ما (نوعی) حرکت کردیم!. این هفته ، با روح بهار… | توسط CommunicateHealth | سواد سلامت عالی


Alt: یک لورل با یک کامیون در حال حرکت که “W❤HHL” در کنار آن نوشته شده حرکت می کند ، در حالی که یک لورل دیگر از پنجره سمت سرنشین تکان می دهد. آنها از علامتی که ارتباط را نشان می دهد پیروی می کنند – zdravje.com.

این هفته ، با توجه به نظافت بهاری ، ما از محتوای معمولی خود استراحت می کنیم تا در مورد برخی از وسایل مهم خانه به شما بگوییم.

مهمترین چیز این است که ما حرکت کردیم! شاید بدانید که در حالی که ایمیل های هفتگی ما از طریق MailChimp به شما می رسد ، محتوای وبلاگ ما به طور دائم در اینجا در Medium میزبانی می شود. اما نه بیشتر. در حال حاضر ، خوانندگان عزیز ، مطالب مورد علاقه شما ما Lite سواد سلامت در آن زندگی خواهیم کرد – صبر کنید – ما ستاد سواد سلامت هستیم!

درست است ، از این پس ما محتوای خود را در گوشه زیبا از وبلاگها در وب سایت خود میزبانی می کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که ما در چند ماه آینده همه چیزهای مزخرف را برطرف می کنیم – چگونه مطمئن شویم که همه چیز به درستی علامت گذاری شده است و غیره. اما نترس! برای دریافت پیام های هفتگی ما نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. فقط بدانید که اگر می خواهید در آینده به یک پست اینترنتی مراجعه کنید ، باید به وب سایت CommunicateHealth بروید.

با توجه به آن ، ممکن است متوجه شده باشید که ما اخیراً یک وب سایت CommunicateHealth را طراحی کرده ایم! ما از حیله گری جدید خود بسیار هیجان زده هستیم (ما زبان معمولی می سازیم و زبان مفصل) ، و ما محتوای جدید زیادی به نمونه کارها اضافه کرده ایم.

در صورت داشتن هرگونه سال در این مورد ، به این ایمیل پاسخ دهید و ما با شما تماس خواهیم گرفت. هفته آینده شما را با قسط برنامه ریزی شده ما از “سواد سلامت” ملاقات می کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید