بچه هایش ، مدرسه بروکلین پروستپتر چارتر دریافت کرد و گفت که برنامه پس از مدرسه برای 150 کودک لغو شد و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “قطعاً این یک شگفتی بزرگ و یک نزاع بزرگ برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه پس از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کرد ، از اظهارنظر درباره جزئیات آن قرارداد امتناع کرد ، اما گفت که استخدام دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بخش بزرگی از پایگاه کارکنان وی را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و افرادی که در حال ممیزی هستند ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند و آنها بخش بزرگی بودند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک موقعیت نیمه وقت است.” “این در حال بازگشت است ، اما به نوعی با سرعت بسیار آهسته انجام می شود.”

یکی از کارکنان دانشگاه Settlement ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های بعد از مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از این مسئله یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است.

کارکنانی که در برنامه های پس از مدرسه COMPASS ، Beacon و Cornerstone که در شهر اجرا می شوند ، کار می کنند ، یا در برنامه بعد از مدرسه در داخل ساختمان اداره آموزش شهر کار می کنند ، مشمول دستور واکسیناسیون شهر هستند که نیاز به اثبات حداقل یک دوز COVID-19 دارد. واکسن یا صورت در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرد. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

کارمند شهرک شهرک دانشگاهی که نخواست نامش فاش شود ، گفت: “یافتن نامزدهای واجد شرایط حتی برای درخواست موقعیت های شغلی بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان خود بین منهتن و بروکلین داریم که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشت. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players که دو برنامه پس از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین با متقاضیان واکسینه نشده روبرو شده است.

او می گوید: “من افراد بسیار واجد شرایط را پیدا می کردم و فکر می کردم که برنده تمام پولها هستم ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها قبلاً در آموزش و پرورش استخدام نشده اند زیرا واکسینه نشده اند.” “این تعداد زیادی از نامزدهای مورد علاقه من را کاهش داد.” او می گوید به طور معمول در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

کارمند شهرک دانشگاه جدا از دستور واکسیناسیون ، کار شدید و کم درآمد است ، اذعان داشت: “برای ما سخت است که با برخی از فروشگاه های خرده فروشی و برخی دیگر از شرکت های خصوصی که قادر به پرداخت ساعتی بالاتر هستند رقابت کنیم. و کار واقعا سخت است. “

پترسون گفت که مجبور است معیارهای خود را برای جذب کارکنان تغییر دهد تا در حال حاضر نامزدهای بدون مدرک دانشگاهی را شامل شود. “من حتی نگاه نمی کردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده بودند ، و من اکنون به افرادی که هنوز در کالج هستند نگاه می کنم. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، شروع هر سال تحصیلی را معمولاً به معنی دوره های تعدیل برنامه های بعد از مدرسه از جمله چالش های مربوط به کارکنان می داند و اشاره کرد که این شهر به اندازه سالهای گذشته برنامه های بعد از مدرسه ارائه می دهد.

دپارتمان توسعه جوانان و اجتماع ، که سه برنامه پس از مدرسه برای شهرها ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت آموزش های شخصی بسیار قوی بود و بیش از 90،000 کودک تنها در بیش از 900 برنامه COMPASS ثبت نام کردند.

مارک زوستوویچ ، سخنگوی DYCD ، گفت: “در حالی که COVID-19 بر سطح ثبت نام در برنامه های پس از مدرسه تحت حمایت DYCD در اوج همه گیری تأثیر گذاشت ، برنامه ها کاهش نیافته است.” “در واقع ، با ارائه خدمات حضوری به طور کامل در این سال تحصیلی ، ما پیش بینی می کنیم که در بیش از هزار برنامه پس از مدرسه COMPASS ، Beacon و Cornerstone به ثبت نام کامل برسیم.”

دیدگاهتان را بنویسید