“ما تعداد بیماران بسیار بالایی داشتیم”: کودک 4 ساله از 16 مصدوم در Sunset Park Blaze


به گفته FDNY ، یک کودک 4 ساله در میان 16 نفر در آتش سوزی روز جمعه در ساختمان آپارتمانی سانست پارک زخمی شد که اکنون در دست بررسی است.

به گفته مایکل گالا ، معاون فرمانده عملیات آتش نشانی FDNY ، آتش سوزی در طبقه دوم خانه سه طبقه در خیابان 45 در نزدیکی خیابان ششم درست بعد از ساعت 11 شب آغاز شد. گالا گفت ، این کودک چهار ساله در اتاق خواب طبقه دوم پیدا شد.

گالا گفت: “در همان زمان اعضا چندین قربانی را در طبقه آخر پیدا کردند و آنها را سریع از ساختمان آتش نشانی خارج کردند.” “ما تعداد بیماران بسیار بالایی داشتیم.”

کودک در ایست قلبی است.

شصت آتش نشان به آتش سوزی با یک زنگ خطر پاسخ دادند و پنجره ها را بیرون کشیدند تا حریق را که بعد از نیمه شب شنبه مهار شد ، خاموش کنند. یکی از شاهدان به CBS 2 News گفت که آنها هرگز شاهد آتش سوزی در بلوک خود نبوده اند.

شاهدان گفت: “من بوی دود را که از ساختمان من بیرون می آمد استشمام کردم و سپس وقتی بیرون آمدم ، کامیون ها قبلاً آنجا بودند.” “آنها در حال بیرون آوردن تشک و مواردی از این دست از خانه بودند ، و بچه ها در واقع از بلوک فرار می کردند […] من شنیدم که مردم به حیاط پشتی می پرند. “

به گفته FDNY ، چهار نفر از 16 قربانی دچار جراحت های تهدید کننده زندگی شده اند و بقیه از جراحات جزئی برخوردار بوده اند. برخی از قربانیان توسط آمبولانس و افسران NYPD از جمله کودک چهار ساله به بیمارستان های منطقه منتقل شدند. به هیچ آتش نشان آسیبی نرسید.

مارشال ها در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید